Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 25.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    3 75.00%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [P4] Przeszedłem przez ścianę!

  1. #1

    [P4] Przeszedłem przez ścianę!

    Wiecie, że przy wschodniej wewnętrznej części murów Wielkiej Katedry jest tablica imitująca ścianę? I to dosyć dobrze imituje, bo gołymi rękoma nie da się tego przesunąć. Tak czy inaczej zdalnie się udało przesunąć tablicę i odblokować wejście do Sekretnej Piwniczki. A tam w środku za kratami był portal! Kraty udało się jakoś otworzyć, portal posypałem błękitnym pyłkiem i mogłem się teleportować.

    No to wyszedłem i zdalnie zablokowałem przejście tablicą, by piwniczka pozostała sekretna. Po kilku dniach robiąc questy musiałem odwiedzić mnichów, więc pomyślałem "Hej, może się tepnę do sekretnej piwniczki i jestem już w katedrze!" No jednak dopiero po tepnięciu się do piwniczki przypomniało mi się że zablokowałem przejście tablicą, którą nie mogę przesunąć gołymi rękoma. I akurat nie miałem pyłku by się tepnąć stamtąd! Co robić, by się wydostać? Poprosić Miserisa o pożyczenie pyłku? A może przegrać bójkę z Gustawem? Ostatecznie zamierzałem zawołać tamtejszych mnichów o pomoc.

    Tak więc kierowałem się do wyjścia na zewnątrz i zamiast oczekiwanego dialogu z mnichami, moja postać po prostu... wyszła na zewnątrz - tak jak gdyby tej tablicy w ogóle nie było, ale w rzeczywistości przejście to było zablokowane przez tę tablicę, przez którą właśnie przeszła moja postać! Jakie miałem szczęście, chyba mnie ominął przypał od mnichów gdyby tylko mnie skojarzyli z opróżnionym zapasem potek w piwniczce.

  2. #2
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    Wystarczy zrobić tak, by tylko raz dało się aktywować dźwignię (czyli nie dało się zamknąć)

  3. #3
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    poprawione. można było po prostu napisać że można wyjść przez zablokowane wyjście z piwniczki
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •