Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wspólne aukcje na wszystkich postaciach

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372

    Wspólne aukcje na wszystkich postaciach

    Proponuję dodanie wspólnych aukcji, tak jak to było z depozytem. Wiadomości o kupieniu, bądz wygrania licytacji będą trafiały na główną postać

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    bez sensu, wolę jak jest tak jak jest, od handlu mam specjalną postać, wolę dostawać wiadki tam, a nie na główną.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    bez sensu, wolę jak jest tak jak jest, od handlu mam specjalną postać, wolę dostawać wiadki tam, a nie na główną.
    to może dodać jakąś możliwość wyboru czy chce się wiadomości np. na aktualnie zalogowanej postaci (o ile to możliwe), czy tylko na tej, z której licytujemy

  4. #4
    SebiKsus
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    to może dodać jakąś możliwość wyboru czy chce się wiadomości np. na aktualnie zalogowanej postaci (o ile to możliwe), czy tylko na tej, z której licytujemy
    to już sens ma

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Trading Company Zobacz post
    Podstawowe pytanie: Po co?
    Mnie na przykład po to, że mam postać która tylko siedzi w mieście i licytuje. Więc jak ktoś mnie przebije to nie zobaczę tego na głównej postaci dopóki się nie wyloguję.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Też nie uważam żeby było to jakoś szczególnie potrzebne, ale skoro komuś się przyda to nie mam nic przeciwko. Sam też bym czasami na tym skorzystał.

  7. #7
    Podobnie jak możemy ustawić postać główną, proponuję, aby była opcja ustawienia postaci handlowej w panelu gracza, jak i możliwość usunięcia tego ustawienia. Jeśli konto posiada postać handlową, tylko ta postać będzie otrzymywała wiadomości o aukcji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •