Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Rework targu

  1. #1

    Rework targu

    Po prostu żeby można było wystawiać więcej przedmiotów, które kiszą się po plecakach a szkoda wystawiać bo jak nikt nie kupi to marnują miejsce depozytowe.
    Proponuję, żeby po prostu wystawianie rzeczy do kupienia zabierało slot tylko wtedy, gdy poziom przedmiotu który wystawiamy jest mniejszy od lvla postaci o mniej więcej 6-7 poziomów.
    Albo po prostu usunąć ten limit w ogóle czy coś.
    No bo jak się pozbyć tego śmietnika, co zalega na postaci(a są ludzie, co kupują to to akurat skorzystają).

    Bądź co bądź przydałoby się zmienić trochę ten targ.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    W takim razie dodatkowe miejsce co 20 poziomów postaci musiałoby być usuniętę.
    Osobiście na tak, ogółem cały targ niezbyt tętni życiem. Jedynie Nordia sprawiła, że ludzie zaczęli wystawiać rzeczy na niższe

  3. #3
    Kto mi wtedy odda mfy za dokupienie kilkudziesięciu miejsc w depo właśnie pod targ?

    - - - - - - - - - -

    Moje propozycje:
    Usunięcie licytacji
    Normalna prowizja przy handlu MF
    Zmiana sposobu liczenia średnich cen (od x sprzedanych sztuk - żeby nie znikały średnie rzadkich przedmiotów, które potem można łatwo zmanipulować)

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Targ jest mało atrakcyjny i większość dużych aukcji o których pisze Hide trafia na forum i to dość dziwna sytuacja, że większości graczom lepiej wystawić coś na forum niż w grze, jak zapewne każdy wie przewaga forum:
    1. niemalże dowolność czasu,
    2. wystawianie za darmo (punkt energii pobierany jest dopiero w momencie sprzedaży i jeśli ktoś kupi wiele przedmiotów to wciąż jeden punkt)
    3. dowolna ilość przedmiotów w jednym temacie,
    4. aukcja mieszana, czyli licytacja i kup teraz w jednym momencie + konfigurowalna przebitka.

    Aby wszyscy byli szczęśliwi i aukcjoner w grze dział lepiej, wypadałoby naprawić powyższe punkty, oczywiście na ten moment wiecznie były rozmowy o samym zniesieniu opłaty 1G za rozpoczęcie która do tej pory obowiązuje, więc każda zmiana na plus.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •