Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zadowolony z pracy poniższych moderatorów?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 22.22%
  • Nie

    21 77.78%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Skarga na moderację

  1. #16
    Azekar
    Konto usunięte
    A widzisz w tym coś dziwnego? Ja niezbyt. Też mam zablokowane wiadomości, bo nie chciałbym dostawać płaczu na skrzynkę. Przy okazji serio sądzisz, że ktoś chciałby czytać argumenty wyssane z palca, które nie mają w rzeczywistości żadnego odzwierciedlenia? A nawet jeśli to żadna osoba, która zarzuca cokolwiek nie potrafiłaby tego poprzeć. Anyway i tak byście nic tym nie zdziałali, bo tu liczy się tylko zdanie Krychy.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 24-10-2020 o 23:22

  2. #17
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Trading Company Zobacz post
    Co mam zaznaczyć jeśli jestem zadowolony z tego co prezentuje sobą tylko jeden z wyżej wymienionych, a drugiemu nie powierzyłbym nawet sprzątania publicznego szaletu?
    że nie jesteś zadowolony ponieważ co najmniej jeden cie nie zadowala

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Boli was to, że pierwszy raz musaraj ma szanse uczciwie zarobić

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Edit: Co do SB to nie wiem czego oczekujecie, że wszyscy sobie będą rozmawiać na luziku jak gdyby nigdy nic, a oni mają być jakimiś snobami, którzy nic nie piszą tylko kneble dają? No jak taki jest poziom rozmów na sb, to do takiego się dostosowują
    Jak najbardziej prawda. Osobiście nie spotkałem się z usuwaniem moich postów, nie licząc jednego, odnośnie którego wyjaśniłem sprawę i wstawiłem go normalnie ponownie. Sb jest miejscem praktycznie bez nadzoru. Jak będziesz spamował, czy prowokował kłótnie, to dostaniesz knebla, nic w tym dziwnego, praktycznie cała reszta zachowań jest dozwolona, więc i moderatorzy tam wyluzowują i można z nimi normalnie pogadać na zasadzie użyszkodnik-użyszkodnik, a nie mod-kandydat na bana. Nie mam co do ich pracy jako admini żadnych zastrzeżeń, jak miałem, to się osobiście tym zająłem i już nie mam najmniejszego problemu.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Wymagacie od graczy szacunku
    Chyba mnie dawno na sb nie było, bo ja tam nie pamiętam, by tam ktokolwiek wymagał szacunku. Może poza musem, który wymagał spokoju na sb, cała reszta regularnie pokazywała, że ma wszystkich innych na tym sb w poważaniu. Zarówno modzi, jak i użyszkodnicy.

  5. #20
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Boli was to, że pierwszy raz musaraj ma szanse uczciwie zarobić
    Ma szansę dziś uczciwie zarobić*

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jak najbardziej prawda. Osobiście nie spotkałem się z usuwaniem moich postów, nie licząc jednego, odnośnie którego wyjaśniłem sprawę i wstawiłem go normalnie ponownie. Sb jest miejscem praktycznie bez nadzoru. Jak będziesz spamował, czy prowokował kłótnie, to dostaniesz knebla, nic w tym dziwnego, praktycznie cała reszta zachowań jest dozwolona, więc i moderatorzy tam wyluzowują i można z nimi normalnie pogadać na zasadzie użyszkodnik-użyszkodnik, a nie mod-kandydat na bana. Nie mam co do ich pracy jako admini żadnych zastrzeżeń, jak miałem, to się osobiście tym zająłem i już nie mam najmniejszego problemu.
    No i widać, że Ty przynajmniej korzystasz z organu zwanego mózgiem. Który w ramach ciekawostki - składa się w 60% z tłuszczu, co czyni go najtłustszym organem w naszym ciele. Więcej tłuszczu ma tylko brzuch pewnego użytkownika. Jeśli któryś mod ma zablokowane wiadomości na forum to można go łatwo złapać na sb czy w gierce i wyjaśnić problem. W ostateczności pozostaje Krycha.

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przede wszystkim proszę o PW z opisem sytuacji i dowodami potwierdzającymi nieuzasadnioną działalność moderatora - w takim wypadku mogę w ogóle zacząć rozmowę.

    Zdaje sobie sprawę, że panuje pewne niezadowolenie, nie będę natomiast dyskutował bez dowodów. Sam również nie chce mieć w kadrze osób, które trzeba "pilnować", bo kompletnie nie o to chodzi. A, niestety, to już nie pierwsza skarga.

    Co do wiadomości prywatnych - każdy moderator otrzymał OBOWIĄZEK włączonych PW. Nie obchodzą mnie prywatne pobudki, natomiast nie wyobrażam sobie, żeby członek kadry nadal - pomimo mojego nakazu - PW wyłączał. Również w takich sytuacjach, gdy nie można do kogoś napisać, proszę o zgłoszenie sprawy.

    Czekam na dowody w PW, wtedy dopiero mogę coś zrobić, bo takie gadanie, że "moderator X be, a moderator Y jeszcze gorszy" do niczego nas nie doprowadzi.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •