Zobacz wyniki ankiety: Jaki limit wymiany kryształów na żetony uważasz za najbardziej odpowiedni?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Usunąć wymianę kryształów za żetony

    0 0%
  • 20 Kryształów Północy

    1 7.69%
  • 50 Kryształów Północy

    5 38.46%
  • 100 Kryształów Północy

    3 23.08%
  • Skasować limit

    4 30.77%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Zwiększenie limitu wymiany Kryształów Północy

  1. #1

    Zwiększenie limitu wymiany Kryształów Północy

    Proponuję, aby kowal w Nordii pozwalał na wymianę większej ilości kryształów na żetony w ciągu dnia. Proponowany limit to 50 kryształów.

    Obecny limit wynosi 20 kryształów, tyle właśnie możemy zebrać w ciągu dnia na mapie. Oznacza to, że jak mamy zapasy kryształów i zbieramy je regularnie, to wymiana u kowala nie powoduje pozbycia się kryształów które konwertujemy na żetony. Nawet zakup dodatkowych kryształów od innych graczy może być bezsensowne przy regularnym zbieractwie i wymianie.

    Jubiler w Devos pozwala na wymianę wszystkich pereł zebranych w ciągu ostatnich 6 dni. Inne limity wymian, takie jak Śnieżnobiały Lotos, Zagubione Dusze, Muszelki czy części Mutanta, pozwalają na daninę tych przedmiotów w wielokrotnie większych ilościach, niż możemy uzbierać w ciągu dnia z odnowioną energią.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Odnośnie limitów wymian zmieniłbym też wymianę rudy żelaza, bo dalej mam ich ze 3k i nie chce mi się ich wymieniać po 20 dziennie. Proponowałem to kiedyś, ale zostało odrzucone, więc podejrzewam że tak samo będzie z tą propozycją.

  3. #3
    W sumie to nie przemyślałem zbytnio wybranej opcji.
    Proponuję podbić limit do 25; 5 to znowu nie tak dużo, a pozwoli wymienić nadmiarowe kryształy.
    (Aczkolwiek z drugiej strony kryształy można wykorzystywać też do tworzenia ekwipunku, więc problem ich nadmiaru w zasadzie nie powinien istnieć)

  4. #4
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Proponuję podbić limit do 25; 5 to znowu nie tak dużo, a pozwoli wymienić nadmiarowe kryształy.
    Limit wymienionych kryształów powinien być podzielny przez 2, bo się wymienia 2 kryształy na 1 żeton.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    (Aczkolwiek z drugiej strony kryształy można wykorzystywać też do tworzenia ekwipunku, więc problem ich nadmiaru w zasadzie nie powinien istnieć)
    Do stworzenia są 4 części eq, służące do expa, więc nawet nie będziesz z tego robił plusowego. Taka tam zapchajdziura jak Mariusz porzucony przez mopka.

    Zaznaczyłem 50, bo jest to najbliższe dobrej ilości zwiększenie moim zdaniem. Osobiście uważam, że 30-40 by wystarczyło, ale takiej opcji nie ma.

  6. #6
    Zrobienie eq u karakanów też wymaga użycia kryształów.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Zrobienie eq u karakanów też wymaga użycia kryształów.
    ...my bad. Wciąż, nie jest to jakieś ultra potężne eq, większość graczy sobie odpuści. Ew. zrobi z maks. 5 sztuk i potem problem powróci.

  8. #8
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Podwyższymy limit do 40 wraz z wejściem eventu.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •