Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za wprowadzeniem nagród tygodniowych?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    33 97.06%
  • Jestem na nie (uzasadnij w kom)

    1 2.94%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Nagrody tygodniowe

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371

    Nagrody tygodniowe

    No siemka, wchodzę z taką a nie inną propozycją ponieważ sądze że zachęciłoby to graczy do dalszej gry. Zresztą sam pomysł był już wiele razy poruszany, teraz pozostaje kwestia profitu który możemy z tego mieć. Głównym problemem byłyby multikonta które by tylko stały na 1lvl i pobierały profity. Co do multikont, można by pomyśleć nad pewną kwestią zabezpieczenia, chociaż nie wiem czy byłoby to możliwe. Fajną opcją byłyby albo żetony, albo złoto. W przypadku żetonów byłoby to przydatne dla osób które grają pod względem fabularnym, i nie zbierają żetonów za walki. Natomiast złoto w pewnym sensie przydałoby się głównie osobom początkującym, i zachęciłoby to ich do dalszego grania. Teraz wyjaśnienie czego miałyby dotyczyć zadania:

    - Ubicie określonej liczby potworów, dopasowanych do twojego poziomu doświadczenia
    - Pokonanie trzech graczy na arenie - (btw, tu jeden niewielki sposób na ożywienie pvp na nierankingowych poziomach + tu wchodzi opcja dla fabularniaków taka jak zmiana zadania)
    - Pomóż graczom z mini - bossami
    - Wymień 10 skorup u Hidrona

    Można w kółko nakreślać wiele różnych ciekawych propozycji

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Zdaje mi się, że kiedyś była taka propozycja.

  3. #3
    Azekar
    Konto usunięte
    Z tego co kojarzę to była propozycja odnośnie wprowadzenia misji dziennych/nagród za robienie czegoś czy coś. Tak czy inaczej, na tak. Polecam ankietę.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Z tego co kojarzę to była propozycja odnośnie wprowadzenia misji dziennych/nagród za robienie czegoś czy coś. Tak czy inaczej, na tak. Polecam ankietę.
    Owszem, była. Jednak poszła w zapomnienie, i chyba obecnie znajduje się w dziale archiwum + teraz po Nordii można główkować na poważnie z takim tematem, bo wtedy było wiadomo że priority miała aktualizacja Nordii

    Dodałem ankietę publiczną, żeby każdy mógł uzasadnić swój wybór jeśli jest on "na nie"

  5. #5
    Hous
    Konto usunięte
    Myślę, że za takie zadania mogły by być jakieś bonusy na exp itp do wykorzystania, ponieważ złoto i żetony dostaje się że zwykłych questów, a taka nowość powinna oferować coś bardziej unikatowego.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Myślę, że za takie zadania mogły by być jakieś bonusy na exp itp do wykorzystania, ponieważ złoto i żetony dostaje się że zwykłych questów, a taka nowość powinna oferować coś bardziej unikatowego.
    Ale questy nie dają permanent żetonów, z takimi ilościami w eq z dobrymi plusami nie zawojujesz

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Myślę, że za takie zadania mogły by być jakieś bonusy na exp itp do wykorzystania, ponieważ złoto i żetony dostaje się że zwykłych questów, a taka nowość powinna oferować coś bardziej unikatowego.
    Żetonów nigdy za mało zwłaszcza do robienia eq

  8. #8
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Mogą być także za misje punkty AP (dla osób, które expią gemy v2) zawsze to byłoby trochę ułatwienie i zaoszczędzenie czasu.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    No siemka, wchodzę z taką a nie inną propozycją ponieważ sądze że zachęciłoby to graczy do dalszej gry. Zresztą sam pomysł był już wiele razy poruszany, teraz pozostaje kwestia profitu który możemy z tego mieć. Głównym problemem byłyby multikonta które by tylko stały na 1lvl i pobierały profity. Co do multikont, można by pomyśleć nad pewną kwestią zabezpieczenia, chociaż nie wiem czy byłoby to możliwe. Fajną opcją byłyby albo żetony, albo złoto. W przypadku żetonów byłoby to przydatne dla osób które grają pod względem fabularnym, i nie zbierają żetonów za walki. Natomiast złoto w pewnym sensie przydałoby się głównie osobom początkującym, i zachęciłoby to ich do dalszego grania. Teraz wyjaśnienie czego miałyby dotyczyć zadania:

    - Ubicie określonej liczby potworów, dopasowanych do twojego poziomu doświadczenia
    - Pokonanie trzech graczy na arenie - (btw, tu jeden niewielki sposób na ożywienie pvp na nierankingowych poziomach + tu wchodzi opcja dla fabularniaków taka jak zmiana zadania)
    - Pomóż graczom z mini - bossami
    - Wymień 10 skorup u Hidrona

    Można w kółko nakreślać wiele różnych ciekawych propozycji
    Rfr

  10. #10
    Użytkownik Avatar Haus
    Dołączył
    23-07-2020
    Postów
    7
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Żetonów nigdy za mało zwłaszcza do robienia eq
    Żetony są powszechnym wynagrodzeniem za questy, potwory i pvp, a można by dostawać bonusy które na początku gry bardzo by się przydały, myślę że nawet za wykonanie takiego zadania tygodniowego można by wylosować jakiś skin za 10 MF np, pod warunkiem że wykona się więcej rzeczy

  11. #11
    Problemem na pewno byłyby tutaj propozycje, bo nagroda za pokonanie 3 graczy w pvp dla kogoś kto gra pod pvp będzie pestką dla fabularnego będzie katorgą; ewentualnie wprowadzić przedziały, tzn. podstawową nagrodą dostaniesz jak stoczysz 10 walk na arenie, lepszą jak wygrasz 3 z nich, jeszcze lepszą jak wygrasz więcej walk etc.

    A jeżeli stanowisko góry jest nadal takie samo jak kiedyś, że istnieją codzienne aktywności z których można czerpać zyski (zbieractwo chociażby), to można pomyśleć nad wprowadzeniem ofert dnia/tygodnia tak jak zaimplementowano to w kasynie; normalnie wymiana wygląda 5/10/5? tu mogłaby wyglądać 50/100/50 i byłaby szansa na wylosowanie np. jakieś unikatu na dany przedział (chociaż tutaj wciąż by był nacisk na tylko jedną "grupę" graczy)

  12. #12
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Problemem na pewno byłyby tutaj propozycje, bo nagroda za pokonanie 3 graczy w pvp dla kogoś kto gra pod pvp będzie pestką dla fabularnego będzie katorgą; ewentualnie wprowadzić przedziały, tzn. podstawową nagrodą dostaniesz jak stoczysz 10 walk na arenie, lepszą jak wygrasz 3 z nich, jeszcze lepszą jak wygrasz więcej walk etc.

    A jeżeli stanowisko góry jest nadal takie samo jak kiedyś, że istnieją codzienne aktywności z których można czerpać zyski (zbieractwo chociażby), to można pomyśleć nad wprowadzeniem ofert dnia/tygodnia tak jak zaimplementowano to w kasynie; normalnie wymiana wygląda 5/10/5? tu mogłaby wyglądać 50/100/50 i byłaby szansa na wylosowanie np. jakieś unikatu na dany przedział (chociaż tutaj wciąż by był nacisk na tylko jedną "grupę" graczy)
    Dlatego możnaby stworzyć zadania dostosowane pod ogólną grupę, np: Wybierz zadanie - stocz 3 walki na arenie lub pokonaj 3 minibossy samemu

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Proponowałem już coś podobnego, zależy w jakiej formie i jak miałoby to wyglądać ale na tak.
    KLIK

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •