Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [Inne] Energia w grze

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2020
    Postów
    13

    [Inne] Energia w grze

    Mam problem z: Zwiększenie limitu energii

    Opis problemu:
    Witam. Mam takie pytanie: Jak mogę zwiększyć limit energii oprócz kupowania go za punkty MF ? Jeśli się da to w jaki sposób ?

  2. #2
    Azekar
    Konto usunięte
    Wzrost limitu za awans na wyższy poziom postaci z najwyższym poziomem, obowiązuje także po usunięciu postaci - 1 energia
    Bonus do limitu energii za wbite poziomy na dodatkowych postaciach - dodatkowy punkt za każde dwa poziomy. - 1 energia

    To tak ogólnikowo, mam nadzieję, że rozumiesz. Tu masz wszystkie informacje o energii
    klik

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    KUPOWANIE nie jest jedyną opcją, istnieją też opcje wygrania na loterii. Ogółem polecam Ci zwiększać limit eny, jeśli już jest event który daje zniżki na punkty MF. Ale bez przysłowiego kupowania istnieje tylko jedna opcja.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Tutaj tylko dodam, że sposobów na zdobywanie MF jest sporo:
    -Kupowanie za złotówki
    -Licytowanie za złoto na licytacjach
    -Wygrywanie Króla Góry/ top 3 cyklu Króla Góry (musisz mieć 80 poziom, obecnie niedostępna opcja)
    -Wygrywanie Igrzyska Śmierci (musisz mieć 80 poziom, obecnie niedostępna opcja)
    -Loterie na eventach (trzeba mieć najpierw MF i nie wiem czy jest jeszcze loteria bez ryzyka)
    -Chyba losy za żetony u eventowego mistrza areny też dają szansę na MF (tak słyszałem, ale nie jestem pewny)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    -Chyba losy za żetony u eventowego mistrza areny też dają szansę na MF (tak słyszałem, ale nie jestem pewny)
    Jest szansa, ale bardzo niewielka

  6. #6
    No i jeszcze zdobywasz mf za program partnerski

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Zawsze można jak nie ma się co robić wbijać postke na jakiś tam wybrany sobie lvl i potem usuwac

  8. #8
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Zawsze można jak nie ma się co robić wbijać postke na jakiś tam wybrany sobie lvl i potem usuwac
    Ale wbijanie nowej postaci nie da dodatkowej energii jeśli nie przebijesz nią poziomu osiągniętego na skasowanej.

  9. #9
    Lotek
    Konto usunięte
    Po wbiciu każdego lvla dodaje ci 10 punktów energii.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •