Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Temat: Hallowen 2020

  1. #46
    No event jest opłacalny, pod warunkiem że masz szczęście.
    Ludzie którzy dostali złoty pył lub doładowanie z trumny raczej nie mają na co narzekać.
    Ja osobiście byłbym za wywaleniem syfu typu bursztynowe buty czy różdżka mroku z niej.
    Ale i tak nie jest bardzo źle xd.
    W zasadzie DARMOWE odnówki za herszta- wypadają praktycznie zawsze.
    Możecie pomagać, wymieniać, lać solo, do wyboru do koloru.
    Jeszcze Babrok- możesz lać do woli, w zasadzie bez zużycia eny czy mikstur.
    Wypada ZAWSZE niespodzianka i potka przyspieszenia.
    Do tego odnówki, potki, kolekcjonerki, karta, raj na ziemi.
    Pielęgnacje?
    Co 100 eny pokaźne ilości żetonów, złota, niespodzianki z których wypada praktycznie wszystko. Dodatkowo za 1000 eny (2,5 dnia) jest dyplom.
    I jeszcze wracając do trumny szkieleta.
    Jak wspominałem tutaj dużo zależy od rng. Oczywiście stawiam że są tu sami racjonaliści, którzy nie wymagają itemków wartych 1kk za każde otworzenie. Jednak za każdym razem masz kilka mikstur, szansę na porządne zdolki (przypominam, doładowanie) GWARANTOWANE uzbrojenie (nie zawsze super, ale jest) i czasem wypada niespodzianka. Jasne że może być lepiej, ale mogło też być gorzej. Dużo gorzej.

    Generalnie to jeszcze pytanie/ uwaga do administracji.
    W jaki sposób w tym roku bez zużycia punktów MF można było zrobić wyzwania i kolekcje?

  2. #47
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Generalnie to jeszcze pytanie/ uwaga do administracji.
    W jaki sposób w tym roku bez zużycia punktów MF można było zrobić wyzwania i kolekcje?
    łapiąc balaruki.
    Czemu, bo z nich dropią niespodzianki, a z niespodzianek pestki.

  3. #48
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Generalnie to jeszcze pytanie/ uwaga do administracji.
    W jaki sposób w tym roku bez zużycia punktów MF można było zrobić wyzwania i kolekcje?
    Bardzo prosta odpowiedź- Normalnie. Ja w trakcie eventu zdobyłem wszystkie kolekcjonerki i odebrałem wszystkie bonusy, nie doładowując energii. Co prawda garnek i kołek kupiłem na targu, ale to przez to, że nie chciało mi się polować na baala, a dropią one z niespodzianek. Ale to wsumie i tak nie zaprzecza, bo kupiłem to za złoto, a ty pytasz o Mf

  4. #49
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Ja marnując Energię na Fenrisy, wymiany i różne inne duperele zdobyłem wszystko z limitem eny 500 - systematyczność i podpierdzielanie komuś dyń jest okej opcją

  5. #50
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    gdzie można wymienić zaległe kości? u tej babci w eternii można się pozbyć tylko dyń i pestek

  6. #51
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    gdzie można wymienić zaległe kości? u tej babci w eternii można się pozbyć tylko dyń i pestek
    nie mozna

  7. #52
    Potwierdzam, że wykorzystując enę tylko na czynności związane z eventem nie udało mi się zdobyć bonusów za kości, tylko kolekcjonerki. Zostało 230 eny na zebranie 50 kości, to wtedy zrezygnowałem. We wcześniejszych eventach wszystko dało się zaliczyć jeden dzień przed.

    Bonusy +100% na przedmioty wydają się czynić z graczy złodziei, z 58 ubitych Baalów mi 3 prezenty dropły, to przynajmniej odnówkami 4 mogłem się cieszyć. Chociaż prezenty nie wydawały się być obfitsze w poprzednich latach? Chyba gemy kiedyś dropiły.

    Jeśli chodzi o sam event - spoko jak zawsze w nim uczestniczyć. Jeśli porównać do wcześniejszych lat - marzyłem cofnąć się w czasie.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 13-11-2020 o 01:56

  8. #53
    W tym roku nie czułem magicznego klimatu towarzyszącego jak zawsze temu wydarzeniu :c
    Temat raczej mozna zamknąć.

  9. #54
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    proponuję dodać na następnym evencie możliwość wymiany kości po jego zakończeniu

  10. #55
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    proponuję dodać na następnym evencie możliwość wymiany kości po jego zakończeniu
    Jestem jak najbardziej za

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •