Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Lodowy Troll

  1. #16
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Dodałem zdolności.
    trujący pocisk/atak to kluczowe zdolki. Warto je dodać

  2. #17
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    trujący pocisk/atak to kluczowe zdolki. Warto je dodać
    Dodane.

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Z Granicy Lodu trzeba iść przez Kryształowy Gaik, dopiero później do Mroźna Knieja. Generalnie niezbyt dobrze wykonany ten poradnik.
    Na wykonanie poradnika nie mam wpływu, nie doszedłem tak daleko, żeby uzupełniać takie dane, mogę jedynie z waszych postów powrzucać

  3. #18
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Z Granicy Lodu trzeba iść przez Kryształowy Gaik, dopiero później do Mroźna Knieja. Generalnie niezbyt dobrze wykonany ten poradnik.
    Uzupełniłem. Jako redaktorzy nie mamy wpływu na twórcę poradnika, więc to tylko od niego zależy, jak on wygląda. Niestety z samym twórcą, współpraca była dość utrudniona, więc efekt jest taki, a nie inny

  4. #19
    Podatny tylko na zatrucie, czy jakies inne statusy tez?

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Kiedy troll używa trolliego szału?

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Kiedy troll używa trolliego szału?
    Jak ma okolo 8000+ hp i truciznę którą musimy nałożyć.

  7. #22
    W czym miecz nienawiści jest lepszy na niego względem miecza arktosa?

  8. #23
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Jak ma okolo 8000+ hp i truciznę którą musimy nałożyć.
    nie koniecznie, przy nadaniu mu pierwszej trutki, przy każdej następnej trutce daje sobie antidotum.
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 17-11-2020 o 13:44

  9. #24
    Czemu nie ma infa że wali szczęśliwym ciosem tylko na pomyślności gdy przeciwnik nie ma tego statusu ?
    Trujaka używa jedynie na mobilizacji
    Generalnie to warto rozważyć użycie pomyślności, zamiast natychmiastowego normalizowania, oraz rzucić normę gdy troll ma zarówno mobilkę jak i pomyślność.
    I informacja że ma bardzo duże szczęście, więc będzie lał mnóstwo krytyków też jest godna uwagi.
    Poza tym mnóstwo eq które jest na niego godne uwagi zostało pominięte, a bardzo dużo syfu, które może być z łatwością zastąpiony, zostało uwzględnione (bronie północy, miecz nienawiści).
    Oczywiście informacja, że gdy troll ma około 40% hp, to należy go zatruć również powinna się tu znaleźć.
    I trolego szału używa gdy ma zatrucie
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 18-11-2020 o 14:10

  10. #25
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Czemu nie ma infa że wali szczęśliwym ciosem tylko na pomyślności gdy przeciwnik nie ma tego statusu (chyba gdy przeciwnik ma refleks, to troll też nie używa, ale nie mam jak sprawdzić)?
    Trujaka używa jedynie na mobilizacji
    Generalnie to warto rozważyć użycie pomyślności, zamiast natychmiastowego normalizowania, oraz rzucić normę gdy troll ma zarówno mobilkę jak i pomyślność.
    I informacja że ma bardzo duże szczęście, więc będzie lał mnóstwo krytyków też jest godna uwagi.
    Poza tym mnóstwo eq które jest na niego godne uwagi zostało pominięte, a bardzo dużo syfu, które może być z łatwością zastąpiony, zostało uwzględnione (bronie północy, miecz nienawiści).
    Oczywiście informacja, że gdy troll ma około 40% hp, to należy go zatruć również powinna się tu znaleźć.
    I trolego szału używa gdy ma zatrucie, ale priorytet ma pechowy cios (używany zawsze poniżej 40% hp)
    Bo nikt tego nie odkrył Warto dodać te informacje oprócz o pechowym ciosie, tu jest coś nie tak.
    Ostatnio edytowane przez Belnel ; 17-11-2020 o 23:16

  11. #26
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Czemu nie ma infa że wali szczęśliwym ciosem tylko na pomyślności gdy przeciwnik nie ma tego statusu (chyba gdy przeciwnik ma refleks, to troll też nie używa, ale nie mam jak sprawdzić)
    na refleksie daje szczęśliwy cios
    na pomyślności nie daje, tak jak napisałeś.


    Moja taktyka na lodowego trolla:
    -zdjęcie jednej pomyślności, druga kontrujemy pomyślnością, dlaczego tak ? Otóż następuje moment, że Trollowi kończy się pomyślność , ładuje nową pomyślność, a my go bijemy i kończy się nam pomyślność, wtedy on wali nasz szczęśliwym ciosem.
    - dużo uników.
    Moje staty:

    Obrażenia 717
    HP 3360
    mp 153
    Atak 254
    Obrona 287
    Obr. mag.140
    Szczęście 182
    Szybkość 242
    Celność 110%
    Uniki 30%
    ubiór:
    Wilcze rękawice, czapka eskimosa, wilcza zbroja, polarne buty, amulet eskimosa, 4x obrona plus, 5xuniki plus
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 27-11-2020 o 23:00

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Brakuje reszty grafik do dropu.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Troll używa eliksiru. Można to dodać do artykułu
    116 tura: https://mfo3.pl/r/bd7f10334

  14. #29
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Troll używa eliksiru. Można to dodać do artykułu
    116 tura: https://mfo3.pl/r/bd7f10334
    Ktoś jest w stanie stwierdzić z jakiego powodu?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  15. #30
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ktoś jest w stanie stwierdzić z jakiego powodu?
    Poniżej 20% HP używa zawsze, oczywiście jeśli ma Furię to nie użyje
    Więc jedynym sposobem na to żeby wygrać jest Zatrucie go bo wtedy da Trolli Szał

    A co do tej informacji nie mam pewności - poniżej 80 też tak postępuje, ale używa Antidotum zamiast Trolliego Szału gdy zostanie zatruty - jedynym wyjątkiem jest jak Zatrujesz go poniżej 20% HP, wtedy używa Trolliego Szału i ginie po dwóch turach od Zatrucia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •