Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Event Halloween 2020 - propozycje

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649

    Event Halloween 2020 - propozycje

    Wiele zapewne się nie zmieni, bo nie trzeba, jednak pewnie drobne zmiany są możliwe, kto chce niech pisze, być może admin zdecyduje się na wprowadzenie.

    Moje 3 propozycje:

    1) "Promocja" -50% na dusze wrzucane do piekła - do respienia Rendelsa na czas eventu. (może być przed eventem lub w trakcie lub po evencie)

    2) Więcej miejsc do pielęgnacji dyni, zwłaszcza w godzinach 18-23 jest spory tłok.

    3) być może jakieś zachęcenie na expienie w godzinach nocnych (0-6) - może nieco wyższe szanse na drop? Rozładuje dużą frekwencję na evencie i lagi w pozostałych godzinach.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 07-10-2020 o 20:50

  2. #2
    Użytkownik Avatar Eluwinaaa
    Dołączył
    27-07-2020
    Postów
    24
    propozycja: Brak zużywanej energii przez umiejętności podróży Na event hallowen 2020 -50% w sklepach ze zdolkami -50% na mikstury i -50% na eq które możemy wyrobić u kowala,Zwiększone szanse na zrespienie unikatów, pomniejszona liczba wymaganych do zabicia potworków do zrespienia minibossa np 100 zredukowane do 75. Brak odjętej prowizji po sprzedaży, tańsze mfy'y, specjalne questy na event hallowenowy zwiększona szansa na więcej golda z skrzynki w komnacie fortuny, i chyba tyle kto krytykuje niech pisze
    Ostatnio edytowane przez Eluwinaaa ; 07-10-2020 o 19:17

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    @mapy
    Każda ma jakieś przeciwwskazania. 1 - gracze nie skupią się na evencie i będą mieli problemy z wyzwaniem eventowym.
    2 - konieczność rozbudowy mapy, co zajęłoby im trochę
    3 - ucierpią ci bez powiększonego limitu eny, a także ci co zwyczajnie nie mogą się logować o tej porze
    Także 3x NIE.

    @eluwinaaa
    To samo co propozycja 1 mapego, mogłoby rozpraszać graczy od eventa i dodatkowo spowodować problemy z wyzwaniem. Na nie.

    Ale skoro temat jest do dopisywania własnych propozycji, to ja też mam coś do dodania - zaproponuję zwiększenie wymogów indywidualnych, a w zamian zmniejszenie globalnych w wyzwaniu eventowym. Najlepsze byłoby imo 100/1000/50, takie jak do kolekcji i kości takie jakie są obecnie. A globalne zredukować tak by event nie zależał od tego czy gracze z dużym limitem eny się zdecydują expić na evencie, czy też nie, a także czy gracze dokupią enę czy też nie. Obecnie bez ludzi wydających MF na event wyzwania eventowe były niewykonalne (w 2016 i 17 ludzie kupowali a i tak się nie udało (w 17 dodatkowo było chyba 1/3), w 2018 było porządnie zbalansowane, w 2019 na farcie, bo ludzie ,,wydawali" więcej eny niż 5600 przewidziane na 14 dni eventa)

    No i druga rzecz - proponuję by event trwał od 30 października do 15 listopada. Powody są 2, po pierwsze, ilość dni eventa nie powinna maleć względem poprzednich lat - zwykła zasada ,,co dałeś, nie powinieneś odbierać". Tutaj mamy 16 dni jak w 2018 i taka ilość dni powinna pozostać już na stałe. A drugi powód jest taki że w tym roku 11 listopada jest w czwartek tego tygodnia, a dodatkowe wolne dni z eventem mogą zachęcić graczy do spędzenia czasu w MFO.

  4. #4
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    git zwiększenie limitu eny bo to jest bardzo niesprawiedliwe że ludzie którzy wydają na tą gre realną kasę mogą zrobić o wiele więcej dodałbym dodatkowo do kościotrupa lub dyniogłowego herszta (chyba że ta opcja już jest) dla początkujących graczy aby sami mogli zabić te minibossy jak np zajączka wielkanocnego specjalną zdolke do minibossów eventowych które ułatwią zabicie dyniogłowego herszta czy kościotrupa na 10 lvlu
    Każdy mini eventowy, który nie jest globalem, jest bez problemu do pokonania solo na auto na każdym poziomie, nie liczę wrednego. Nie wiem gdzie masz niesprawiedliwość w tym, że ktoś ładuje realne pieniądze w grę. To jego sprawa i wiadomo, że takie osoby będą miały przewagę nad graczami f2p.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    @mapy
    Każda ma jakieś przeciwwskazania. 1 - gracze nie skupią się na evencie i będą mieli problemy z wyzwaniem eventowym.
    Może obowiązywać po zakończeniu eventu do końca miesiąca lub przez inny czas, np. tydzień przed eventem już i do końca października, tak byłoby bezinwazyjnie, zależy na co admin się zgodzi...

  6. #6
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    a tak ile przewidujecie aby trzeba było mieć eny na event hallowen?
    Nie jest przewidziane, zależy co chcesz robić. Dziennie masz 400 eny do rozdysponowania.

  7. #7
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Rozładuje dużą frekwencję na evencie i lagi w pozostałych godzinach.
    Nawet 300 osób online nie daje 50% zapełnienia serwera, także lagi to możesz mieć w komputerze albo przeglądarce która nie ogarnia animacji. Ogólnie zły pomysł, w ogóle jakiekolwiek bonusy godzinowe to zło – są dziwne i tworzą potem dysproporcje między graczami.
    2) Więcej miejsc do pielęgnacji dyni, zwłaszcza w godzinach 18-23 jest spory tłok.
    W życiu nie widziałem, żeby przez dłuższy czas wszystkie miejsca były zajęte.
    git zwiększenie limitu eny bo to jest bardzo niesprawiedliwe że ludzie którzy wydają na tą gre realną kasę mogą zrobić o wiele więcej
    To jest bardzo sprawiedliwe. Nie przemyślałeś tego.
    -50% na mikstury
    Było coś w tym stylu na premierze rozszerzenia eventu Bożonarodzeniowego

    - - - - - - - - - -

    Ewentualnie może dać lepiej bonus dla gry w dzień, żeby nagrodzić tych, którzy biegają na rzekomych lagach
    ***** ***

  8. #8
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    a tak ile przewidujecie aby trzeba było mieć eny na event hallowen?
    Dzienna energia zawsze mi wystarczała na zdobycie lampionu i wszystkich wyzwań. Chodziłem też na minibossy 24h.

  9. #9
    Ja tam proponuje zeby kosci byly depozytowe, i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
    3x NIE

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Ja tam proponuje zeby kosci byly depozytowe, i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
    3x NIE
    Dynie też mogłyby być.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    git zwiększenie limitu eny bo to jest bardzo niesprawiedliwe że ludzie którzy wydają na tą gre realną kasę mogą zrobić o wiele więcej dodałbym dodatkowo do kościotrupa lub dyniogłowego herszta (chyba że ta opcja już jest) dla początkujących graczy aby sami mogli zabić te minibossy jak np zajączka wielkanocnego specjalną zdolke do minibossów eventowych które ułatwią zabicie dyniogłowego herszta czy kościotrupa na 10 lvlu
    To tak samo jak niesprawiedliwe jest to, że jak zapłacisz w sklepie za jedzenie, to nie umierasz z głodu, no normalnie oszustwo.

    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Nawet 300 osób online nie daje 50% zapełnienia serwera, także lagi to możesz mieć w komputerze albo przeglądarce która nie ogarnia animacji. Ogólnie zły pomysł, w ogóle jakiekolwiek bonusy godzinowe to zło – są dziwne i tworzą potem dysproporcje między graczami.

    W życiu nie widziałem, żeby przez dłuższy czas wszystkie miejsca były zajęte.

    Było coś w tym stylu na premierze rozszerzenia eventu Bożonarodzeniowego

    - - - - - - - - - -

    Ewentualnie może dać lepiej bonus dla gry w dzień, żeby nagrodzić tych, którzy biegają na rzekomych lagach
    1. Jak najbardziej się zgadzam, lagi powodują od lat jedynie zdarzenia globalne, np zwierzaki.

    2. True, te skrajnie górne przez 95% czasu są wolne.

    3. Tak, w promocji dochodził ban :v

    4. Jak dla mnie spoko, im mniej szkodliwych posiadaczy zwierzaków w nocy, tym lepiej dla mnie.




    Ogółem event halloween jest na tyle duży, że nie ma co rozbudowywać, bo nastąpi przesycenie, jakie np. ja odczuwam w bożonarodzeniowym.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Ja tam proponuje zeby kosci byly depozytowe, i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
    3x NIE
    Ja bym wolał przywrócenie handlowości kości. Zawsze wciskałem kości koleżance na lowlvlu i ona respiła szkieletory, a ja je ubijałem na hita. No bo z taką lowlvl osobą ciężko inaczej wymieniać szkieletory.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    1) "Promocja" -50% na dusze wrzucane do piekła - do respienia Rendelsa na czas eventu. (może być przed eventem lub w trakcie lub po evencie)
    Jestem pewnie w znacznej mniejszości, ale osobiście uważam, że jakieś bonusy poza samym eventem byłyby naprawdę niezłe, bo większości eventów nie lubię i nie uczęszczam na nie.

  13. #13
    Po co, jak weszła Nordia, to na Rendelsach wszystkie dusze wykorzystano, jak teraz tutaj jest propozycja że ci którzy wciąż mają zachomikowane dusze to za pół darmo będą mogli je bić?

    Czy można dać ludziom żyć żeby się wyspali, poszli do szkoły, na uczelnię lub do pracy, a nie zarywać nocki bo exp jest większy? To źle wpływa na zdrowie!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    Ale to dziwne jest że nie można dużo zrobic rzeczy na evencie hallowen bo masz tylko 200 limit eny
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    ale masz 14 dni na event
    systematyczność to podstawa

    co do propozycji nie spodziewał bym się jakiś promocji
    Dlatego zachęcam do odkładania eniergii przed eventem,najlepiej tak jak ja mieć tj. 9999/9999 :P

  15. #15
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Dlatego zachęcam do odkładania eniergii przed eventem,najlepiej tak jak ja mieć tj. 9999/9999 :P

    Nie każdy ma taki przywilej jak Ty

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •