Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Inne] program gdzie tworzono mfo

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2019
    Postów
    1

    [Inne] program gdzie tworzono mfo

    Mam problem z: potrzebuję pomocy z mfo

    Opis problemu:
    Witam, przepraszam że zawracam tutaj głowę takimi rzeczami, ale zainspirowałem się mfo do stworzenia gry na podobnej zasadzie, dlatego chciałbym wiedzieć gdzie robiliści owe mfo, i nie nie pytam się z czego skorzystaliście, gdyż byłby to tylko spam, bo jeden post już taki istnieje, lecz pytam o sam program, z góry dziękuję za odpowiedź

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Nie jestem adminem ale odpowiem na twoje pytanie, MFO3 nie zostało stworzone w żadnym programie tylko zostało napisane w html, css, javascript, php + baza danych. Nie bierz się za tworzenie gier jeśli nawet nie wiesz od czego zacząć.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Podstawowy program - RPG Maker ???
    Oprogramowanie:
    Soundmanager2

    Mootools
    TinyMCE
    Flowplayer
    PHP
    Percona server
    Nginx
    php-fpm
    jsSHA2

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Lord Nekros Zobacz post
    Mam problem z: potrzebuję pomocy z mfo

    Opis problemu:
    Witam, przepraszam że zawracam tutaj głowę takimi rzeczami, ale zainspirowałem się mfo do stworzenia gry na podobnej zasadzie, dlatego chciałbym wiedzieć gdzie robiliści owe mfo, i nie nie pytam się z czego skorzystaliście, gdyż byłby to tylko spam, bo jeden post już taki istnieje, lecz pytam o sam program, z góry dziękuję za odpowiedź
    Na sam początek polecam się pobawić w rpg makerze xp (najbardziej zbliżony do mfo) gdy go opanujesz do perfekcji potem zacznij wchodzisz na "głębsze wody"

  5. #5
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Edytor gry jest autorskim rozwiązaniem zbudowanym od podstaw przez twórców mfo3. Przypomina w dużym stopniu (również z interfejsu) rpg maker XP, jednak jest to narzędzie o wiele bardziej rozbudowane.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •