Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Inne] Gdzie i jak expić?

  1. #1
    Seraphine
    Konto usunięte

    [Inne] Gdzie i jak expić?

    Opis problemu:
    Hej! Po zakończeniu wszystkich zadań z Eternii i pokonaniu Rapsa osiągnęłam poziom 15. Problem w tym, że wszystkie misje które są dla mnie aktualnie dostępne są na poziomy 20+ (nie daje rady z żadnymi bossami by przejść dalej). I tutaj nadchodzą moje 2 pytania:

    1. Pominęłam coś, czy powinnam poprostu expić dalej na mobkach do tego 20 poziomu? Narazie bije Diablątka, żebym mogła przejść dalej muszę wydać na to pareset esencji.

    2. Lepiej bić solo czy w grupie 4 osobowej jeśli chodzi o EXP na 1 esencję? (zakładając że każdy członek grupy ma ten sam poziom)

    Dzięki z góry ^^
    Ostatnio edytowane przez Seraphine ; 06-09-2020 o 18:04

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    1. Osobiście polecam expić aż do 20 lv na x2/x3 tygrysach (respisz przy tym sobie mini-bossa więc też jakiś grosz można dodatkowo zarobić)

    2. Solo

  3. #3
    Azekar
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...jlepiej-expić tu jest wszystko rozpisane, co prawda temat do aktualizacji, ale informacje w większości są aktualne na ten moment, ale najlepszym wyborem będą tygrysy, jak napisał wyżej Dorek. Ewentualnie 1x diablątka, 2x dzikusy.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 06-09-2020 o 17:39

  4. #4
    Przestań spamować ashon.
    Lepszym wyborem od tygrysów czy wilków sa gobliny, lepsze eq z minibossa+ nabijasz atr wiatru mega pomocny w fabule.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •