Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [Inne] Wspónle IP

  1. #1
    Użytkownik Avatar Yetx
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    4

    [Inne] Wspónle IP

    Mam problem z: Wspólne IP

    Opis problemu:
    Witam,
    Gram z siostrą od niedawna w mfo3 ona na swoim komputerze ja na swoim tylko że mamy to samo IP i jest pytanie czy nasze konta nie zostaną czasem zbanowane lub uznane za multikonto? Z góry dziękuję za odpowiedź

  2. #2
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Jeżeli nie będziecie robić jednostronnych handli to możecie grać. Jeżeli będzie widoczne przelewanie itemów z jednego konta na drugie to skończycie jak brat, siostra, mama, tata, wujek, ciocia, kuzyn, kuzynka, listonosz i nie wiem kto jeszcze z rodziny Terrora

  3. #3
    Użytkownik Avatar Yetx
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    4
    Okej dzięki wielkie! Nie ma przelewania itemków chyba że ona czegoś nie potrzebuje to mi daje a jak ja czegoś nie potrzebuje to daje jej ale to chyba jest dozwolone?

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yetx Zobacz post
    Okej dzięki wielkie! Nie ma przelewania itemków chyba że ona czegoś nie potrzebuje to mi daje a jak ja czegoś nie potrzebuje to daje jej ale to chyba jest dozwolone?
    Czyli jest przelewanie itemów. Nie handlujcie ze sobą i nie wchodźcie na nie swoje konto.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Yetx
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    4
    Na razie nic nie handlowaliśmy ze sobą. Na swoje konta nie wchodzimy ona ma swój komp ja swój... tylko IP to samo bo jeden router o to się rozchodzi

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czyli jest przelewanie itemów. Nie handlujcie ze sobą i nie wchodźcie na nie swoje konto.
    Poza tym jak wyżej napisane "Jeżeli nie będziecie robić jednostronnych handli to możecie grać."
    No ale spoko jeśli ma być ban za handel z rodzeństwem to nie będę z nią handlować.
    Ostatnio edytowane przez Yetx ; 17-10-2020 o 01:13

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Ostatnio jak pytałem Tomi'ego to pisał, żeby nie złapać bana to należy nie robić żadnych handlu między postaciami.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Yetx
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    4
    Dlaczego nie będziemy handlować i jeszcze nie handlowaliśmy dlatego czuję trochę ulgę

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Najlepiej nie wykonywać ŻADNYCH interakcji pomiędzy tymi kontami tj. handel, targ, walki, ta sama drużyna, grupowanie do walk teamem lub bossem (także jako strona przeciwna) - musicie traktować wasze postaci nawzajem w taki sposób, jakby nie istniały. W MFO3 jest na tyle dużo graczy, że można tak funkcjonować.
    Dodatkowo warto wpisać do prezentacji oficjalne oświadczenie, że z tego IP może grać inna osoba, podać jej główny nick.

    To wszystko co można zrobić by zminimalizować ryzyko bana.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •