Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zadowolony z pracy poniższych moderatorów?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 22.22%
  • Nie

    21 77.78%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Skarga na moderację

  1. #1

    Skarga na moderację

    Moderatorzy proof i Yourshadow nie potrafią odpowiedzieć w temacie, ale bardzo lubują się w docinkach i podśmiechujkach z użytkowników na shoutboxie. I to nie jest pierwsza taka sytuacja. Moim zdaniem nie tak powinien zachować się ktoś z taką funkcją.

    Ponadto często bez ostrzeżenia kasowane są moje (i pewnie nie tylko) posty nad którymi często poświęciłem sporo czasu. Ale wiadomo, lepiej skasować szybko, bo jeszcze ktoś przeczyta coś sprzecznego z wizją moderacji i zacznie kwestionować ich decyzje.
    Ostatnio edytowane przez proof ; 24-10-2020 o 19:46

  2. #2
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Co ten temat ma na celu? Rozumiem rozgoryczenie związane z odrzuceniem prośby o powrót na testowy, ale nie musisz się na nas wyżywać
    nie potrafią odpowiedzieć w temacie
    w jakim temacie i na co? ktokolwiek ma obowiązek by udzielać informacji na każdy temat? Nie sądzę
    ***** ***

  3. #3
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    W sensie chodzi ci o to, że napisałem, że nie masz racji co do opłacalności ścinania drzew?

  4. #4
    Pirrat
    Konto usunięte
    Za dużo oczekujesz, a w szczególności tego, że obecna moderacja będzie przestrzegać regulaminu, bo nawet jak go łamię to administrator olewa taką skargę.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Kiedyś pisałem że najlepiej się przyzwyczaić do takiej "normalności". Albo akceptujesz taką "normalność", jeśli nie to najlepiej skasować konto, bo innej normalności nie będzie.

  6. #6
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Nie wolno ich wywalić... i zastąpić kimś innym bo może wejdzie ktoś jeszcze gorszy. Sugeruję całkowite wywalenie moderacji z tego forum, liberalizację wolności słowa i interwencje admina tylko w ostateczności.

  7. #7
    Antybristler w ankiecie zaznaczył opcję że jest zadowolony z pracy tych moderatorów, więc temat spokojnie można usunąć ze względu na wewnętrzną sprzeczność

    PS: Proszę odliczyć mój głos "na tak" i dodać do "na nie". Zwykły missclik
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 24-10-2020 o 22:50

  8. #8
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Antybristler w ankiecie zaznaczył opcję że jest zadowolony z pracy tych moderatorów, więc temat spokojnie można usunąć ze względu na wewnętrzną sprzeczność
    Tak jak twój post

    I może ja też teraz jestem ignorantem i pisze prześmiewcze posty? Ja się nie dziwię, że forum funkcjonuje jak funkcjonuje skoro wszyscy sobie piszą takie Trololololo posty, a potem "bo mi posta usunął". Co do tej af*ry to nie ma to żadnego związku z forum, więc nie wiem czemu zostało poruszone. No i wystarczy spojrzeć na posty tych niezadowolonych i się zaśmiać z tych P O T Ę Ż N Y C H argumentów.

    Edit: Co do SB to nie wiem czego oczekujecie, że wszyscy sobie będą rozmawiać na luziku jak gdyby nigdy nic, a oni mają być jakimiś snobami, którzy nic nie piszą tylko kneble dają? No jak taki jest poziom rozmów na sb, to do takiego się dostosowują
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 24-10-2020 o 20:14

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Tak jak twój post

    Ja się nie dziwię, że forum funkcjonuje jak funkcjonuje skoro wszyscy sobie piszą takie Trololololo posty, a potem "bo mi posta usunął". Co do tej af*ry to nie ma to żadnego związku z forum, więc nie wiem czemu zostało poruszone. No i wystarczy spojrzeć na posty tych niezadowolonych i się zaśmiać z tych P O T Ę Ż N Y C H argumentów.
    Niektórzy piszą śmieszne posty, ale nie oznacza to, że moderatorzy mogą się z nich śmiać na SB, gdzie wydaje im się, że nikt tego nie widzi.
    Sam tego często doświadczyłem. Myślałem, że tak ma być, że to tylko moja opinia, że tak nie powinno być. Ale się myliłem. Nie tylko ja uważam zachowanie kilku moderatorów na karygodne.

    Głosuje, że jestem zadowolony z pracy modów, ale mój głos nie dotyczy wszystkich.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Już od dawna można zauważyć, jak osoby posiadające jakiekolwiek uprawnienia na forum nagminnie ich wykorzystują.
    Takie tematy nie mają sensu. Sam Krycha udowodnił już, że nie wyciąga żadnych konsekwencji z takowego zachowania.

    Jeszcze zahaczając o temat z przekrętem o artefakt. Gracze nie zostali poinformowani w żaden sposób przez osoby w to zamieszane jak i samego Tomiego, czy jakiekolwiek działania zostały podjęte w tej sprawie.

    Wniosek jest tylko jeden VV

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Kiedyś pisałem że najlepiej się przyzwyczaić do takiej "normalności". Albo akceptujesz taką "normalność", jeśli nie to najlepiej skasować konto, bo innej normalności nie będzie.
    Dodatkowo

    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Co ten temat ma na celu? Rozumiem rozgoryczenie związane z odrzuceniem prośby o powrót na testowy, ale nie musisz się na nas wyżywać

    w jakim temacie i na co? ktokolwiek ma obowiązek by udzielać informacji na każdy temat? Nie sądzę
    Nie podoba mi się twój roszczeniowy ton jak i zachowanie jakim się posługujesz wraz z twoim (Fanem/Hypemenem/klonem?) Yourshadow na sb. Wymagacie od graczy szacunku i szanowania waszej pracy, gdzie sami takowego szacunku nie odwzajemniacie. No i chyba dodawać nie muszę, że osobom z taką rangą na forum po prostu nie wypada się tak zachowywać?

    Podsumowując: Smutno się na to patrzy, jak skład forum zmienił się przez laty. Z doświadczonych, lubianych moderatorów do nagminnie nadużywających żartów z JP2 nastolatków.

  11. #11
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Co ten temat ma na celu? Rozumiem rozgoryczenie związane z odrzuceniem prośby o powrót na testowy, ale nie musisz się na nas wyżywać
    Pierwsze słyszę
    Ostatnią wiadomość jaką otrzymałem od Tomiego jest to, że dostanę dostęp na testowy na potrzeby solucji. Myślałem, że zwłoka jest ze względu na to, że gracze jeszcze nie przeszli Nordii na tyle, żeby im solucję podawać, a tu jednak chyba przekonaliście Tomiego, żeby mnie nie wpuszczać. Dzięki za info.

    A temat powstał dlatego, że właśnie nie podoba mi się to co się dzieje na forum.

    - - - - - - - - - -

    A ankietę zwyczajnie źle zaznaczyłem. Ludzki błąd.

  12. #12
    Azekar
    Konto usunięte
    Będę szczerym. Zwisa mi to i powiewa, dziękuję za uwagę.~redakcja
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 24-10-2020 o 22:41

  13. #13
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Będę szczerym. Zwisa mi to i powiewa, dziękuję za uwagę.~redakcja
    I po tym można zobaczyć jak forum stoczyło się do rynsztoka. Przypominam, że dawniej wielkie oburzenie wywołało moje stwierdzenie "wystarczy włączyć mózg".

    A teraz reprezentanci forum piszą o zwisaniu i powiewaniu i podpisują jako redakcja i jest okej.

  14. #14
    Azekar
    Konto usunięte
    Podpisuję jako redakcja, bo taką mam rangę. No shit, Sherlock. Nie mam nic do Ciebie czy kogokolwiek z tego forum, więc nie mam zamiaru toczyć dramy. Najzwyczajniej mnie to nie interesuje, bo nie mam żadnego problemu. Nawet jeśli bym miał to wolałbym wyjaśnić to w 4 oczy z daną osobą niż zakładać na forum tematy, w których wylewam swoje gorzkie żale.

    Jeśli robienie sobie najzwyklejszych żartów jest dla Ciebie rynsztokiem to pozostaje mi serio współczuć.

  15. #15
    Ciekawe jak można z którymkolwiek z nich o czymś porozmawiać skoro blokują wiadomości na forum

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •