Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za dodaniem Depozytu na evencie Halloween?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Na tak

    36 70.59%
  • Na nie

    15 29.41%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: Depozyt na Dyniowej Plantacji

  1. #16
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Snip: Przegrywając z potworem, tracisz 1/100 tego co posiadasz.
    Uwierz że nie tracisz

  2. #17
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Meeerrrrrrrrrrrrrrrr Zobacz post
    Uwierz że nie tracisz
    Stan konta - 972 978 - https://mfo3.pl/r/b06dcc36c strata po walce 9729. Policz sobie, potem pisz. 972978 : 1 : 100 = 9730

  3. #18
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Sklep z miksturami to co innego. Koszt zdobycia mikstury życia 4 to 10 energi

  4. #19
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Sklep z miksturami to co innego. Koszt zdobycia mikstury życia 4 to 10 energi
    10 energii?
    Skoro jeden dyniogłowy daje ok 160G to około dwie energie powinny dać Ci Miksa Życia 4 - szczególnie oszczędzasz jeśli używasz leczenia na początku, a mane doładowujesz sobie podwójnym drenażem.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    10 energii?
    Skoro jeden dyniogłowy daje ok 160G to około dwie energie powinny dać Ci Miksa Życia 4 - szczególnie oszczędzasz jeśli używasz leczenia na początku, a mane doładowujesz sobie podwójnym drenażem.
    Obstawiam, że raczej mu chodziło o teleportację.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Więc jedno łączy się z drugim, posiadając drugą postać na dużym lvl'u przy użyciu depozytu możemy łatwo przetransportować odpowiednie mikstury

  7. #22
    Złoto mozna wsadzic do depozytu przy pomocy innej postaci, dyniogłowce leje sie bez mixów, pojedyncze szkielety niektórzy też umieją.
    Dodatkowo padając na mobkach jestesmy przenoszeni do miasta.
    Tutaj depozyt jest potrzebny w zasadzie jak psu buty, jedynie niektórym pozwoli lekutko zaoszczędzić czas.

  8. #23
    Jak dla mnie musaraj przytoczył wyczerpującą argumentację. Raczej nie widzę, żeby przytaczanie więcej argumentów "dla dobra ogółu" miało sens, więc pozwolę sobie na skomentowanie pomysłu najbardziej samolubnie jak się da:

    Nie chcę, aby depozyt znajdował się na mapie halloweenowej. Nie praktykuję chowania przedmiotów w depozycie podczas eventu zwłaszcza, że nie ma tam map bójkowych. Złota też nie chowam bo dosyć często mam go w depozycie na limicie. Nie handluję z graczami w żaden sposób podczas eventu bo nie chcę marnować jakiejkolwiek energii na rzeczy które mogę zrobić po evencie i chcę się skupić na tym evencie. A nawet gdybym chciał skorzystać depozytu, co zdarza się raz na jakiś czas (chociaż nie pamiętam by podczas eventu korzystał), to po co mam żałować pójście do Eternii i z powrotem jak ja codziennie chodzę z buta od Nordii do Miasta Krasnoludów w celu zebrania Kryształów Północy? Po prostu nie mam potrzeby korzystania z depozytu podczas eventu, podczas gdy inni gracze mają różne powody dla którego by skorzystali z depozytu, ale mnie nie obchodzi że tylko inni mieliby fajniej, a raczej by to mi przeszkadzało, bo jak wszyscy inni mają fajniej, to ja mam gorzej, a zatem wprowadzenie depozytu działałoby na moją niekorzyść, dlatego nie widzę powodu, abym postąpił inaczej, jak tylko sprzeciwić się tej propozycji.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Ja często latam do Eterni wystawiać itemki na targ, z depozytem mógłbym to robić inną postacią która znajduje się w mieście. Wiadomo to minuta, dwie czasu mniej, więc w sumie mnie to obojętne

  10. #25
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Ale ja chcę go mieć

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2019
    Postów
    9
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Nie zrozumiałeś, to działa na takiej samej zasadzie jak depozyt. Bijąc Baalrukha, dropiąc beznadziejne eq z trumny oraz dostając syf od Pumpkina trzeba się wracać.
    Ale dlaczego trzeba się wracać z syfowym eq? Jeszcze jakby to było coś wartościowego, to bym zrozumiał, że chcesz np. wystawić na targ. A beznadziejne eq? Może przecież przeleżeć w plecaku przez te 2 tygodnie, a później sprzedasz sobie u pociary.

  12. #27
    Nie robi większej różnicy, czy ten depozyt jest w mieście czy na mapce eventowej - skoro mamy tam przebywać sporo czasu to nie widzę, żeby depozytu tam nie było.
    Ba, równie dobrze można dodać też i targ, i jakiegoś handlarza miksturami.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Argumentacja już do niczego się nie zda, pozostało mało dni eventu. Jak już wprowadzać to na początku, ale uroczyście proszę @proof o nie przenoszenie tematu do archiwum, jeśli nie pójdzie do zaakceptowanych. Pozdrawiam

  14. #29
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Na tak, dobry pomysł nie będzie trzeba chodzić po mixtórki i tak dalej do nordi

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •