Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za poprawą nagrody questa z Czeladnikiem Mariuszem?

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    54 90.00%
  • Nie

    6 10.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Opłacalność Czeladnika Mariusza w Nordii

  1. #16
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Mogłyby być nagrody co X zamówień tak jak jest w Eliar co X złowionych* ryb.

    A czas oczekiwania nie ma sensu, u Mariusza przy zamówieniu nieunikatowego eq na 67-79 poziom musimy czekać 24h, a u Beledara w Mieście Krasnoludów mamy unikatowe eq z recept na 80 poziom i czas oczekiwania na wykucie taki sam. Według mnie do zmiany, tak samo z Kobaltowym setem u Beledara. Konieczność zbierania tych składników już jest odpowiednim ograniczeniem przed zamawianiem 999 rzeczy dziennie. Zmiana czasu oczekiwania z 24h na 8h w przypadku nieunikatowego ekwipunku wydaje się rozsądna

    - - - - - - - - - -

    Nieunikatowe eq nie powinno być tak samo rzadkie/rzadsze od unikatowego
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 22-10-2020 o 19:38

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Mogłyby być nagrody co X zamówień tak jak jest w Eliar co X wymienionych ryb.

    A czas oczekiwania nie ma sensu, u Mariusza przy zamówieniu nieunikatowego eq na 67-79 poziom musimy czekać 24h, a u Beledara w Mieście Krasnoludów mamy unikatowe eq z recept na 80 poziom i czas oczekiwania na wykucie taki sam. Według mnie do zmiany, tak samo z Kobaltowym setem u Beledara. Konieczność zbierania tych składników już jest odpowiednim ograniczeniem przed zamawianiem 999 rzeczy dziennie. Zmiana czasu oczekiwania z 24h na 8h w przypadku nieunikatowego ekwipunku wydaje się rozsądna

    - - - - - - - - - -

    Nieunikatowe eq nie powinno być tak samo rzadkie/rzadsze od unikatowego
    Jak najbardziej się zgadzam, tylko że to samo w sobie nie rozwiąże problemu zbędności Mariusza. 24h nie mają sensu, ale i taki Urkadenowy czas nic by nie zmienił, eq u Mariusza po prostu nie ma sensu bycia tworzonym. Grindujesz składniki, żeby zrobić eq, które i tak zaraz zastąpisz czymś lepszym, ponieważ jego eq nie porywa. Nagroda w postaci unikatu co x zamówień, czemu nie, może zadziała, chociaż komicznie brzmi fabularnie. "Hej zamówiłeś u mnie już 5 różnych śmieci, trzymaj tą potężną zbroję!" Nawet jeśli to nie będą unikaty, to i tak śmiesznie, by coś nam dawał za zrealizowanie zamówień.

    Dlatego jak na moje jedynym rozwiązaniem jest uatrakcyjnienie jego oferty jakimś dobrym eq, może niekoniecznie unikatowym, ale dobrym, bo eq niebieskiego smoka czy lustrzanego nie ma sensu kuć.

  3. #18
    Użytkownik Avatar kordian
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    67
    czm nie mozna mu po prostu dac tego walonego 1kk golda zamiast marnowac czas, skladniki i nerwy na śmieciowe eq

  4. #19
    Cytat Napisał kordian Zobacz post
    czm nie mozna mu po prostu dac tego walonego 1kk golda zamiast marnowac czas, skladniki i nerwy na śmieciowe eq
    Ja lubię marnować czas, składniki i nerwy ale na wartościowe uzbrojenie, chociażby uzbrojenie zorzy.

    Co do całego tematu pomysł Kim chi wydaje się być odpowiedni i sam osobiście jestem za ponieważ naprawdę nie warto nic tam tworzyć bo zawsze znajdą się lepsze unikatowe zamienniki, chciałem również zawalczyć o artefakt jeżeli chodzi właśnie o mariusza ale w połowie zrezygnowałem bo jest to ogromna strata czasu składników i $$.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 22-10-2020 o 19:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •