Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za odnawianiem się rudy w tej lokacji?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 55.56%
  • Nie

    4 44.44%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Odnawianie się złota w lokacji Miasto Krasnoludów: Stara Kopalnia

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Odnawianie się złota w lokacji Miasto Krasnoludów: Stara Kopalnia

    Proponuję, żeby po ukończeniu questa z Lavosem odnawiało się tam złoto, bo żeby móc codziennie wydobywać rudę trzeba najpierw ubić Lavosa, który respi się co 24h i blokuje nam kopanie drąc mordę.

    Są tam trzy złoża. Ważne, by nie było codziennej blokady w postaci minibossa i żeby była możliwość wydobycia jakiejkolwiek rudy dla ludzi, którzy najzwyczajniej chcą zdobyć rudę. Solować Lavosa też mi się nie widzi, a tak czy siak marnowanie codziennie sporo czasu na solowanie (gdzie na 80 lvlu używa śmierci przez 4)/szukanie składu, by poskromić tego łachmytę mija się z celem.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Za. Nawet te 20 sztuk złota byłoby ok

  3. #3
    Sam miałem dawać podobną propozycję, bo wydaje mi się, że o tyle teraz świeżo po upku będą ludzie do bicia lavosa, tak w przyszłości (dajmy na to nawet kolejne miasto) ten mini nie będzie miał takiego popytu, więc tamtejsze lvl, jeśli będzie ich sporo może i się zorganizują, ale nie oszukujmy się, będą z tym problemy

    ewentualnie można wprowadzić jakiś eliksir "oswajający" za rudę złota i po np. ubiciach 10 razy lavosa idk, cokolwiek

  4. #4
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    W tej chwili do zdobycia jest artefakt i to jest główna przyczyna takiego stanu rzeczy("zmuszanie" do bicia Lavosa). Pewnie uzyskiwanie go zajmie jeszcze miesiąc, albo dwa. W planach było zlikwidowanie blokady po rozdaniu artefaktów i najprawdopodobniej tak się stanie.

    PS
    (dajmy na to nawet kolejne miasto)
    w dajmy na to nawet kolejnym mieście będziesz mógł ubić lavosa solo, w najgorszym przypadku w 2 osoby
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •