Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Krótszy czas ładowania energii

  1. #1
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234

    Krótszy czas ładowania energii

    Ja bym zmienił czas ładowania energii z chyba 3:30 minut do 3:00 minut.Dlaczego?
    1.Łatwiejsze obliczenie ile czasu zajmie wbicie kolejnego poziomu.
    2.Nie kuło by to tak w oczy.(Przynajmniej u mnie tak jest)

  2. #2
    Teraz jest łatwe do liczenia. 400 eny na dobę.

  3. #3
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Teraz jest łatwe do liczenia. 400 eny na dobę.
    A moglibyśmy mieć 480 :P

  4. #4
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Ja bym zmienił czas ładowania energii z chyba 3:30 minut do 3:00 minut.Dlaczego?
    1.Łatwiejsze obliczenie ile czasu zajmie wbicie kolejnego poziomu.
    2.Nie kuło by to tak w oczy.(Przynajmniej u mnie tak jest)
    To może 4 minuty.

  5. #5
    Empiryk
    Konto usunięte
    A może 2 minuty, przynajmniej 700 wargów jednego dnia będzie się dało sklepać. Super opcja, na tak!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Wystarczy że dodali exp za questy, na nie. Bardzo niezbalansowana propozycja

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Przecież masz exp za questy xD Na nie
    No dobra, mówię właśnie że mam exp za questy XD

  8. #8
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    No dobra, mówię właśnie że mam exp za questy XD
    Dobra, źle przeczytałem xD Mój błąd

  9. #9
    Nie sądzę, by deweloperzy poszli nam na rękę i przyspieszyli regenerację energii, gdy jest opcja doładowania energii w zamian za dofinansowanie serwera.

  10. #10
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Nie sądzę, by deweloperzy poszli nam na rękę i przyspieszyli regenerację energii, gdy jest opcja doładowania energii w zamian za dofinansowanie serwera.
    Tylko, że ładowanie energii jest tak wyliczone, żeby nie uderzać w graczy, którzy mają jej mniej. Mając 400, ładuje Ci się limit co dobę, więc możesz to bez problemu wykorzystać. Zmiana czasu ładowania miała wejść razem z tzw. premium, czy jak to się nazywało.

  11. #11
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Brak dostatecznego uzasadnienia. Dodam tylko ze kiedyś czas odnawiania był znacznie dłuższy i zostało to zmienione na bardzo korzystną dla graczy formę (nie jestem pewien, ale wcześniej było to chyba 8 minut)
    ***** ***

  12. #12
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Kiedyś była taka propozycja o skróceniu czasu oczekiwania na energię, i nie została zaakceptowana, ta propozycja również nie zostanie.

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Brak dostatecznego uzasadnienia. Dodam tylko ze kiedyś czas odnawiania był znacznie dłuższy i zostało to zmienione na bardzo korzystną dla graczy formę (nie jestem pewien, ale wcześniej było to chyba 8 minut)
    7 minut 12 sekund

  14. #14
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Mając 400, ładuje Ci się limit co dobę, więc możesz to bez problemu wykorzystać.
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    [kiedyś czas odnawiania był] 7 minut 12 sekund
    @Azekar, limit na początku wynosi 200 energii. Chyba chodziło Ci, że kiedyś ładowało limit kiedy regeneracja energii wynosiła 200 na dobę.

    I z tego względu, że graczom ładuje się cała energia w 12 godzin na początku, przyspieszenie regeneracji uderzyłoby graczy mniej aktywnych i chociażby robiących porządną przerwę od MFO3 np. na spanie.

  15. #15
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    @Azekar, limit na początku wynosi 200 energii. Chyba chodziło Ci, że kiedyś ładowało limit kiedy regeneracja energii wynosiła 200 na dobę.
    Wiem, że wynosi 200. Miałem na myśli takiego typowego, casualowego gracza, który ma te 400 energii, bo to taki bezpieczny, optymalny limit jeśli planujesz dłuższe granie no i warto w niego zainwestować, żeby nie być stratny te +/- 200 energii jeśli logujesz się raz na dobę.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 05-08-2020 o 23:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •