Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Odbicie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129

    Odbicie

    Wiem ile było narzekania na odbicie ale mam w miarę prostą propozycję. Żeby zabierała 2 miejsca zamiast 1 na zdolności. Myślę że jest zbyt mocna jak na to aby zabierała tylko 1 miejsce. To 1 miejsce na zdolności mniej powinno być w miarę dobrą ceną za możliwość wyrzucenia enemy woja z butów.

  2. #2
    W takim razie niech kazdy sczesliwy, krytyczny, ryzykowny itp zajmuje rowniez 2 sloty.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Albo po protu dodać odbicie magiczne do gry

  4. #4
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Albo po protu dodać odbicie magiczne do gry
    Lepsze odbicie magiczne niż te przekombinowane zdolności co teraz dostaliśmy.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Albo po protu dodać odbicie magiczne do gry
    Ale nieeee bo "Magiczny Cios" który ani trochę nie przypomina odbicia na które możemy w walce wpłynąć przez barierki...

  6. #6
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Ale nieeee bo "Magiczny Cios" który ani trochę nie przypomina odbicia na które możemy w walce wpłynąć przez barierki...
    Magiczny cios cokolwiek to jest raczej nie jest dla maga

  7. #7
    Propozycja na nie. Dotychczasowo dwuslotowe zdolności są przeznaczone do walk drużynowych. Włączenie w to zdolności do walki z jednym przeciwnikiem wprowadziłoby niespójność i dysbalans w walkach drużynowych. No i sam fakt że zdolność jest dosyć często używana i potężna na tle innych zdolności nie powinien być jedynym argumentem, aby tak znerfić zdolność, w przeciwnym wypadku można byłoby tak zrobić z leczeniami, drenażem, przeczekaniem i...

    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    W takim razie niech kazdy sczesliwy, krytyczny, ryzykowny itp zajmuje rowniez 2 sloty.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Tak bardzo jak nie lubię odbicia, tak ten pomysł jest po prostu bez sensu. Jedyne co ta zdolność robi to zadaje obrażenia, więc dlaczego ma zajmować aż 2 sloty?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Ale nieeee bo "Magiczny Cios" który ani trochę nie przypomina odbicia na które możemy w walce wpłynąć przez barierki...
    Na magiczne uderzenie nie wpływa bariera, ale wpływa skupienie przeciwnika i mobilizacja u Ciebie i do tego możesz uderzyć krytyka

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Na magiczne uderzenie nie wpływa bariera
    Jak to nie? On po prostu uśrednia nasz atak i magiczny atak przeciwnika (czyli - jak mamy mobilizację to czasem walniemy mniej tą zdolką niż zwykłym atakiem). Bariery wciąż działają tak samo.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Z tego co mi wiadomo, na KG było coś takiego jak odbicie magiczne. Nie widzę przeciwskazań żeby coś takiego wprowadzić do normalnej gry

  12. #12
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jak to nie? On po prostu uśrednia nasz atak i magiczny atak przeciwnika (czyli - jak mamy mobilizację to czasem walniemy mniej tą zdolką niż zwykłym atakiem). Bariery wciąż działają tak samo.
    Źle to ująłem, bardziej mi chodziło, że jeśli przeciwnik ma skupienie i duży atak (bo tylko na takiego warto tą zdolkę) to alternatywą jest dać mobilizację i liczyć dodatkowo na kryta

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Magiczne uderzenie jest po prostu nieskuteczne bo pod odbicie można sobie na takiego woja ubrać mdefy i czekać, a i robi o wiele mniejsze obrażenia od odbicia.

  14. #14
    Najlepiej po prostu dodać Odbicie Magiczne (dziwne, że dalej nie zostało dodane).

  15. #15
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Asasynek Zobacz post
    Najlepiej po prostu dodać Odbicie Magiczne (dziwne, że dalej nie zostało dodane).
    Nigdy na to nie było konkretnego argumentu i nigdy nie wejdzie =]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •