Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Nagroda za zdobycie wyższych lig

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668

    Nagroda za zdobycie wyższych lig

    Moja propozycja dotyczy tego, aby w Nordii znowu był do zdobycia bonus za przejście do kolejnych lig. Jaki powód? A no taki, że kiedyś za rekordy przy starym rankingu dostawało się po 300/400 żetonów za jedną walkę więc dlaczego by teraz nie dać znowu możliwości zdobycia żetonów za kolejne ligi w nowym przedziale? Nie są to jakieś gigantyczne ilości żetonów, ale mogą zmobilizować trochę osób do walk PvP. Chyba raz na 5 lat możebyć taki bonus dla graczy, bo od wejścia nowych rankingów takiego czegoś nie było. Ewentualnie może globalny reset rankingów i wtedy dodanie możliwości zdobywania żetonów za konkretne ligi?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Jestem za

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Jestem na tak

  4. #4
    W takim razie niech będą nagrody za każdy przedział.

  5. #5
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    W takim razie niech będą nagrody za każdy przedział.
    +

  6. #6
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    W takim razie niech będą nagrody za każdy przedział.
    To akurat raczej nie przejdzie, bo ktoś by mógł cofać sobie postać na każdy przedział i wbijać żetony, jak wiadomo wbija się bonusy na postaci tylko raz. Dlatego mówię o resecie globalnym, żeby każdy mógł na każdej postaci zdobyć znowu żetony za konkretne ligi.

  7. #7
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    To akurat raczej nie przejdzie, bo ktoś by mógł cofać sobie postać na każdy przedział i wbijać żetony, jak wiadomo wbija się bonusy na postaci tylko raz. Dlatego mówię o resecie globalnym, żeby każdy mógł na każdej postaci zdobyć znowu żetony za konkretne ligi.
    Przecież to by się nie opłacało nawet

  8. #8
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    W takim razie niech będą nagrody za każdy przedział.
    Dobry pomysł

  9. #9
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Ktoś decyzyjny się wypowie?

  10. #10
    Moja ocena co do tego pomysłu jest w stylu "lepiej niż nic, ale są lepsze pomysły", ponieważ ta propozycja to po prostu dawanie wszystkim darmowych żetonów od nowa. Żetony rozdane, może paru zachęci do PvP, ale po kilku miesiącach znowu znajdziemy się w punkcie wyjścia.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Moja ocena co do tego pomysłu jest w stylu "lepiej niż nic, ale są lepsze pomysły", ponieważ ta propozycja to po prostu dawanie wszystkim darmowych żetonów od nowa. Żetony rozdane, może paru zachęci do PvP, ale po kilku miesiącach znowu znajdziemy się w punkcie wyjścia.
    Ale mineło prawie 5 lat od zmian w rankingach, chyba raz na update gdzie ludzie robią eq taki reset/zmiana jest fajną alternatywą

  12. #12
    To już lepiej to rozwinąć i dać sezony rankingowe, to by chyba jeszcze bardziej obudziło pvp

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    Tylko, że póki nikt tego nie zautomatyzuje trzeba będzie osób, które będą sprawdzać walki, prowadzić to, losować itd (przywrócenie turniejów i sezonów jest w planach, ale kto wie kiedy uda się to zrobic). Dla mnie wszystko, co da jakiś zysk z pvp jest git, ale tak - to rozwiązanie na chwilowe rozbudzenie pvp, żeby ludzie mogli sobie teraz szybko nabić zetonki na robienie eq z nordii.
    Ostatnio edytowane przez DeAtH RaiN ; 29-08-2020 o 23:54

  14. #14
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    przydałoby się, na tak

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Atronis, dodaj ankietę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •