Zobacz wyniki ankiety: Które opcje popierasz?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Możliwość ignorowania na stałe

    19 54.29%
  • Możliwość opisywania za co dajemy ignora

    19 54.29%
  • Zwiększenie ilości slotów na osoby ignorowane

    15 42.86%
  • Zostawić tak jak jest obecnie

    6 17.14%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Ignorowanie na czas nieokreślony

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370

    Ignorowanie na czas nieokreślony

    Proponuję dodać opcję ignorowanie gracza na dłużej niż 90 dni, najlepiej na stałe.
    Dodatkowo przydałaby się możliwość wpisania komentarza do ignora w celu opisania za co zablokowaliśmy danego gracza.

    Mając na liście ignorowanych kilkadziesiąt osób uciążliwe jest że muszę co jakiś czas każdemu "odnowić" blokadę na 90 dni i kompletnie nie pamiętam kogo za co zablokowałem.

  2. #2
    I trochę więcej slotów do listy ignorowanych by się przydało.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    A to nawet nie wiedziałem że jest jakiś limit, póki co szczęśliwie go nie osiągnąłem. Ale jeśli jest to jak najbardziej, to również powinni wprowadzić.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Każdy powinien mieć prawo do drugiej szansy i zmiany postawy, dlatego nie było ignorów całkowitych. Po 90 dniach jest szansa na odnowienie relacji, kto nie skorzysta to kolejna szansa za kolejne 90 dni.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Każdy powinien mieć prawo do drugiej szansy i zmiany postawy, dlatego nie było ignorów całkowitych. Po 90 dniach jest szansa na odnowienie relacji, kto nie skorzysta to kolejna szansa za kolejne 90 dni.
    Nie do końca, są osoby poprotu przedłużające ignory, przez co wcale nie mamy szansy do nich napisać.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    No trudno, trzeba się z tym pogodzić, każdy ma prawo ignorować kogo chce i jak długo chce, ja jednak zachęcam do nieprzedłużania kar bez powodu.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Jeśli ktoś nie chce dawać drugiej szansy to jego wybór i nie powinniśmy ograniczać ludziom wyboru. Ktoś preferuje grę solo i najchętniej ignorowałby wszystkich graczy to jego sprawa. Chyba taki jest sens opcji ignoruj, po co narzucać komuś na siłę kontakt z innymi graczami.
    Ja natomiast ignoruję tylko czat więc zawsze można do mnie napisać wiadomość za co ma ignora - i parę razy tak się zdarzyło co zwykle kończy się zdjęciem blokady.

    W moim przypadku musiałem przez 9 lat gry - luźno szacując - przynajmniej z tysiąc razy przedłużać okres ignorowania. To spora upierdliwość dla gracza który zwyczajnie chce spokoju od pytań o minibossy i handel.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Jeśli ktoś nie chce dawać drugiej szansy to jego wybór i nie powinniśmy ograniczać ludziom wyboru. Ktoś preferuje grę solo i najchętniej ignorowałby wszystkich graczy to jego sprawa. Chyba taki jest sens opcji ignoruj, po co narzucać komuś na siłę kontakt z innymi graczami.
    Ja natomiast ignoruję tylko czat więc zawsze można do mnie napisać wiadomość za co ma ignora - i parę razy tak się zdarzyło co zwykle kończy się zdjęciem blokady.

    W moim przypadku musiałem przez 9 lat gry - luźno szacując - przynajmniej z tysiąc razy przedłużać okres ignorowania. To spora upierdliwość dla gracza który zwyczajnie chce spokoju od pytań o minibossy i handel.
    No masz taki wybór, nikt ci nie blokuje przecież przedłużania ignora. Prawda jest jednak taka, że sam nie pamiętasz po tych 3 miesiącach za co był ignor, więc nie wiem, jaki jest sens przedłużać. Zgadzam się, pytania o mini i handel są upierdliwe, też nie raz za nie ignorowałem, ale 3 miechy spokoju wystarczą jak na moje. Jak znowu zapytają, to znowu wlepię na 3 miechy, nie muszę pamiętać o przedłużaniu. Też nie musisz pamiętać o przedłużaniu, wystarczy odświeżyć, gdy znowu się pojawi.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Prawda jest jednak taka, że sam nie pamiętasz po tych 3 miesiącach za co był ignor, więc nie wiem, jaki jest sens przedłużać.
    Sens jest taki żeby nie wyświetlały mi się denerwujące podświetlone okienka czatu. Siedząc afk na świetlikach przez kilka lat dostałem tysiące spamowych wiadomości, gdyby była opcja stałego ignora to ilość spamu ograniczyłoby o ponad 90%.

  10. #10
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Sens jest taki żeby nie wyświetlały mi się denerwujące podświetlone okienka czatu. Siedząc afk na świetlikach przez kilka lat dostałem tysiące spamowych wiadomości, gdyby była opcja stałego ignora to ilość spamu ograniczyłoby o ponad 90%.
    przestań się mazać, masz opcję zablokowania całego chatu jak siedzisz na świetlikach, to korzystaj z tego

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Całkowite blokowanie czatu to nie rozwiązanie gdy chcesz rozmawiać z normalnymi ludźmi i uniknąć spamu. Nie widzę żadnego rozsądnego powodu dla braku możliwości ignorowania na stałe.

    Kim siedzę bo lubię, nie to jest istotą tematu.

    Widzę że temat nie ma pozytywnego odzewu, myślę że można uznać za zamknięty.

  12. #12
    Azekar
    Konto usunięte
    Na dobrą sprawę, nie widzę przeciwskazań dla ignorowania na stałę jednym kliknięciem. Jeśli ktoś lubi grać całkowicie sam to niech gra. Osobiście na tak, bo sam zablokowałbym permanentnie kilku delikwentów, a czasem zapominam odnowić ignora.

  13. #13
    A znacie to uczucie, kiedy ignorowana osoba pisze do innych, żeby napisali nam, żebyśmy odignorowali typa? Najgorzej

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    17-12-2013
    Postów
    5
    https://youtu.be/jGm94Rz-ptk?t=37

    Patrzcie kurła, kiedyś to było, tak się ludzi ignorowało jak pan GM Żyga. Jeden klik i delikwent wyłączony na amen. Tak trzeba żyć. Zróbcie zawody, kto zbierze największą listę osób ignorowanych permanentnie, później jakaś pamiątka z dedykacją. Top rankerzy napiszą, że układają dla każdego pro elo staty, Kompania Żydowska ogłosi, że rozdaje hajs za darmo, Antybristler II znaczy pierwotny zrobi konkurs na rysunek żółwia, Antybristler, znaczy MapY zrobi pięćdziesiąty test wiedzy o mfo (w 2 zająłem miejsce na podium w v2, dzięki MapY). I cyk, cały spam do ignorowanych.

    Musaraj, nie kasuj mojego postu, bo był od serca.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Mi obojętne, oraz przydałaby się Ankieta aby każdy mógł oddać swój głos.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •