Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Arboribus

  1. #16
    Użytkownik Avatar Majkel
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    37
    -jak nie wejdą 3 dreny lepiej poddać, bo ubicie drzewa na 2 drenach graniczy z cudem.
    -generalnie maksymalizujemy leczenia i hity. Nie marnujemy tur (zmniejszanie gwiazdek na zaklęciu żeby wydać całą manę, używanie drenaży i leczeń wtedy, kiedy możemy przyjąć z nich całe leczenie etc)
    -mając dekoncentrację/demobilizację raczej nie bić, lepiej używać np mega leczeń, regenek, hp2 etc
    -mając peszek można użyć skupy, ponieważ wtedy na pewno Icykl 2 nie użyje osłabienia
    - pierwszą osłonę można użyć dowolnie, drugą lepiej zostawić na pierwszy gniew
    - na drugi gniew dajemy bryzę/ czeka w zależności od sytuacji (ja użyłem bryzy, ponieważ drugi gniew pokrył się z tysiącem cięć)
    - po tysiącu cięć najlepiej użyć bryzy lub regenki(jeżeli sie takowe posiada). Krwawienie jest irytujące a wiadomo, że bijąc drzewo wszystko robimy na styk, więc czasami ta drobna strata hp może kosztować przegraną. Po użyciu bryzy/regenki mimo krwawienia i tak będziemy zyskiwać hp co turę.
    -odpo na spowo raczej jest nieprzydatne. Ja osobiście miałem 75% na zatrucie i klątwę, ale da się ubić i bez tego. Odpo na ślepotę dla wojów jak najbardziej przydatne, ale nie konieczne (pewny cios)
    -dużo szybkości nie jest ważne. Lepiej założyć więcej deffa/odpo/ataku niż bawić się w szybkość, która wcale nam bardzo nie pomoże(ja mając 200 spda w bazie na drzewo miałem ubrane 250)

    Nie będę rozpisywał eq, bo "deff fiz" wystarczy, żeby każdy myślący człowiek wiedział co wziąć.
    Jedyne co dodam, to że najbardziej użyteczna rózga dla <80 lvl to koral (odpo na klątwę i odnawia drobną ilość hp co turę). Dla wojów <80 lvl raczej koral rękawy i astral miecz sprawują się najlepiej.

    Mam nadzieję, że pomogłem.

    https://mfo3.pl/r/bd15dcbd1
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 12-01-2021 o 00:48

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    174
    Ktoś podpowie jak pokonać Arboribusa na 76 lvlu?
    Wysyłam staty i eq w załączniku
    Gemy: 3x obrona 2, ametyst, szmaragd, buława plus, 3x szybkość 1
    To moja walka, w której zostało mu 3500 hp: https://mfo3.pl/r/be0fcda15
    Teraz spróbuję bardziej w deff pójść

    - - - - - - - - - -

    Z takimi statami i eq zostało mu 2000
    Gemy: 3x Obrona 2, Buława Plus, 3x Atak Magiczny, Szybkość, Hp Plus (drugi załącznik)
    Załączony obraz Załączony obraz   

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Mikstury regeneracji, HP 2/3, MP, runy magii na demobilizacji/dekoncentracji
    Najlepszy zestaw < 80 poziom- Koralowa Różdżka/Magmowa Różdżka(/pewnie różdżka czystości też dobra, osobiście nie próbowałem)/Astralny Miecz/ Polarne Rękawice (65/75 poziom, używasz tego, do czego masz dostęp), górniczy hełm, polarna kurtka, polarne buty, krzyż zwycięzcy
    Leczenie 2,3 (3,4 75+), refleks, mega leczenie 3, bryza, przeczekanie, normalizacja (wojownik z astralnym mieczem nie musi), drenaż, doładowanie
    3x obrona v2, 6x uniki
    Mi wyszły z tego takie statystyki na magu
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2021
    Postów
    51
    Arboribus używa gniewu natury pierwszy raz gdy jego hp wynosi 70% lub jest mniejsze. Drugi raz używa tego zaś gdy jego hp wynosi 15% lub mniej. Osłony magicznej/Osłony używa gdy jego hp wynosi 60% i 20%.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    można dopisać do taktyk że arboribus używa regenracji tylko wtedy kiedy mamy manę na normę.

    Dziękuję, dodane ~Kagome
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 29-09-2021 o 19:00
    Z Bogiem.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Co w sugerowanym uzbrojeniu robi mythrilowy hełm, pajęcza włócznia i buława, polarny kaptur, astralny pierścień, perłowe spinki i polarny pierścień? Pod arboribusa nie warto brać szybkości. Dopisać magmową różdżkę, polarne rękawice i różdżkę czystości. Z gemów wywalić statusowe i dodać uniki. Do zdolności dodać refleks.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Wiadomo ile icykl#2 ma użyć tysiąca cięć?
    Z Bogiem.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    Wiadomo ile icykl#2 ma użyć tysiąca cięć?
    2

  9. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Dzień doberek ja tak od siebie dodam że górniczy hełm oraz krzyż zwycięzcy można dodać do sugerowanego uzbrojenia. Osobiście polecam założyć jeśli chcecie pod uniki rozegrać poniżej 80.

    Pozdro

    Dodane ~Kagome
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 09-05-2022 o 16:30

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    2
    ikonka przy klasztornych butach jest taka jak berserkerowe

  11. #26
    Użytkownik Avatar Maro
    Dołączył
    29-06-2018
    Postów
    5
    na 80 poziomie w sugerowanych zdolnościach nie powinno znaleźć się leczenie 2 ponieważ jest do 74 poziomu

    Poprawione ~Kagome
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-04-2023 o 18:44

  12. #27
    Użytkownik Avatar Maro
    Dołączył
    29-06-2018
    Postów
    5
    do możliwego lootu można dopisać kamień
    i be like 'who knows' and i be the one knowing

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •