Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [Inne] Rzeczy, które da się zepsuć w upku Nordia

  1. #1

    [Inne] Rzeczy, które da się zepsuć w upku Nordia

    Mam problem z: Update Nordia-Azarad

    Opis problemu:
    Proszę o informacje na temat rzeczy, które można sobie popsuć.
    Obecnie wiem o:

    - skrzynka w wiosce igloo - trzeba ją otworzyć zanim uwolnią wendigo
    - https://forum.mfo3.pl/attachment.php?attachmentid=11599 - nie otworzymy tego przejścia jeśli niedokładnie przeszukamy dom fanatyków
    - w Grocie Robotników jest skrzynka, którą zasłania Serg po tym jak go uwolnimy.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    - https://forum.mfo3.pl/attachment.php?attachmentid=11599 - nie otworzymy tego przejścia jeśli niedokładnie przeszukamy dom fanatyków
    Warto też wspomnieć że można za całego questa "Władza ponad wszystko" nie dostać nagrody (EQ Zorzy), jeżeli nie schowa się we właściwym miejscu.

    Do tego przy ucieczce przed śnieżną kulą jest skrzynka z nieunikatowym EQ na 80 lv, która jest zniszczona jeżeli jej nie zbierzemy przy ucieczce, ale to raczej wiadome.

    @down Leonardo twierdził, że można - choć możliwe, że trzeba najpierw wziąć klucz.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 05-08-2020 o 19:07

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Skrzynka w Sali Zamieci, jak nie otworzymy jej podczas przechodzenia jej, to już potem nie można.

  4. #4
    A czemu o tym nikt mi nie wspomniał?

    Nazwa:  xd22.jpg
Wyświetleń: 459
Rozmiar:  171.8 KB

    Chyba spierniczyłem w tym upku wszystko co się da

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze ta tablica mówiąca, że "Wzrok bywa zwodniczy."
    Pomyślałem więc, że skoro nie udało mi się przeturlać skały prawą stroną to pewnie tamta dziura po lewej jest fejkowa lub płytka i to tamtędy powinno się potoczyć kamień.

    Ostatnio edytowane przez Antybristler II ; 05-08-2020 o 23:04

  5. #5
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Skrzynka w Sali Zamieci, jak nie otworzymy jej podczas przechodzenia jej, to już potem nie można.
    Można ją otworzyć w dowolnym czasie

    Chyba spierniczyłem w tym upku wszystko co się da
    Bo można to zresetować przyciskiem

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    - w Grocie Robotników jest skrzynka, którą zasłania Serg po tym jak go uwolnimy.
    Okazuje się, że skrzynka jest możliwa do otwarcia w trakcie questu ze Złotym Pyłem (wciąż zawiera 5 mikstur many 3)


    Za to mam pytanie odnośnie skrzynki na Arenie Azarad - kilkoma postaciami udało mi się ją otworzyć przy pierwszym wejściu do Azarad, pozostałymi, już po jakimś czasie, nie. Czy przypadkowo wybierałem złe godziny, czy ta skrzynka faktycznie się blokuje po wykonaniu jakichś questów?
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 02-09-2020 o 00:41

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Okazuje się, że skrzynka jest możliwa do otwarcia w trakcie questu ze Złotym Pyłem (wciąż zawiera 5 mikstur many 3)


    Za to mam pytanie odnośnie skrzynki na Arenie Azarad - kilkoma postaciami udało mi się ją otworzyć przy pierwszym wejściu do Azarad, pozostałymi, już po jakimś czasie, nie. Czy przypadkowo wybierałem złe godziny, czy ta skrzynka faktycznie się blokuje po wykonaniu jakichś questów?

    Raczej w konkretnych godzinach trzeba. Bo jak poszedłem pierwszy raz tam to nie mogłem otworzyć, wróciłem za jakiś czas i była do otwarcia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •