Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Inne] Skrzynka w Dolinie Nieustających Zamieci

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    [Inne] Skrzynka w Dolinie Nieustających Zamieci

    Mam problem z: Skrzynka w Dolinie Nieustających Zamieci

    Opis problemu:
    Dzień dobry

    Już od kilku tygodni poszukuję skrzynki w Dolinie Nieustających Zamieci. Natrafiłem na nią raz, przy jednym z pierwszych przemarszy do Arktosa i od tego czasu nie było dane mi spotkać jej ponownie w żadnej z kilkudziesięciu prób, więc mam kilka pytań.

    1. Czy skrzynka pojawia się tylko w drodze do Arktosa?
    2. Czy skrzynka pojawia się tylko przed pierwszą burzą?
    3. Czy skrzynka może pojawić się w dowolnym miejscu na mapie, czy też zawsze pojawia się na tych samych współrzędnych?
    4. Czy skrzynka może pojawić się w dowolnym miejscu całej planszy, czy np. tylko w centralnej części Zamieci, tylko w pobliżu burzy, czy może tylko w jednym określonym kwadracie?
    5. Czy zawsze da się znaleźć skrzynkę?
    6. Czy skrzynka zawsze jest w okolicy 2/3 drzew? Czy może być np. zasłonieta przez coś?
    7. Czy wokół mapy ze skrzynką są jakiekolwiek indykatory wskazujące, że "jesteśmy już bliżej", lub że "skrzynka jest na północ stąd"?

    Pytania kieruję głównie do osób wtajemniczonych, choć jeżeli jakiś zwykły gracz widział skrzynkę po drodze, to też zachęcam do podzielenia się gdzie była (w zamian mogę powiedzieć jak ją otworzyć i co jest w środku )
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 11-08-2020 o 15:34 Powód: poprawiłem pytania

  2. #2
    lejdis
    Konto usunięte
    ja raz napotkałam, ale nie mogłam otworzyć bo była zamarznięta, więc chyba nie ma sensu teraz tam biegać i szukać i potem się głowić, co zrobić żeby dała się otworzyć, bo pewnie nic cennego i tak tam nie ma

  3. #3
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    ja raz napotkałam, ale nie mogłam otworzyć bo była zamarznięta, więc chyba nie ma sensu teraz tam biegać i szukać i potem się głowić, co zrobić żeby dała się otworzyć, bo pewnie nic cennego i tak tam nie ma
    Jest w niej unikatowe uzbrojenie głównie na 80 lub 73-80 z szansą na max +3.
    Jeżeli się mylę niech ktoś poprawi.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Jest w niej unikatowe uzbrojenie głównie na 80 lub 73-80 z szansą na max +3.
    Jeżeli się mylę niech ktoś poprawi.
    nie zgaduj

  5. #5
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Jest w niej unikatowe uzbrojenie głównie na 80 lub 73-80 z szansą na max +3.
    Jeżeli się mylę niech ktoś poprawi.
    Poprawiam Cię, bo się mylisz.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Znalazłem, dziękuję wszystkim którzy mi pomogli za pomoc.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •