Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: Event Halloween 2020 - propozycje

  1. #31
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkop bo temat ucichł a zostało 10 dni.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post

    1. Depozytowość kości i dyń - były niehandlowe, bo były przeciwwskazania do ich handlowości, ale jak już weszły itemy depozytowe, to myślę że problemu z tym nie ma. Pozwoli to expić na evencie słabszą postacią.
    2. Wyzwanie - jedna z dwóch rzeczy o które co roku jest kłótnia. Krótka piłka - wyższe wymogi do dyń i pielek indywidualne (mogą być nawet takie jak do kolekcji), w zamian niższe globalne. Łatwiej będzie ugrać wyzwanie, ale dostaną je tylko ci co sobie naprawdę zasłużą.
    3. Czas trwania eventa - druga z rzeczy o które co roku jest kłótnia. Propozycja jest prosta - od 30 października do 15 listopada, dzięki czemu event obejmie oba długie weekendy i gracze będą nim odpowiednio ,,nasyceni".
    Informuję też że stawiam postać w Dolinie Enny i kto chce może stanąć razem ze mną i oczekiwać eventa.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Informuję też że stawiam postać w Dolinie Enny i kto chce może stanąć razem ze mną i oczekiwać eventa.
    Ja najpewniej przybędę tam po rozpoczęciu eventu, gdyż jestem w trakcie wykonywania eventu z Kowalem w Azarad.
    Niestety w trakcie trwania eventu będzie dziennie tracone dodatkowe 10 pkt. energii na teleport pomiędzy Azarad->Eternia.

    Kto nie wie, to uprzedzam, że po wprowadzeniu update'a Nordia+Azarad potrzebne są gigantyczne ilości energii, ten event nie będzie taki sam jak w poprzednich latach, konieczne jest więc niezbyt rygorystyczne wysysanie energii, np. większa szansa na dynie z dyniogłowego itp.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •