Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 100.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: [P1] błąd z questem "władza ponad wszystko"

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2018
    Postów
    1

    [P1] błąd z questem "władza ponad wszystko"

    Podczas wykonywania questu "Władza ponad wszystko" na postaci Lisznij stwierdziłem zaistnienie błędu polegającego na przedwczesnym i utajnionym rozpoczęciu czasu odliczenia do ukrycia się przed bandytami podczas przeszukania opuszczonego domu. Sytuacja była następująca.
    Około godziny 21:40 przeszukałem opuszczony dom, znalazłem tajne plany, zapiski z obserwacji, sztylet i ozdobny klucz, po czym wyszedłem z domu. W tym momencie profir powiedział do mnie "psst", po czym na chwilę odszedłem do komputera. Dialog przy próbie wyjścia z domu był w trakcie. Nie zamykałem go enterem. Po kilku minutach wróciłem do komputera i dopiero wtedy zamknąłem dialog z profierem ze słowami "psst" i następnymi. Niestety równocześnie z wejściem mojej postaci do domu zostałem złapany przez tamtych bandytów i tak quest uległ zakończeniu. W mojej ocenie ta sytuacja jest błędem, albowiem w trakcie trwania dialogu na zewnątrz domu nie powinien biec czas na schowanie się przed bandytami. W prawym górnym rogu nie było takiej informacji o rozpoczęciu biegu czasu do ukrycia się. Z powodu równoczesnego złapania z wejściem do domu nie miałem żadnej możliwości wejścia w prawy dolny róg za szafę i ukrycia się. Jeżeli czas rozpoczęcia na ukrycie się rozpoczynał się z chwilą rozpoczęcia dialogu, to taka informacja powinna być w prawnym górnym rogu.

  2. #2
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Przy określonych warunkach czas rozpoczynał się przy rozpoczęciu scenki przed domem. Nie powinno oczywiście tak być.
    Problem niebawem będzie rozwiązany (zapewne również wstecznie).

    - - - - - - - - - -

    Poprawione. Masz także możliwość powtórki questa.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •