Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Temat: Hallowen 2020

  1. #31
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Można otrzymać 10 MF.
    ***** ***

  2. #32
    Mamy 2020 rok, a nadal respawn Dyniogłowych to jest jakaś masakra, zbijanie energii na tym nie jest niczym przyjemnym.
    Dziwi mnie to, że nic nie jest z tym robionym, bo czekanie po parędziesiąt sekund po zabiciu wszystkich aż się zrespawnują i tak za każdym razem jest mocno upierdliwe.

  3. #33
    Musisz biegac po obu mapkach

  4. #34
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Musisz biegac po obu mapkach
    ekrany ładowania istnieją, nawet na świetnym internecie muszę czekać do 3-4 sekund - a no i mój pomocnik też musi tam pójść.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Mamy 2020 rok, a nadal respawn Dyniogłowych to jest jakaś masakra, zbijanie energii na tym nie jest niczym przyjemnym.
    Dziwi mnie to, że nic nie jest z tym robionym, bo czekanie po parędziesiąt sekund po zabiciu wszystkich aż się zrespawnują i tak za każdym razem jest mocno upierdliwe.
    kiedyś płakałem o to na forum, odpowiedź była taka, że bicie widocznych potworów przez 30 minut bez przerwy wszystkim się podoba, więc to nie zostanie zmienione

  6. #36
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    400 eny zbiłem w trochę ponad 1h

  7. #37
    Nie wiem kto tym graczom wręczył skrypty na Baalrukha by leczyli się przy 50% HP ale jeśli za te skrypty zapłacili, powinni się poczuć oscamowani. Lecząc niepotrzebnie graczy leczą Baalrukha który drenuje. W poprzednich latach znacznie rzadziej się zdarzało zbijać 150% HP Baalrukha, a w tym roku praktycznie każda walka tak wygląda chyba że niski poziom.

  8. #38
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Zabrakło trochę eny na ukończenie całego eventa bez MF - konkretnie miałem 455 eny za mało (uprzedzając pytania, zmarnowałem 400 eny podczas eventa, podczas startu eventa miałem 380, dokupiłem 600 i o północy z 11 na 12 miałem 125) na wykonanie 100 dyń, 1000 pielek i 80 kości. Nie mam nic przeciwko 80 kościom, ale wymagania były najwyższe odkąd wprowadzono wyzwanie, a event najkrótszy odkąd wprowadzono wyzwanie. Event powinien trwać odrobinę dłużej przy tak wysokich wymaganiach indywidualnych.

  9. #39
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Nie wiem kto tym graczom wręczył skrypty na Baalrukha by leczyli się przy 50% HP ale jeśli za te skrypty zapłacili, powinni się poczuć oscamowani. Lecząc niepotrzebnie graczy leczą Baalrukha który drenuje. W poprzednich latach znacznie rzadziej się zdarzało zbijać 150% HP Baalrukha, a w tym roku praktycznie każda walka tak wygląda chyba że niski poziom.
    Jak leczy na za wysokich progach to pewnie Liska

  10. #40
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    No mi zabrakły 4 kości do zrespienia Szkieletora i nie udało się zdobyć wszystkich bonusów uważam, że 80 kości to dużo rok temu chyba było 60

  11. #41
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Ja zaczynałem z 800, nic nie dokupiłem, trochę zmarnowałem na walki na arenie (z 60 eny) i zostało mi jeszcze 200

  12. #42
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    zamiast tych 80 kości powinno być 600 pielęgnacji

  13. #43
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Jest w sumie spoko to wszystko dla tych co chcą tylko dla kolekcjonerskich rzeczy to fajnie, a dla tych co robią same bonusy to 400 pielegnacji i 60 dyn wystarczy, żeby jeszcze dokończyć kościami, ale właśnie problem jest jeśli ma się zdobyć i kolekcjonerskie choćby jedno za dynie i bonusy. Ale no bywa, że są 2 strony, które się wybiera jak się MF nie chce zmarnować. Szczerze jestem za, żeby ogólnie nastepnym razem zwiększyć event o 1 dzień. Są tacy co zaczeli majać 0 eny lub ci co posiadają max 200=250 i normalnie muszą dniami i nocami robić, żeby wykorzystać ene. I to troche problematyczne. Ale reszta to nie bieda i da się normalnie wszystko zrobić jak się wybiera 1 rzecz. Kolekcjonerskie albo bonusy. A dalej to chyba nie wiem czy narzekać.

  14. #44
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Podsumowując ten event.
    Kości się w ogóle nie opłaca.
    W dyniach miałem farta i dobre itemy więc nie mam jak wypowiedzieć się o nich źle. No chyba, że raz miałem 2 Herszty na 400 eny, a innego dnia 5 na 200
    Pielęgnacje na moim komputrze zajmują zbyt dużo czasu, a nagrody tez nie są najlepsze.
    Jedyne co uważam za minimalnie opłacalne to Baalarukh, ale w porównaniu z Yetim, czy Upominkiem jego drop jest strasznie słaby.

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Podsumowujac ten event sie nie oplaca, lepiej bic arktosy i giganty

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •