Zobacz wyniki ankiety: Jestem na

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 57.89%
  • Nie

    3 15.79%
  • Jest mi to zupełnie obojętne.

    5 26.32%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Zmiana regulaminu działu Handel.

  1. #1

    Zmiana regulaminu działu Handel.

    Witam.
    Proponuję, aby zastąpić wstawianie obrazu przedmiotu przy pomocy kodu "[ITEM]" podlinkowaną nazwą przedmiotu.
    Powód jest dosyć prosty. O ile w ogłoszeniach dotyczących jednego czy dwóch przedmiotów wielkiej różnicy nie ma, to gdy ktoś wystawia kilkanaście itemów, ładowanie strony trwa po 5 minut [Przykład]. Wprowadzenie tej zmiany zdecydowanie poprawi komfort użytkowania forum.

  2. #2
    Na tak.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Można też rozważyć ograniczenie ilości przedmiotów wystawianych w jednym temacie.

  4. #4
    Azekar
    Konto usunięte
    Osobiście na tak, bo z tego samego powodu nie robi się tego w poradnikach, nadmiar laguje strony na kilka minut, a telefony całkowicie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Jest to zależne od twojego sprzętu/WiFi, mi się takowe strony ładują do 5/10 sekund w zależności od ilości [ITEM].

  6. #6
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzicuwka Zobacz post
    Jest to zależne od twojego sprzętu/WiFi, mi się takowe strony ładują do 5/10 sekund w zależności od ilości [ITEM].
    Doprecyzujesz w jakim przedziale liczbowym ładuje się 5 sekund, a w jakim 10?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Na tak, ostatnio otworzyłem temat Fannindela i mi całego kompa zlagowało, musiałem ponownie uruchomić. Na telefonie było tak samo

  8. #8
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Cytat Napisał Dziedzicuwka Zobacz post
    Jest to zależne od twojego sprzętu/WiFi, mi się takowe strony ładują do 5/10 sekund w zależności od ilości [ITEM].
    To jest prawda.

    ale jeśli ktoś wystawia kilkanaście przedmiotów wystarczyło by po prostu podlinkował do itemka

  9. #9
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    ja jestem na nie, u mnie zawsze ładuje się natychmiast

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •