Zobacz wyniki ankiety: Ile MF twoim zdaniem powinien kosztować Złoty Pył?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1-4

    12 24.00%
  • 5-9

    9 18.00%
  • 10-14

    6 12.00%
  • 15-19

    5 10.00%
  • 20-24

    5 10.00%
  • 25+

    13 26.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Złoty Pył

  1. #16
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Tak samo używanie Srebrnego Pyłu "zwraca" się po użyciu teleportu 200 razy, jednak raczej większość zasila się srebrnym, nawet te które są używane maks. 100 razy
    Myślę, że Jestem przekonany, że większość graczy nie stać na tyle srebrnych pyłów i używają błękitnych

  2. #17
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Myślę, że Jestem przekonany, że większość graczy nie stać na tyle srebrnych pyłów i używają błękitnych
    Większość z aktywnych 150 osób stać

  3. #18
    To może wprowadzić jakąś zmianę, że złoty pył dla portali w miastach byłby dużo tańszy? (tzn. tele z miasta A do miasta B) albo zostawić obecną cenę i ulepszył by on automatycznie wszystkie (w tym przyszłe) portale w miastach? oczywiście, mi też ta propozycja mimo wszystko średnio leży, ale chociaż byłoby zapewnione to między miastami, a reszta wg uznania i dla kolekcjonerów :>

  4. #19
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    To może wprowadzić jakąś zmianę, że złoty pył dla portali w miastach byłby dużo tańszy? (tzn. tele z miasta A do miasta B) albo zostawić obecną cenę i ulepszył by on automatycznie wszystkie (w tym przyszłe) portale w miastach? oczywiście, mi też ta propozycja mimo wszystko średnio leży, ale chociaż byłoby zapewnione to między miastami, a reszta wg uznania i dla kolekcjonerów :>
    O ile ogarniam mechanikę to kolor kryształu jedynie miejsca docelowego decyduje tu o funkcji.

    I nie sądzę, by tańsze portale specjalnie dla miast były korzystne dla twórców gry, bo tam jest największy popyt.

    I o ile się nie mylę, to kupujesz pył, a nie portale, więc ustalenie różnych cen dla miejsc jest bezsensowne.

  5. #20
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Aktualnie niebieski pył kosztuje 1k, teleportuje jednorazowo za 5 energii, srebrny 180k i teleportuje nieskończenie wiele razy za 5 energii, a złoty 25mf i nieskończenie wiele razy za 1 energii. Skoro jest to koleiny upgrade to powinien się zwracać po przynajmniej takim czasie co poprzedni upgrade. Srebrny zwraca się po 180 teleportacjach w stosunku do niebieskiego. A więc aby zachować proporcję złoty pył powinien kosztować 45mf, ponieważ 100 energii kosztuje 5mf.
    Tak, tylko że to kosztuje prawdziwe pieniądze, a nie golda. Srebrny Pył ludzie by kupowali nawet jakby kosztował 300-400k - a tyle w pewnym momencie kosztował, bo jest za gold. Złoty natomiast jest za prawdziwy hajs. I nie wiem czy ktoś będzie chciał wydać 10 złotych na cały jeden złoty pył, który przydaje się tylko w 1 miejscu, w 1 sytuacji, kiedy można wydać to np. na bardziej uniwersalną energię lub jej limit. Pyły zwracają się na dłuższym dystansie, przyznaję, nawet 100MF by się w pewnym momencie zwróciło. Sęk w tym że ten dystans może być za długi dla przeciętnego gracza. I nie sądzę że Złoty jest upgradem tej samej rangi dla Srebrnego, co Srebrny dla Błękitnego. Srebrny nad Błękitnym ma sporą przewagę, bo jest na stałe i nie trzeba go aktywować milion razy, po prostu nie trzeba o tym myśleć że trzeba aktywować błękitny. Tutaj mamy po prostu oszczędność energii, bez porównania.

    Ale ja nie o tym. Myślałem sporo o tym od wczoraj i zastanawiałem się nad sporym kompromisem. Jeśli administracja nie chce obniżyć ceny MFów, może po prostu zrobić tak jak na Walentynki, lub u Strażnika Wyspy? 25 MF, albo równowartość w goldzie. Wydaje mi się że gracze chętniej kupią za golda niż za MFy, nawet równowartego. Wciąż jest warty tyle samo, zwiększa się sprzedaż, a przy okazji odchodzi złoto z gry.

    Czekam w każdym razie na odpowiedź administracji, jak i graczy na temat tego drugiego pomysłu.

  6. #21
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,728
    za Administrację: Cena zostaje.

    Poza tym ciężko mówić o braku zainteresowania jakąś usługa w momencie, gdy dostęp do niej ma mniej niż 5 osób.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •