Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Arboribus

  1. #1

    Arboribus

    Opis: Tajemniczy byt zamieszkujący Salę Uniesienia, wyglądający jak olbrzymie drzewo. Występuje w towarzystwie dwóch kryształowych Icykli. Arboribus rozpoczyna walkę z niezdejmowalnym auto-statusem Roztapianie. Bardzo żywotny boss z dużą obroną, do pokonania na 80 poziomie.
    Odblokowuje dostęp do
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Sugerowane uzbrojenie, gemy i zdolności
    Możliwy loot
    Taktyka/Wskazówki
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-04-2023 o 18:43 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Mam parę zastrzeżeń, co do sugerowanego eq:
    1. skoro buława na wysokim poziomie, to po co topór? (wątpię, że ktoś wsadzi sobie tyle gemów buławy kosztem innych gemów [przynajmniej na tym poziomie])
    2. Magmowy hełm? a w jakim celu? jeżeli chodzi o mdefa i mp to lepszym rozwiązaniem będzie mythrilowy hełm (bez plusów eq ofc)
    3. brak masy ekwipunku od 73 do 79 lvl
    4. brak w taktykach informacji o skupieniu się w zadawaniu obrażeń na drzewie

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    5. Drzewo nie odblokowuje dostępu do Umiejętności podróży Przeprawa przez śnieżny las tylko do Majestatycznej Skrzyni. A nazwa umiejętności to: Śnieżny Las.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    W taktykach można też dopisać, że jak zabijemy drzewo, to icykl #1 daje zniszczenie w siebie i icykla #2.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Mam parę zastrzeżeń, co do sugerowanego eq:

    2. Magmowy hełm? a w jakim celu? jeżeli chodzi o mdefa i mp to lepszym rozwiązaniem będzie mythrilowy hełm (bez plusów eq ofc)
    3. brak masy ekwipunku od 73 do 79 lvl
    4. brak w taktykach informacji o skupieniu się w zadawaniu obrażeń na drzewie
    2. Jeśli chcesz pokonać arbitrariusa poniżej 80 lvla, to raczej wymagane jest plusowe eq.
    4. W gruncie rzeczy można dodać info, aczkolwiek nie jest ono konieczne, arb ma najniższe maxhp, domyślnie powinno się w niego celować.

  6. #6
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    2. Jeśli chcesz pokonać arbitrariusa poniżej 80 lvla, to raczej wymagane jest plusowe eq.
    Niezbyt precyzyjnie napisałem, ale chodziło mi o to, że magmowy bez plusów będzie gorszy niż bez plusów mythrilowy, bo zabiera dużo szybkości, many tyle samo mają (a to czy ktoś sobie wsadzi taki czy taki z takim czy innym plusem to już jego wybór)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Niezbyt precyzyjnie napisałem, ale chodziło mi o to, że magmowy bez plusów będzie gorszy niż bez plusów mythrilowy, bo zabiera dużo szybkości, many tyle samo mają (a to czy ktoś sobie wsadzi taki czy taki z takim czy innym plusem to już jego wybór)
    Na co ja odpowiedziałem, że nie ma co porównywać eq bez plusów, skoro bez plusów żadne z tych eq się nie przyda.

  8. #8
    donki
    Konto usunięte
    zamienił bym pajecze eq na polarne. Ale jak kto woli

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    zamienił bym pajecze eq na polarne. Ale jak kto woli
    Tylko kurtkę i buty bo bonusy w defa wyższe, reszta pajęcza.

  10. #10
    Jak będę miał czas to wszystko poedytuję, aczkolwiek nic nie zapowiada że w najbliższej przyszłości będę miał

  11. #11
    co nieco dodałem, resztę wrzucę jak będą grafiki na forum.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    co nieco dodałem, resztę wrzucę jak będą grafiki na forum.
    Zgłaszanego przeze mnie błędu nie naprawiłeś.

  13. #13
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zgłaszanego przeze mnie błędu nie naprawiłeś.
    Już poprawiłem.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    71
    Dodatkowe wskazówki:
    1. W zdecydowanej większości przypadków Icykl#2 rzuca runę magii w pierwszej turze walki i jest to jego jedyna runa.
    2. Icykl#2 używa tysiąca cięć tylko, gdy jego wykonane tury są podzielne przez 10. Zazwyczaj jest to ok. 50, 100 lub 150 tury w walce. Warto wtedy dać sobie przeczekanie - szczególnie wtedy, gdy jednocześnie mamy przełamanie lub Arboribus ma mobilizację/furię/double.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2019
    Postów
    17
    https://mfo3.pl/r/b68e0b8ae
    po co kombinować. Jestem cieniasem w tej grze a pokonałem drzewko oczywiście na 80 lvl

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •