Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Dyskusja o Pierścieniu Specjalisty

  1. #31
    Azekar
    Konto usunięte
    Tak. Każda aktualizacja w tej grze jest zrobiona tak, aby gracze, mieli jak najtrudniej. Item był zbyt silny i musiał dostać nerfa. Tyle.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    No to najprościej i najuczciwiej zamiast nerfić pierścień specjalisty zwiększyć wymagane ap dwukrotnie na wszystkie rzeczy po 42 poziomie. Wtedy zmiana uderzy wszystkich jednakowo.
    Dawno nie przeczytałem większej głupoty, a jest ich tutaj wiele.

  2. #32
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Tak. Każda gra jest zrobiona tak, aby gracze, mieli jak najtrudniej. Item był zbyt silny i musiał dostać nerfa. Tyle.

    - - - - - - - - - -


    Dawno nie przeczytałem większej głupoty, a jest ich tutaj wiele.
    Uzasadnij. No możesz pominąć fakt ,że powinno być zamiast dwukrotnie chyba o 25% albo 33% czy coś w ten deseń ale teraz nie chce mi się liczyć.

  3. #33
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Uzasadnij. No możesz pominąć fakt ,że powinno być zamiast dwukrotnie chyba o 25% albo 33% czy coś w ten deseń ale teraz nie chce mi się liczyć.
    Item na 42 lvl, staty o wiele wyższe niż inne itemy na ten przedział plus jest dodatkiem czyli najmniej znaczącą częścią ekwipunku. 100% dodatkowego AP, sprawiało że mogłeś bez problemu nabijać 8/9 gemów w bardzo krótkim czasie. Sam podczas respu Wdowy na 3x pająkach nabijałem 10 gemów jednocześnie podczas jednej sesji wymiany tego mini. Zmiana uderzyła wszystkie osoby tak samo, bo nawet ludzie na 80 lvlu biegali w nim, bo był po prostu mega silny. Traciłeś gold, ale nabijałeś 2x szybciej zdolki i gemy. Wychodziłeś na plus bardziej niż powinieneś. A i płacz, że ludzie, którzy grają dłużej mają więcej nic nie da. To jest MMORPG, więc logiczne, że czas poświęcony na grę będzie dawać przewagę.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Znowu komentarz nie na temat. To oczywiste że dłużej grający gracz ma więcej. Ale nie uczciwe ,że mógł to zdobyć na łatwiejszych warunkach niż nowy gracz. Tak trudno to zrozumieć ?
    Nie, nie miał łatwiejszych warunków zdobycia tego. Wszystko jest kwestią czasu. Rzeczy, które są zbyt silne zostają znerfione, tak jest w każdej grze. Nie istnieje balans idealny.

  4. #34
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Znowu komentarz nie na temat. To oczywiste że dłużej grający gracz ma więcej. Ale nie uczciwe ,że mógł to zdobyć na łatwiejszych warunkach niż nowy gracz. Tak trudno to zrozumieć ?
    Czyli uważasz, że nie powinny być wprowadzane żadne zmiany, bo mogą one dotknąć osoby, które wcześniej i tak z tego nie korzystały?
    To ja poproszę możliwość użycia 2 czeków w walce bo ktoś kiedyś mógł użyć do pokonania minibossa.
    A, i niech podwójny drenaż chybia
    ***** ***

  5. #35
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Czyli uważasz, że nie powinny być wprowadzane żadne zmiany, bo mogą one dotknąć osoby, które wcześniej i tak z tego nie korzystały?
    To ja poproszę możliwość użycia 2 czeków w walce bo ktoś kiedyś mógł użyć do pokonania minibossa.
    A, i niech podwójny drenaż chybia
    Dokładnie o to chodzi ,przed zmianami mp też się grało łatwiej. Są pewne zmiany nieuniknione ,które muszą pokrzywdzić ,ale w tym przypadku manipulacja wymaganym ap w itemach 42+ pokrzywdziłaby wszystkich równo ,a zmiana bonusu ap w pierku krzywdzi bardziej nowych graczy.

  6. #36
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Znowu komentarz nie na temat. To oczywiste że dłużej grający gracz ma więcej. Ale nie uczciwe ,że mógł to zdobyć na łatwiejszych warunkach niż nowy gracz. Tak trudno to zrozumieć ?
    Długo zastanawiałem się co mam na to odpisać. Nie, nie masz racji, przestań gadać głupoty.

  7. #37
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Długo zastanawiałem się co mam na to odpisać. Nie, nie masz racji, przestań gadać głupoty.
    Krótko się zastanawiałem co mam na to odpisać. Twój komentarz jest bezużyteczny. Jak nie masz nic sensownego do napisania w tym temacie to się tu nie udzielaj.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Czyli ty nie pisząc nic sensownego też nie będziesz się udzielał? Genialnie, temat do zamknięcia.

    Są pewnie zmiany, które muszą być wprowadzone, nie ważne kiedy. Tak samo jakieś zmiany w przedmiotach na niski poziom, bo nie wiem po co amulet czujności (dodatek na 5 poziom) daje 50% na uśpienie, a jednak daje

    @DOWN
    To co ty piszesz to absurd, nie wiem o co ci chodzi, każdy ci pisze, że nie masz racji, ale nie, ty musisz nadal pisać te brednie. Masz 51 poziom, chcąc nabić jedną partię gemów v2 bez pierka zajmie ci to około 125 dni, z pierkiem już tylko 82 dni. Gdybyś miał stary pierek to 63 dni, ale stracilbyś około 1,9mln expa. Podczas gdy teraz nie tracisz nic, a wbijając szybciej poziom przerzucasz się na coraz mocniejsze potworki dające więcej złota, expa i ap. Podsumowując- nie wychodzisz na tej zmianie gorzej
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 03-09-2020 o 18:16

  9. #39
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Czyli ty nie pisząc nic sensownego też nie będziesz się udzielał? Genialnie, temat do zamknięcia.
    Dokładnie tak powinniście zrobić. Kiedy brakuje argumentów ,szuka się innych rozwiązań np. zmiana tematu ,obrażanie ,ucieczka.

  10. #40
    Wiesz co, dudzin, wydajesz się trochę brzmieć przekonująco. Jak chcesz zaproponować jakieś zmiany związane z tym tematem, to zapraszamy do działu Propozycji, stwórz tam swój pomysł, a być może wejdzie ono w grę siłą demokracji. Widzę sporo argumentów przemawiających za tym, że nie tylko chodzi o ciebie, ale o znacznie większą grupę graczy. Nie zapomnij umieścić uczciwej ankiety, aby sprawdzić, jak wiele osób podziela twoje zdanie, to jest dosyć ważny element, aby zmiana mogła być wprowadzona.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 03-09-2020 o 18:28

  11. #41
    Cytat Napisał dudzin Zobacz post
    Krótko się zastanawiałem co mam na to odpisać. Twój komentarz jest bezużyteczny. Jak nie masz nic sensownego do napisania w tym temacie to się tu nie udzielaj.
    Dobrze więc wypiszę Ci w punktach które Twoje posty nadają się najwyżej do usunięcia:

    1) Z pierkiem speca w poprzedniej wersji byłbyś na zmorze 1/4 czasu później niż teraz, innymi słowy masz 1/3 expa więcej przy gemach nabitych do połowy, na tym etapie to jest ile, 5 poziomów? Może 3. Większość bossów ma progi lvlowe od których jest łatwiejsza. Jeśli mnie pamięć nie myli zmora jest ich koronnym reprezentantem. Nie wiesz co piszesz to tego nie rób.

    2) Nie wszyscy byli zadowoleni, osoby z odrobiną mózgu nie były zadowolone, bo pierek był największym źródłem dolarów w całej grze, dalej jest, ale teraz przynajmniej da się go doścignąć, jest opcją. Przed zmianami bogacili się wszyscy tak samo tanim kosztem, teraz nie będą tak odjeżdżać nowym. Proponowanie tego co zaproponowałeś to sabotaż.

    3) Nie wiem tu nawet nic nie napisałeś.

    4) Po zmianach pierek stał się wielokrotnie bardziej atrakcyjny dla nowych graczy, bo największym upgradem w każdej tego typu grze jest lvl, zawsze, wszędzie. Dodatkowo punkt graniczny w którym przestajesz odstawać od nawet najlepszych jest na tyle blisko, że ten exp jest jeszcze bardziej opłacalny. Problem pojawił się wraz z wejściem pierścienia do gry 100 lat temu, wtedy już powinien być zmieniony, ale wtedy nikt się nie spodziewał że odległości czasowe między upkami będą takie duże, przez co ten pierek popsuł całkowicie balans złota, wartości gemów i wartości ap. Nadal przypominam że ten pierek w poprzedniej wersji utrudniał przejście fabuły, w obecnej ją ułatwia o 50%. Dalej bo nas tu zima zastanie.

    5) XDDDDD

    6) Nie wiem po co w to brniesz, ja bym usunął żeby ukryć przed tymi którzy jeszcze nie przeczytali.

    7) Nikt nikogo nie krzywdzi, zmiana jest zmianą, z globalnego punktu widzenia nie zmienia się zupełnie nic. W zasadzie to powtarzasz to samo co w poprzednim bełkocie, ale tutaj jeszcze ubarwiłeś to porównaniem do zmiany w kosztach zdolności, i jest to wyjątkowo celne porównanie. Otóż tamta zmiana jest na bardzo podobnym poziomie konieczności co ta, obie powinny być przeprowadzone wcześniej, ale jakoś to się zawsze udawało balansować wcześniej, na przedziale tego upka było to już po prostu niemożliwe, więc trzeba było dostosować zdolności i zysk ap odpowiednio do realiów. Oczywiście cały czas są krzykacze które na to narzekają, ale staramy się ich z przyjemnością ignorować, bo tak w tamtym jak w tym przypadku zwyczajnie mają tak wąskie spojrzenie, że nie ma nawet o czym dyskutować.

    8) No tutaj poprosiłeś o uzasadnienie więc nie ma się czego czepiać. Mam nadzieję że pomogłem.

  12. #42
    Użytkownik Avatar dudzin
    Dołączył
    13-06-2020
    Postów
    61
    Macie wszyscy poniekąd racji. Wiele z tych rzeczy co piszecie to fakty ,ale cały czas nie dostrzegacie tego co ja do was piszę.

    Więc jako mój ostatni post dam wam już ostatnią wskazówkę o co mi chodzi:

    Zastanówcie się jaka jest różnica między zmianą wprowadzoną w pierścieniu ,a tym co bo się stało po podniesieniu wymaganego ap dla przedmiotów na poziom 42+.

  13. #43
    musaraj
    Konto usunięte
    W punktach

    1. Tak, osłabienie Pierścienia Specjalisty pogorszyło sytuację biedniejszych graczy. Oczywiście, że jeżeli utrudni się nabijanie gemów, to zyskają na tym osoby, które te gemy mają już nabite. Nie wiem czemu komentujecie, że zmiana jest taka sama dla wszystkich - tak, jest, ale różni gracze odczują ją różnie.

    2. Tak, zmiana Pierścienia była konieczna i tak, została przeprowadzona w 100% poprawnie, nie widzę powodu do czepiania się akurat tego elementu. Można w nim teraz wbijać wyższe poziomy szybciej expiąc jednocześnie gemy.
    Nie, to że teraz jest tak, a wcześniej było inaczej, nie jest nieuczciwe.
    Nie, to że "ten pierścień tyle czasu był taki jaki jest to teraz też powinien" nie jest logicznym argumentem.

    3. Jeżeli problemem w pokonaniu Zmory jest brak odpowiednich nabitych gemów, to można je po prostu kupić od innych graczy. Jeżeli kiedyś można było wszystkie potrzebne gemy wyexpić samemu, a teraz trzeba rozważyć zakup od innych graczy, to w moich oczach jest to zmiana na plus.

    4. Wydaje mi się, że przedmówcy już wszystko wyjaśnili w temacie, nawet ładnie odesłali do Propozycji. Uważam temat za wyczerpany

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •