Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pytanie

  1. #1
    Seraphine
    Konto usunięte

    Pytanie Pytanie

    Hej, grałam kiedyś w MFO i postanowiłam zobaczyć czy jeszcze istnieje ^^

    Krótkie pytanie: Warto grać, czy gra jest martwa? 100 graczy online nie brzmi zbyt pozytywnie, ale mogło być gorzej xD

    Jeśli tak, jaką klasę wybrać pod PvE? Są jakieś poradniki których powinnam używać by nie "zepsuć" swojej postaci?

  2. #2
    100 online jest od lat i raczej się nie zanosi na umieranie, nie wiem jak tam jest z zaczynaniem od nowa bo od lat tego nie robiłem, ale aktualnie na maxlvlu jest całkiem przyjemnie. Co się tyczy klasy to też nie mam pojęcia, magiem mi się gra przyjemniej, a co do poradnika to na pewno te do bossów w zależności od potrzeb są spoko, poziomowy całkiem się sprawdza pod fabułę, a ogólnie to solucja jest przyjemna i fajnie napisana.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Gra z całą pewnością nie jest martwa, ostatnio jest regularnie aktualizowana, praktycznie co tydzień jest coś nowego.
    Ostatnia duża aktualizacja fabularna jest pełna możliwych rozrywek dla graczy i po prostu nie da się nudzić.

    Czy warto grać? To zależy co rozumiesz przez "warto". Jeżeli interesuje Cię spędzenie czasu nie zarabiając żadnych pieniędzy ani nie ucząc się (prawie) żadnych przydatnych w karierze umiejętności to nie, nie warto. Jeżeli interesuje Cię spędzenie czasu w przyjemnej grze, która potrafi wielokrotnie dać ci poczucie satysfakcji po dobrze wykonanych zadaniach, poznanie fantastycznych ludzi (nie, to nie o Tobie lisu) oraz przeżycie prawdziwych emocji wywołanych pikselami na ekranie... to warto, i to jak!

    Pod PvE podobno trochę lepiej gra się magiem, choć różnice są bardzo niewielkie. To jest tylko kwestia preferencji - jeżeli interesują Cię spokojne, przewidywalne walki, wybierz maga. Jeżeli wolisz trochę więcej losowości w swojej grze oraz większą gamę dostępnych strategii, trafniejszym wyborem będzie wojownik.
    Wszystkie przydatne poradniki znajdziesz tutaj - https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...dniki&tabid=30

  4. #4
    Seraphine
    Konto usunięte
    Dziękuję za odpowiedzi! Wybiorę w takim razie maga ^^

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •