Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: [Uzbrojenie] Jakie eq założyć dla wojownika na 65 lvl?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15

    [Uzbrojenie] Jakie eq założyć dla wojownika na 65 lvl?

    Mam 63 Poziom.

    Opis problemu: Cześć,

    Postać wojownik 63 lvl do 10 dni powinienem dobić 65.
    Aktualne statystyki : hp 110 / mp 40 / atak 135 / obrona mag. 65 / obrona 65 / szczęście 135 / szybkość 130 / + aktualnie 10 pkt do rozdania. Mam również możliwość za MF zresetować pkt jeśli zajdzie taka potrzeba.

    Tak jak w temacie jakie eq dla wojownika 65 pow. kupić dla główną fabułę do 80 lvl, mini bossy oraz główne bossy z misji.


    Dziękuje ślicznie za pomoc.

    Pozdrawiam,
    Markaret

  2. #2
    Głowa: Pajęczy Hełm i Koralowy Kaptur, wersja budżetowa: hełm olbrzyma i jaszczurza maska
    Zbroja: Pajęcza i Koralowy Pancerz, taniej będzie Mythrilowa Zbroja i Jaszczurza szata
    Buty: Pajęcze i Koralowe, z tańszych to Mythrilowe, olbrzyma i jaszczurze.
    Dodatek: czarcia bransoleta

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Ile wyjdzie mi za cały zestaw pajęczy i koralowy set + czarcia, ale co z bronią? Statystyki podane przeze mnie bez zastrzeżeń?

    Pozdrawiam,
    Markeret

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    20 pkt daj w hp, żeby mieć 130. Jak dla mnie masz za dużo szczęścia. Broń wybierz według atrybutu, którym bijesz.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Czyli wszystkie unikatowe bronie na 65 są dobre? Co do statystyki, niech więcej osób się wypowie.

    Pozdrawiam,
    Markaret

  6. #6
    Azekar
    Konto usunięte
    hit speed
    130
    45
    180
    52
    52
    70
    181

    lucker
    130
    43
    130
    51
    51
    111
    194

    lucker dwa
    135
    45
    150
    49
    49
    110
    160

    lucker trzy
    130
    43
    130
    61
    61
    111
    174

    hiter
    130
    35
    192
    48
    48
    77
    180

    Tu z grubsza masz takie staty w kontekście pvp. W pve też chyba powinny działać, nie jestem pewien. Tam może mp brakować trochę to sobie zmień najwyżej, jak Ci nie pasuje, a co do broni - jak masz dużo lucka to włócznia/buława, a jak mniej to miecz/topór.


    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Markareto Zobacz post
    Ile wyjdzie mi za cały zestaw pajęczy i koralowy set + czarcia, ale co z bronią? Statystyki podane przeze mnie bez zastrzeżeń?

    Pozdrawiam,
    Markeret
    Za sety zerówki i bronie zerówki, zapłacisz aktualnie jakieś grosze.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Hit speed będzie lepszym rozwiązaniem dla PvE? Set pajęczy+koralowy (brans.czarcia)+ miecz Astralny takie coś wystarczy?

    Pozdrawiam,
    Markaret

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Markareto Zobacz post
    Hit speed będzie lepszym rozwiązaniem dla PvE? Set pajęczy+koralowy (brans.czarcia)+ miecz Astralny takie coś wystarczy?

    Pozdrawiam,
    Markaret
    Myślę, że w PvE żaden z tych wyżej podanych nie będzie działał. Chyba że na samo expienie to może coś z tego będzie, ale jak pod bossy to deffy koło 90-100 się przydadzą

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Myślę, że w PvE żaden z tych wyżej podanych nie będzie działał. Chyba że na samo expienie to może coś z tego będzie, ale jak pod bossy to deffy koło 90-100 się przydadzą
    To już nie wiem jak się zdecydować. Potrzebuję set/build pod PvE czyli exp/bossy z quest/mini bossy. PvP na razie mnie nie interesuje. Znajdzie się osoba, która jest mi w stanie pomóc?

  10. #10
    I tak pierwsze skrzypce gra przygotowanie się pod danego przeciwnika. Jestem zwolennikiem hit/speed bo zwyczajnie trzeba ubić te udziwnione stwory zanim nas zasypią swoimi udziwnionymi zdolkami. Na graczy też dobrze się sprawdza

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Markareto Zobacz post
    To już nie wiem jak się zdecydować. Potrzebuję set/build pod PvE czyli exp/bossy z quest/mini bossy. PvP na razie mnie nie interesuje. Znajdzie się osoba, która jest mi w stanie pomóc?

    To już decyzja należy do Ciebie, jak chcesz expić prawie bez strat miksów, ale mieć problem z bossami to rób hitera. Ale jak zależy Ci na wcześniejszym pokonywaniu bossów to deffy obowiązkowo. Poza tym gra bez deffów ma ten minus, że jesteś uzależniony od 1 setu. Chociaż dla kogos to może być plus bo nie trzeba dużo na eq wydać

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    To już decyzja należy do Ciebie, jak chcesz expić prawie bez strat miksów, ale mieć problem z bossami to rób hitera. Ale jak zależy Ci na wcześniejszym pokonywaniu bossów to deffy obowiązkowo. Poza tym gra bez deffów ma ten minus, że jesteś uzależniony od 1 setu. Chociaż dla kogos to może być plus bo nie trzeba dużo na eq wydać
    Rozumiem, czyli zdecyduję się na hitera/speed. Uzbrojenie podane przeze mnie wystarczy pod ten build? Co do bossa z quest kupie dodatkowy set lub pojedyncze itemy z deffem. Dobry pomysł?

  13. #13
    Przecież koralowy i pajęczy to sety defowe i nic więcej nie trzeba.

  14. #14
    Azekar
    Konto usunięte
    Hit/speed będzie najbardziej optymalny pod fabułę, a Twój build wystarczy. Co do eq to już musisz poeksperymentować, w zależności czego najbardziej Ci potrzeba.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Przecież koralowy i pajęczy to sety defowe i nic więcej nie trzeba.
    Wszystko już wiem na ten temat. Dziękuje wszystkim za pomoc. Temat można zamknąć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •