Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 33.33%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 33.33%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 33.33%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: [P3] Zły cel w zamieci

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    [P3] Zły cel w zamieci

    Idąc przez zamieć do Lodowej Doliny na postaci musaraj dotarłem do burzy śnieżnej. Udało mi się opuścić tę lokację zanim moja postać zaczęła iść na środek mapy.
    W efekcie gra się na chwilę zacięła, a po odświeżeniu kompas ponownie pokazywał 13 mil do Lodowej Doliny. Przeszedłem, znalazłem burzę, wklepałem zaklęcie w Sferę i ponownie moja postać znalazła się w zamieci mając 9-10 mil do przejścia do Lodowej Doliny. Ponownie przeszedłem, ponownie wszedłem w burzę i tym razem wyszedłem na Zacisznym Pustkowiu (czyli tak jakbym szedł do Arktosa).

    Dałem P3, bo potencjalnie błąd pozwala odblokować Zamek Arktosa przed ubiciem Shivy (mało realistycznie) lub przed rozpoczęciem questa Ducha Lodu (bardziej realistycznie) i nie wiem, czy nie powodowałoby to dalszych błędów.

  2. #2
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Dałem P3, bo potencjalnie błąd pozwala odblokować Zamek Arktosa przed ubiciem Shivy (mało realistycznie) lub przed rozpoczęciem questa Ducha Lodu (bardziej realistycznie) i nie wiem, czy nie powodowałoby to dalszych błędów.

    Tylko że raczej droga tam jest zablokowana zanim postać nie pokona Shivy i nie przyjmie tego questa i nie dowie się o nowym haśle dla sfery, więc raczej niemożliwe jest spełnienie tych warunków. (no chyba że udało się tam dostać zanim ten quest został zaczęty?)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •