Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Tanatos

  1. #1
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579

    Tanatos

    Opis: Pan Śmierci. Spotkać go możemy w jego świątyni znajdującej się wewnątrz Mroźnego Grzbietu. Jego amulet jest wymagany, żeby wejść do Otchłani.
    Dojście do bossa od najbliższego miasta
    Odblokowuje dostęp do
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Sugerowane uzbrojenie
    Sugerowane gemy
    Sugerowane zdolności
    Możliwy Loot
    Taktyka/ Wskazówki
    Przydatne artykuły
    Skrypt
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-04-2023 o 13:57 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Czy test charakteru nadaje ukryty status na tanatosa, czy na gracza? Innymi słowy: czy jak jeden gracz ma dobre staty, a inny złe, to czy ten z dobrymi będzie zadawał obrażenia normalne?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #3
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Na tanatosa- jeżeli "przejdzie się test" to cała drużyna bije w niego normalnie nie ważne jakie ma staty. (Na 99% )

  4. #4
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    192
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Czy test charakteru nadaje ukryty status na tanatosa, czy na gracza? Innymi słowy: czy jak jeden gracz ma dobre staty, a inny złe, to czy ten z dobrymi będzie zadawał obrażenia normalne?
    Gdyby tak było, ze wszyscy którzy walczą z tanatosem muszą mieć statystyki podzielne przez 111 to testowałby charakter po każdym dołączeniu nowego gracza lub gracz który dołączył, nie byłby w stanie go normalnie bić. Na logikę działa to tak, że tylko ta osoba która go złapała musi mieć odpowiednie statystyki, a osoba dołączająca nie musi. (Nie wiem jak to wygląda w przypadku, gdy łapią go np 2 osoby, podejrzewam, ze wtedy obie muszą mieć dobre statystyki i test charakteru rzuci na obu graczy)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    i tu się mylisz że tylko osoba która go złapała, zależy na kogo pierwszego rzuci test, osoba łapiąca czeka na test wtedy woła pomoc

    przykład inteligencji gustawa: link
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 23-02-2021 o 17:54
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    192
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    i tu się mylisz że tylko osoba która go złapała, zależy na kogo pierwszego rzuci test, osoba łapiąca czeka na test wtedy woła pomoc

    przykład inteligencji gustawa: link
    To miałem na myśli, że osoba łapiąca dopiero po teście prosi o pomoc.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    209
    -leczenia używa, gdy jego hp spadnie poniżej 10%
    to jest błąd gdy spadnie poniżej 1k powinno byc

    ✔ Poprawione ~£ukasz
    Ostatnio edytowane przez Łukasz ; 24-04-2021 o 09:55

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Przy walce w 4 osoby używa eliksiru. https://mfo3.pl/r/b48c4b8d6

  9. #9
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    254
    mam 299 atak mag 206 lucka i 272 speeda, daje mi to 777. Po tescie charakteru bije mi po 10 wie ktos moze co jest grane?

    https://mfo3.pl/r/b21d1a7db

  10. #10
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    mam 299 atak mag 206 lucka i 272 speeda, daje mi to 777. Po tescie charakteru bije mi po 10 wie ktos moze co jest grane?

    https://mfo3.pl/r/b21d1a7db
    A ile masz ataku (woj)?

  11. #11
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    254
    10, ale na to sie nie wlicza magowi tak samo jak wojowi nie wlicza sie atak mag

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    używałeś jakiegoś itemka zmieniającego staty np. zbroja turniejowa?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  13. #13
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    254
    O juz widze! ubralem klasztorna rozge ktora zmienjsza atak mag i speeda, dzieki!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2016
    Postów
    39
    W skrypcie dla maga jest chyba błąd (wiersz 3 i 4 ) ,w tym samym poleceniu jest równocześnie wpisane :"PRZECIWNIK.MAXHP>5000" i "PRZECIWNIK.MAXHP<5000". To kiedy to zadziała?!!! Przecież te warunki nigdy razem się nie spełnią.

  15. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    tak to błąd poprawiałem to we własnym skrypcie i bodajże edytowałem skrypt który się znajduje na forum w zakładce skrypty. najlepiej usunąć "przeciwnik maxhp > 5000" bo to zostało dodane przypadkiem

    Pozdrawiam

    Poprawione ~Kagome
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-04-2023 o 13:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •