Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 185

Temat: 10 urodziny MFO3

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Na pewno pamiątkowe dyplomy, kolekcjonerskie powinny być, no i 10-ciopiętrowy tort, wszystko w lokalizacji Laboratorium w Dilli.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 14-12-2020 o 14:15

  2. #47
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Na 10 lecie proponuje zrobienie rundkę po mini 24 i liczenia na jakiś unikat np taka wężowa buława +1

  3. #48
    Bergsteiger
    Konto usunięte
    ja poproszę jeszcze do tego średnie frytki

  4. #49
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Nerf viviego 2 dx dx
    This is a certified hood classic

  5. #50
    Lochy/dungeon w Dilli, u nas w domu albo u Mistrza Solidusa

  6. #51
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Lochy/dungeon w Dilli, u nas w domu albo u Mistrza Solidusa
    a co gdyby zrobić otchłań w dilli na 10 urodziny mfo? dostosowywała by ona lv mobków do naszego lvla
    Nie chce banaa

  7. #52
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    a co gdyby zrobić otchłań w dilli na 10 urodziny mfo? dostosowywała by ona lv mobków do naszego lvla
    Bez sensu, jest już taki dungeon w walentynki i w Nordii. Po co jeszcze na urodziny?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #53
    Limitowane skinki okolicznościowe mogłyby być całkiem spoko dodatkiem, bo pozwoliłyby upiec kilka pieczeni na jednym ogniu:
    -rekompensata za brak nowych outfitów w update Nordii
    -częściowe zaspokojenie fetyszu graczy co do posiadania unikatowego wyglądu postaci
    -spora ilość złotówek wpompowana na konto bankowe klanu Zemłów

    Poza tym pomysł Squadrona też wydaje się całkiem przyjemny. Osoby, które gniją tu od ładnych paru lat zasługują na jakieś wyróżnienie.

  9. #54
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Limitowane skinki okolicznościowe mogłyby być całkiem spoko dodatkiem, bo pozwoliłyby upiec kilka pieczeni na jednym ogniu:
    -rekompensata za brak nowych outfitów w update Nordii
    -częściowe zaspokojenie fetyszu graczy co do posiadania unikatowego wyglądu postaci
    -spora ilość złotówek wpompowana na konto bankowe klanu Zemłów

    Poza tym pomysł Squadrona też wydaje się całkiem przyjemny. Osoby, które gniją tu od ładnych paru lat zasługują na jakieś wyróżnienie.
    W tej grze 99% aktywnych codziennie graczy to gracze z kontem które mają kilka lat albo gracze zbanowani co założyli nowe konto albo gracze co usunęli stare konto i założyli nowe

    Dajmy profity starym graczom co z tego że Ci starzi gracze zniechęcają nowych graczy do gry?
    Przychodzi nowy gracz wbija 10lvl został już 15 razy zaproszony do walk na 15 lvl spotkał już 40 dzieci bijących się pvp z eq +2/3 np RękawicaAbuser albo Torque
    Przegrał z nimi wszystkimi i albo traci chceci do gry albo idzie dalej
    Jak idzie dalej to na 20/25 i 30lvl sytuacja się powtarza starzi gracze pokazują nowemu że nic nie znaczy

    Wiadomo ja bym pokonał każdego w końcu należałem do sekty Leona do stowarzyszenia wilczych skor a potem magicznego dzbana a propo dzbana to pozdrawiam Miseris
    Wchodźcie na moja prezentacje zostawcie serduszka i followy siemka


    Nyan Cat
    Jak mi.. To skleimy pione
    Dobra puszysty odznaki to sobie w prezentacji umiesc i nie pajacuj
    Ostatnio edytowane przez Diamentowy Książę ; 15-12-2020 o 01:58

  10. #55
    Cytat Napisał Książę Zobacz post
    W tej grze 99% aktywnych codziennie graczy to gracze z kontem które mają kilka lat albo gracze zbanowani co założyli nowe konto albo gracze co usunęli stare konto i założyli nowe

    Dajmy profity starym graczom co z tego że Ci starzi gracze zniechęcają nowych graczy do gry?
    Przychodzi nowy gracz wbija 10lvl został już 15 razy zaproszony do walk na 15 lvl spotkał już 40 dzieci bijących się pvp z eq +2/3 np RękawicaAbuser albo Torque
    Przegrał z nimi wszystkimi i albo traci chceci do gry albo idzie dalej
    Jak idzie dalej to na 20/25 i 30lvl sytuacja się powtarza starzi gracze pokazują nowemu że nic nie znaczy

    Wiadomo ja bym pokonał każdego w końcu należałem do sekty Leona do stowarzyszenia wilczych skor a potem magicznego dzbana a propo dzbana to pozdrawiam Miseris
    Wchodźcie na moja prezentacje zostawcie serduszka i followy siemka
    Była mowa tylko o czymś w rodzaju odznaki, która nie przynosi żadnych profitów, a jedynie pokazuje staż gracza. Do reszty się nie odniosę, bo majaczysz.

  11. #56
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Bez sensu, jest już taki dungeon w walentynki i w Nordii. Po co jeszcze na urodziny?
    Żeby na końcu zawalczyć z Mistrzem Solidusem

  12. #57
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Żeby na końcu zawalczyć z Mistrzem Solidusem
    a co to ma wspolnego z 10 urodzinami gry
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #58
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Nie wiem na co wy liczycie... Bedzie darmowy reset pewnie na kazda postac, podwojny exp/gold/ap i to by bylo na tyle. Chcecie funkcje premium to zachecam do zakupu mfow.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Loteria MF bez ryzyka
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #60
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Loteria MF bez ryzyka
    płacisz 10mf i zyskujesz od 5 do 20 to by się opłacało
    Nie chce banaa

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •