Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz przywrócenie IŚ w najbliższym czasie?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Popieram, dajcie nam chleba i igrzysk!

    10 20.00%
  • Na razie nie, jeszcze możemy poczekać

    14 28.00%
  • Nie popieram w ogóle. IŚ powinno się całkowicie zaorać, a ziemię posypać solą.

    22 44.00%
  • Nie mam zdania, Igrzyska mnie kompletnie nie interere

    4 8.00%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 68

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    W sumie to co mówi kolega ma sens iś na kilka przedziałów poziomych jak jest arenka czyli 20 30 40 50 65 80.

  2. #17
    Na nie,głównie chciałbym zobaczyć KG przed IŚ ale na pewno jeszcze nie teraz.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Zrobić kary (surowe za sabotowanie)
    Dodanie możliwości reportu (tu wchodzi nowa funkcja [MODERATOR GRY]
    Zrobić nagrody za zgłaszanie tego typu graczy (oczywiście niezbyt przesadne]

    Rozwiązanie nasuwa się samo. Czy naprawdę nikt nie wpadł na to, żeby zrobić kary za sabotowanie?

  4. #19
    Czy naprawdę nikt nie wpadł na to, żeby zrobić kary za sabotowanie?
    Wejdą kary to będą takie saboty, że nie będzie dało się jednoznacznie określić czy ktoś sabotuje czy wykonał nieprzemyślany ruch.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Wejdą kary to będą takie saboty, że nie będzie dało się jednoznacznie określić czy ktoś sabotuje czy wykonał nieprzemyślany ruch.
    To trzeba dopracować, albo stworzyć regulamin który będzie określał różnego typu zachowania

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    To trzeba dopracować, albo stworzyć regulamin który będzie określał różnego typu zachowania
    Zawsze można zwalić to na taktykę czy coś

  7. #22
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Zawsze można zwalić to na taktykę czy coś
    Właśnie dlatego proponuje regulamin, co ma taktyka do regulaminu? Zasady są po to, by ich przestrzegać

  8. #23
    Kim Chi
    Konto usunięte
    ups, myszka mi zjechała
    ups, internet mi szwankuje
    ups, nie zauważyłem zombie/uśpienia/klątwy itp. itd.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    jeśli nie da się tego obejść, to propozycja gustawa jest jak najbardziej prawidłowa. Usunąć IŚ

  10. #25
    IŚ - początkowo za wprowadzeniem, 65lvl EQ +8 vs 80lvl EQ +(0-8) jest spoko, może nie do końca równe walki ale jak to IŚ, tylko administracja jest bardzo wrażliwa na przewagi poziomowe. Gdy tylko wspomniano o sabotach, teraz mam mieszane uczucia. Trochę to może brzmieć samolubnie, ale nikt dla mnie nie sabotował więc nie czuję jakbym miał jakiekolwiek szanse na wygraną w IŚ.

    Bany za sabotowanie - na nie. Jak masz pretensję że ktoś sabotuje to zwołujesz ekipę i po IŚ znajdujesz delikwenta na mapie z bójką i wyjaśniasz go łapanki aż się znudzi.

    @down Ogólnie jeśli chodzi o regulamin o tym, jak mają uczestnicy IŚ się zachować, to na nie - po IŚ szukasz ludzi i ogarniasz typa.

    @down*2 Co mają igrzyska z uczciwością?
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 12-08-2020 o 21:59

  11. #26
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    IŚ - początkowo za wprowadzeniem, 65lvl EQ +8 vs 80lvl EQ +(0-8) jest spoko, może nie do końca równe walki ale jak to IŚ, tylko administracja jest bardzo wrażliwa na przewagi poziomowe. Gdy tylko wspomniano o sabotach, teraz mam mieszane uczucia. Trochę to może brzmieć samolubnie, ale nikt dla mnie nie sabotował więc nie czuję jakbym miał jakiekolwiek szanse na wygraną w IŚ.

    Bany za sabotowanie - na nie. Jak masz pretensję że ktoś sabotuje to zwołujesz ekipę i po IŚ znajdujesz delikwenta na mapie z bójką i po sprawie łapanki aż się znudzi.
    Nie bany, tylko kary. Może to być wykluczenie z IŚ bądz kara finansowa, cokolwiek
    Koncze sie tu udzielać, bo zaraz będzie ban za "nabijanie postów" co miałem, to powiedziałem

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Nie bany, tylko kary. Może to być wykluczenie z IŚ bądz kara finansowa, cokolwiek
    Koncze sie tu udzielać, bo zaraz będzie ban za "nabijanie postów" co miałem, to powiedziałem
    To byłoby lepsze rozwiązanie, kary powinny trochę nauczyć innych grać uczciwie.

  13. #28
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ZXCV Zobacz post
    Jeśli chodzi o Igrzyska Śmierci to ostatnio oglądałem i polecam, naprawdę dobry film
    Dzięki, bo zastanawiałem się od dłuższego czasu czy warto.

    - - - - - - - - - -

    Odnośnie samego tematu, jak w sumie wspomniałem poprzednio, saboty będą istniały zawsze i nic tego nie zmieni. Po prostu gracze mają taką mentalność, że pierwsza grupa: ''buu ten mi sabotuje, będę płakać, zawieście IŚ do czasu kolejnego miasta, bo tak nie da się grać'' i druga grupa: ''hehe, a temu sabocik, niech ma frajerzyna, hehe temu kolejny sabocik, zadzwonię do typów, którzy nie grają parę lat, żeby wbili i sabotowali jakimś dzieciakom''.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 12-08-2020 o 22:24

  14. #29
    MasterOfFlair
    Konto usunięte
    A wymagane jest chodzenie na igrzyska, że chcecie je "usunąć"? Nie podoba się, to nie chodźcie I po problemie...

  15. #30
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    A wymagane jest chodzenie na igrzyska, że chcecie je "usunąć"? Nie podoba się, to nie chodźcie I po problemie...
    Nie każdemu musi się podobać rozdawanie pucharów i darmowych MF osobom wysyłającym na innych saboty, a twoja rada na pewno nikomu się nie przyda.

    Co do tematu to iś były i będą nieobliczalne. Raz ten wyśle sabotaż na tego, raz na odwrót. Ja sam nie chodzę na nie za często, bo nie interesuje mnie tvt, bójki i te sprawy, ale uważam, że jest zdecydowanie za wcześnie na ich powrót.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •