Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 33.33%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [P4] Merlin z przeszłości

  1. #1

    [P4] Merlin z przeszłości

    To tak, znalazłem brązowy proszek, pokazałem jubilerowi, a jubiler skierował mnie do Merlina. Poszedłem na dach ratusza i pokazałem proszek Merlinowi. Merlin powiedział, że proszek fajny i ten tego, ale najpierw trzeba odkryć tajemnice Świątyni Urkade i z tego dachu wyparował... czyżbym jakiegoś questa pominął?

    Załącznik 11851

    Wg screenshota to raczej nie, jak się spojrzy na daty. Poleciałem do portalu przeniesienia a tam Merlin i wszystko git quest zaliczony. Ten Merlin z ratusza to jakiś z innej czasoprzestrzeni chyba.

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Żadnego questa nie pominąłeś, takie wpisy w dzienniku jakie masz są prawidłowe.
    Chodzi chyba o to, że on musi pójść "zobaczyć" ten portal u Viviego, i dopiero wtedy postanawia zająć się tym pyłem.
    ***** ***

  3. #3
    Ale Merlin mi wmawia że nie odkryłem jeszcze tajemnicy Świątyni Urkade jak ja to dawno odkryłem.

    Właśnie Merlin już był przy tym portalu jednak potem jak zdobyłem ten brązowy pył to poszedłem do Merlina na ratuszu bo zapomniałem, że on przez ten cały czas badał ten portal.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Ale Merlin mi wmawia że nie odkryłem jeszcze tajemnicy Świątyni Urkade jak ja to dawno odkryłem.

    Właśnie Merlin już był przy tym portalu jednak potem jak zdobyłem ten brązowy pył to poszedłem do Merlina na ratuszu bo zapomniałem, że on przez ten cały czas badał ten portal.

    Szczegóły questu: Tajemnica portalu w Komnacie Przeniesienia
    Przekazałem Merlinowi brązowy pył odnaleziony w kryjówce Sarina. Powiedział mi, że niebawem uda mu się otworzyć portal i będę mógł sprawdzić co się za nim kryje.
    Dodano 18.07.2020 14:51:09 , w lokalizacji Komnata Przeniesienia [8:14]
    Quest nie został ukończony
    Ja tam widzę po twoim quest logu, że już merlin przyjął od ciebie info o pyle.


    a dobra, rozumiem, o czym mówisz, no merlin na dachu powinien znikać, jeśli już ubiliśmy viviego.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 18-07-2020 o 17:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •