Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 50.00%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 50.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [P4] Poradnik: kiedy ragequittować podczas ścinania drzew

  1. #1

    [P4] Poradnik: kiedy ragequittować podczas ścinania drzew

    Myślę, że niektórzy już wiedzą o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 31-07-2020 o 13:18 Powód: proof wie

  2. #2
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Edit:// Widząc po wynikach w ankiecie jaśniej określam instrukcję, że przy niefortunnym ścięciu w dolną część drzewa należy zamknąć przeglądarkę przed pojawieniem się interfejsu o niepoprawnym ścięciu drzewa.
    Za wykorzystywanie błędów oraz informowanie innych graczy o sposobie ich uzyskania możesz zostać ukarany więc się ogarnij.
    ***** ***

  3. #3
    Nie sądziłem, że wykorzystanie tego błędu wpłynęło w znacznym stopniu na korzyść gracza, jednak mogłem się mylić. Najserdeczniej przepraszam, chciałem głównie pokazać, jak znaleźć ten błąd, żeby można było się nim zająć.

  4. #4
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Nie sądziłem, że wykorzystanie tego błędu wpłynęło w znacznym stopniu na korzyść gracza, jednak mogłem się mylić. Najserdeczniej przepraszam, chciałem głównie pokazać, jak znaleźć ten błąd, żeby można było się nim zająć.
    No aktualnie to ma znaczenie, bo jest wyścig o artefakt.

  5. #5
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    No aktualnie to ma znaczenie, bo jest wyścig o artefakt.
    Kompletnie na to nie zwróciłem uwagi. Już edytuję.

  6. #6
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Raczej absolutnie bez sensu - kiedy wiesz że nie trafisz po animacji to logicznie wiesz kiedy trafisz. Skoro wiesz kiedy trafisz to raczej nie sądzę byś kiedykolwiek pomylił się więcej niż raz przy ścinaniu drzewa. To nie jest w ogóle trudna mechanika.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Raczej absolutnie bez sensu - kiedy wiesz że nie trafisz po animacji to logicznie wiesz kiedy trafisz. Skoro wiesz kiedy trafisz to raczej nie sądzę byś kiedykolwiek pomylił się więcej niż raz przy ścinaniu drzewa. To nie jest w ogóle trudna mechanika.
    Mi po kliknięciu zatrzymuje się od razu, leci przez jedno pole lub nawet czasem dwa pola dalej (zupełnie losowo). Wiec błąd w tym przypadku miałby sens.

  8. #8
    Ja klikam 2x szybko enter i zdaje mi się, że wtedy szybciej załapuje.

  9. #9
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Mi po kliknięciu zatrzymuje się od razu, leci przez jedno pole lub nawet czasem dwa pola dalej (zupełnie losowo). Wiec błąd w tym przypadku miałby sens.
    To ile pól przeleci strzałka po zatrzymaniu jej jest uzależnione od tego z jaką szybkością się porusza, więc jak najbardziej można to wyczuć. Jeżeli niechcący się pomyliłeś i uderzyłeś w dolną część drzewa, to rób tak by następny teoretyczny błąd wyszedł w górnej części - po prostu klikaj enter gdy strzałka leci w górę, a nie w dół. Jeżeli ktoś nie ma medycznie stwierdzonego imbecylizmu to jest w stanie ścinać drzewa z dokładnością około 100%.

    No i co do tematu - niby błąd, raczej nie do poprawienia bez zmieniania całej mechaniki więc po prostu bym zignorował. I tak nie wprowadza żadnych większych ułatwień.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To ile pól przeleci strzałka po zatrzymaniu jej jest uzależnione od tego z jaką szybkością się porusza, więc jak najbardziej można to wyczuć. Jeżeli niechcący się pomyliłeś i uderzyłeś w dolną część drzewa, to rób tak by następny teoretyczny błąd wyszedł w górnej części - po prostu klikaj enter gdy strzałka leci w górę, a nie w dół. Jeżeli ktoś nie ma medycznie stwierdzonego imbecylizmu to jest w stanie ścinać drzewa z dokładnością około 100%.

    No i co do tematu - niby błąd, raczej nie do poprawienia bez zmieniania całej mechaniki więc po prostu bym zignorował. I tak nie wprowadza żadnych większych ułatwień.
    Ścięcie zależy też od prędkości internetu. Lag może opóźnić ścięcie drzewa nawet o cały odcinek.

  11. #11
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ścięcie zależy też od prędkości internetu. Lag może opóźnić ścięcie drzewa nawet o cały odcinek.
    Udostępnij internet z telefonu, który praktycznie zawsze ma stały ping i dolicz go w granicę błędu, nadal nie powinno być dużego problemu. Mając +/- 100 pingu, 3 dni z rzędu ściąłem wszystkie drzewa bez żadnego źle ściętego. Błędy się zdarzają, wtedy po prostu rób tak by ewentualna kolejna pomyłka była po przeciwnej stronie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •