Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Shakti

  1. #1
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579

    Shakti

    Opis: Córka Shivy, jest rodzajem siły, energii, pierwiastkiem żeńskim, jednak często materializuje się w postać przypominającą małą dziewczynkę lewitującą na kryształowej wysepce.
    Odblokowuje dostęp do
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Sugerowane uzbrojenie
    Sugerowane gemy
    Sugerowane zdolności
    Możliwy Loot
    Taktyka/ Wskazówki
    Przydatne artykuły
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 11-07-2022 o 09:25 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    • Trzeba używać Mega Przyspieszenia/Doładowania lub Mikstury Szybkości, gdy mamy spowolnienie. Wojownicy mogą użyć też zdolności Karakol. (nawet jeśli mamy mało hp, w następnej turze Shakti nas nie uderzy, pod warunkiem, że mieliśmy na sobie status przyspieszenie mniej niż 3 razy)
    • W walce w kilka osób wymagane jest Przeczekanie, ponieważ gdy Shakti użyje zdolności Śnieżny Sen inna osoba musi użyć na siebie Przeczekania, żeby Shakti użyła Zniszczenia.
    • Shakti używa Eliksiru, gdy uderzymy w nią ponad 1k na raz.
    Co zrobi jeśli nie użyjemy przyspieszenia?
    Co się stanie, jeśli nie spowodujemy, by zdjęła śnieżny sen?
    1k jest liczone jako MAXDMG, czy ostatnie obrażenia? (np. czy jeśli jej na dublu walniemy 1k, a potem 700, to czy użyje eliksiru?) Czy eliksiru używa od razu, czy po spadnięciu poniżej ileś% hp?

    - - - - - - - - - -

    + czemu przy zdolnościach nie ma opisu, czy obrażenia są fizyczne, czy magiczne?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  3. #3
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Liczba znaków zapytania w twoim poście mnie przeraziła, ale już spieszę z wyjaśnieniem. Pytanie pierwsze zostanie uzupełnione. Pytanie drugie- walczysz solo. Pytanie trzecie- maxdmg, ale nie jest to 1k, a chyba jeżeli nasz maxdmg jest większy od jej maxdmg/ maxdmg lodem, bo ostatnio uderzyłem 1007 i nie użyła eliskiru. Pytanie czwarte- poniżej jakiegoś progu HP, nie powiem ci teraz jakiego dokładnie. Pytanie piąte- bo nie wiem, nie znalazłem opisu zdolności, więc skąd mam wiedzieć jaki jest rodzaj DMG? Pozostają tylko przypuszczenia, ale skoro potwór bije tylko zaklęciami, to logiczne, że składasz się pod mdef i raczej większość bije magicznie (nie jestem pewny co do przekłucia lodu, bo robi kryty). Generalnie zachęcam do zgłaszania swoich poprawek/ taktyk, bo ja skarbnicą wiedzy nie jestem.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Liczba znaków zapytania w twoim poście mnie przeraziła, ale już spieszę z wyjaśnieniem. Pytanie pierwsze zostanie uzupełnione. Pytanie drugie- walczysz solo. Pytanie trzecie- maxdmg, ale nie jest to 1k, a chyba jeżeli nasz maxdmg jest większy od jej maxdmg/ maxdmg lodem, bo ostatnio uderzyłem 1007 i nie użyła eliskiru. Pytanie czwarte- poniżej jakiegoś progu HP, nie powiem ci teraz jakiego dokładnie. Pytanie piąte- bo nie wiem, nie znalazłem opisu zdolności, więc skąd mam wiedzieć jaki jest rodzaj DMG? Pozostają tylko przypuszczenia, ale skoro potwór bije tylko zaklęciami, to logiczne, że składasz się pod mdef i raczej większość bije magicznie (nie jestem pewny co do przekłucia lodu, bo robi kryty). Generalnie zachęcam do zgłaszania swoich poprawek/ taktyk, bo ja skarbnicą wiedzy nie jestem.
    Dzięki za odp. Te pytania to była głównie ciekawość, a nie uszczypliwość. Co do rodzaju dmga, to myślałem, że skoro bijesz ją, to jesteś w stanie to określić po porównaniu obrażeń z normalnych zaklęć i zdolek.

    $Dowiem się i dopiszę, bo niby mam swoje przypuszczenia, ale warto jeszcze poszukać info.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 28-11-2020 o 01:02
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #5
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Liczba znaków zapytania w twoim poście mnie przeraziła, ale już spieszę z wyjaśnieniem. Pytanie pierwsze zostanie uzupełnione. Pytanie drugie- walczysz solo. Pytanie trzecie- maxdmg, ale nie jest to 1k, a chyba jeżeli nasz maxdmg jest większy od jej maxdmg/ maxdmg lodem, bo ostatnio uderzyłem 1007 i nie użyła eliskiru. Pytanie czwarte- poniżej jakiegoś progu HP, nie powiem ci teraz jakiego dokładnie. Pytanie piąte- bo nie wiem, nie znalazłem opisu zdolności, więc skąd mam wiedzieć jaki jest rodzaj DMG? Pozostają tylko przypuszczenia, ale skoro potwór bije tylko zaklęciami, to logiczne, że składasz się pod mdef i raczej większość bije magicznie (nie jestem pewny co do przekłucia lodu, bo robi kryty). Generalnie zachęcam do zgłaszania swoich poprawek/ taktyk, bo ja skarbnicą wiedzy nie jestem.
    Dodam tylko, że shakti ma bardzo zmniejszony atak fizyczny bo potrafiła zdolnością zadać 5k obrażeń.

  6. #6
    Z tego co pamiętam, gdy sojusznik ma statusy z śnieżnego snu to wali w nas śmiertelny dren, ale nie jestem ekspertem
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Z tego co pamiętam, gdy sojusznik ma statusy z śnieżnego snu to wali w nas śmiertelny dren, ale nie jestem ekspertem
    ;P
    https://mfo3.pl/r/ba3624059 tu ciekawa walka z nią (bryza)

  8. #8
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Uzupełniłem chyba wszystko. Proszę o sprawdzenie i ewentualne korekty.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    ;P
    https://mfo3.pl/r/ba3624059 tu ciekawa walka z nią (bryza)
    Serio? Znowu woda święcona jest użyteczna w bitwie? Czemu to nie może być coś sensownego, co gracz miałby jakąś szansę rzucić, jak chociażby mała miksturka wzmocnienia?

    - - - - - - - - - -

    Błagam, powiedz, że to nie ona spowodowała bryzę.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  10. #10
    donki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    ;P
    https://mfo3.pl/r/ba3624059 tu ciekawa walka z nią (bryza)
    A właściwie to po co używać tą wode i antidotum?

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    A właściwie to po co używać tą wode i antidotum?
    1 tura antidotum
    8 tura woda
    14 tura zmiękczacz

    Te sposoby na potwory unikatowe zaczynają przypominać cheaty stworzone dla testerów, żeby ci mogli je łatwiej ubić. To już nie jest kwestia rozpracowania unikata, a kwestia tego, czy ktoś ci zdradzi tą tajemną wiedzę. To jest chore.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #12
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    1 tura antidotum
    8 tura woda
    14 tura zmiękczacz

    Te sposoby na potwory unikatowe zaczynają przypominać cheaty stworzone dla testerów, żeby ci mogli je łatwiej ubić. To już nie jest kwestia rozpracowania unikata, a kwestia tego, czy ktoś ci zdradzi tą tajemną wiedzę. To jest chore.
    Podpisuję się pod tym nogami, rękami i skorupą.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #13
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    1 tura antidotum
    8 tura woda
    14 tura zmiękczacz

    Te sposoby na potwory unikatowe zaczynają przypominać cheaty stworzone dla testerów, żeby ci mogli je łatwiej ubić. To już nie jest kwestia rozpracowania unikata, a kwestia tego, czy ktoś ci zdradzi tą tajemną wiedzę. To jest chore.
    Patrząc po raportach gracza Misiak te przedmioty nie mają uzasadnienia.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Patrząc po raportach gracza Misiak te przedmioty nie mają uzasadnienia.

    Pierwszy raz w ogóle o takim czymś słyszę, pytanie czy marnowanie 3 tur aby dostać bryzę jest value - no chyba nie.
    Po drugie po co w ogóle takie coś?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post

    Te sposoby na potwory unikatowe zaczynają przypominać cheaty stworzone dla testerów, żeby ci mogli je łatwiej ubić. To już nie jest kwestia rozpracowania unikata, a kwestia tego, czy ktoś ci zdradzi tą tajemną wiedzę. To jest chore.
    +2

    Osobiście uważam, że walka z Shakti jest dziecinnie prosta:
    - wystarczy mieć manę na 2 normy (jej 2 mikstury regeneracji)
    -zdejmować sobie spowolnienie gdy zbijamy jej 50% i 30% HP (Karakol, mega przyśpieszenie, miks speeda itp.)
    -nie bić jej za ponad 1k dmg (nie użyje eliksiru)
    Ot to cała filozofia, przez resztę walki po prostu bijemy i się leczymy.

    W moim przypadku Shakti nigdy nie użyła bryzy w walce solowej, może dlatego że mam lvl mniejszy niż 80, ale nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez Misiak ; 29-11-2020 o 16:58
    i tak Pan Jezus powiedział.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Patrząc po raportach gracza Misiak te przedmioty nie mają uzasadnienia.
    Jakoś nie widzę raportów, w których Misiak otrzymał bryzę od Shakti.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •