Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 100.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [P4] Zduplikowany opis w logach.

  1. #1
    Empiryk
    Konto usunięte

    [P4] Zduplikowany opis w logach.

    Cześć!
    Od gracza Harriours dowiedziałem się, że w walce z Rendelsem używał on Ostrza Udręki (https://mfo3.pl/view/a/577).
    W opisie jest uwzględnione: "cios krytyczny dodatkowo nakłada na cel ataku status Krwawienie na 3 tury oraz na 1 turę na używającego."
    Gracz ten atakując siebie zyskał najpierw Krwawienie na 3 tury, a potem na 1 turę. W następnej turze tego gracza krwawienie ustąpiło.
    Logi: https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=bc8347d4a

    Konkretnie 11 tura:
    "Harriours stracił 425 HP (cios krytyczny)
    Harriours ma status Krwawienie
    Harriours nie ma już statusu Pomylenie
    Harriours ma status Krwawienie"

    Chciałem się dopytać zatem jak powinno to wyglądać. Skoro pierwsze wchodzą 3 tury krwawienia, to chyba one nie powinny zostać nadpisane przez 1 turę krwawienia? Miksturek Regeneracji nie da się nałożyć jednej na drugą ani skrócić bądź wydłużyć ich działania.

  2. #2
    Nie jest to broń przeznaczona do atakowania siebie, jak każda inna zresztą, dlatego nie jest potrzebne dodatkowe zabezpieczenie. W gruncie rzeczy nie działa to źle - po turze skończył z takim statusem jakim powinien po swoim ataku czyli krwawienie na 1 turę.
    Porównywanie innych statusów do krwawienia mija się z celem, bo chodzi tutaj o działanie pasywu broni, a nie o nadpisywaniu statusów.

  3. #3
    Skuzz
    Konto usunięte
    To dlatego bo był jednocześnie używającym i celem, a jako 1 weszło mu krwawienie za używającego a nie cel dlatego miał status na 1 turę polecam znaczek pauzy przy oglądaniu walki. Pozdrawiam to nie błąd.
    Nazwa:  nJndNXT.png
Wyświetleń: 179
Rozmiar:  117.1 KB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •