Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Osłabienie Magicznego Uderzenia na bossach

  1. #16
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    niechce za bardzo robić offtopica, bo musaraj już zaczyna, ale tutaj chciałbym wtrącić swoje zdanie
    Może jeszcze pozdejmujmy limity z Leczeń, Ożywień, Bryz?
    Były poblokowane, bo walki były długie o co sam proponowałem kiedyś, i wiesz co ?
    zrobiłbym znów jakiś limit ich użycia w walce, wczoraj około godziny 17.00 widziałem walkę atronisa z mówcą umarłych, ta walka zaczęła się chyba nawet przed 17 skończyła sie o 17:40, czyli trwała blisko 1 godzinę (w tym czasie atronis jeszcze miał auto włączone) i przypomniało mi to dlaczego tak niechętne są walki manualne.

  2. #17
    W sumie drenaże nie były tak istotnym tematem do tej pory, bo mini we wcześniejszych upkach nie były tak tankowe.
    Nikogo one nie obchodziły jak waliło się garude za 1500 hitem/jak były 3 pająki o dość wysokiej sumie HP itp.

    Teraz pojawiły się dwa dość tankowe mobki - Wendigo i Arktos, gdzie te drenaże są konieczne, a ich trafienie/nie istotnie wpływa na dalszy przebieg walki.
    W sumie o ile na Wendigo to jest akceptowalne, bo źle przygotowana postać trafi 1/3 to Arktosa powiedziałbym one trochę psują(i jakby zmienić jego profil na np. +25% hp kosztem -20% defów lub obniżyć mu level bossa o 5-10 poziomów przy zachowaniu tych samych stat, to ten problem zniknie)

    Dlatego proponuję ograniczenie maksymalnego bonusu obrażeń Magicznego Uderzenia na 1.5 standardowego hita.
    To jest dobry punkt. Warto gdzieś dać to ograniczenie. Chociaż proponowałbym coś w stylu.
    1,6 bez skupy
    1,8 ze skupą

    Były poblokowane, bo walki były długie o co sam proponowałem kiedyś, i wiesz co ?
    zrobiłbym znów jakiś limit ich użycia w walce, wczoraj około godziny 17.00 widziałem walkę atronisa z mówcą umarłych, ta walka zaczęła się chyba nawet przed 17 skończyła sie o 17:40, czyli trwała blisko 1 godzinę (w tym czasie atronis jeszcze miał auto włączone) i przypomniało mi to dlaczego tak niechętne są walki manualne.


    Początek walki 17:21, koniec 17:40 + atronis afkował 5min, więc maksymalnie wydłużałem czas ruchu podczas jego nieobecności

  3. #18
    Czy dasz jakieś przykłady walk PvP, że ta zdolka ma jakieś przeważające znaczenie, że chcesz znerfić jedyny odpowiednik Odbicia?

    Update:// Bo ogólnie mi chodzi o to, że nieważne jak to będzie znerfione w PvE, nie chciałbym, aby to wpłynęło na walki PvP.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 10-09-2020 o 13:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •