Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Knebel na shoutbox

  1. #1
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185

    Knebel na shoutbox

    Hejka dostałem knebel na shoutboxie, nie otrzymałem za to żadnej informacji - od kogo, za co i na jak długo.

    Liczę zatem na odpowiedź w tym temacie, wydaję mi się że takie podstawowe informacje przy nadawaniu knebla powinny być podawane.

    Pozdrawiam, Coni.

  2. #2
    no ja po 24 godzinach bym cię odbanowal ewentualnie po 48 Kubuś

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    No ale ja się nie czepiam czasu, bo po prostu nie wiem na jaki czas dostałem knebel.
    Powód, od kogo i na jak długo - wydają mi się podstawowymi informacjami, które powinny być podawane przy każdym warnie/kneblu/banie czy jakie to forum miało jeszcze opcje.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 12-07-2020 o 23:15

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Dokładnie tak, zero informacji zero wiadomości, moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Dokładnie tak, zero informacji zero wiadomości, moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.
    Miałem ten sam problem, i też to samo myślę

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.
    Ciężko mi porównać, bo w sumie naprawdę już tutaj dawno nie byłem i zapomniałem trochę jak było kiedyś. Ale chyba nawet kiedyś jako tako najpierw ostrzegali, upominali, a potem jak coś było nie tak to przynajmniej wiadomo było od kogo mute (wcześniej upominał) i za co.
    A tutaj po prostu mi zniknął shoutbox bez słowa i nie dostałem żadnej, ale to żadnej informacji na ten temat.

    - - - - - - - - - -

    No fajne forum, zabrać shoutbox bez słowa i olać. Od razu aż zachciało się znowu grać i przechodzić tego apdejta.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 12-07-2020 o 23:16

  7. #7
    Azekar
    Konto usunięte
    Knebel wiadomo, że za przeklinanie. Jednak samo to, że nie ma żadnej informacji na ile został nałożony, jest nieciekawy. Przy każdym banie czy oscie jest informacja od kogo, za co i na ile. Przy kneblu brak, a to przecież też część forum.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 12-07-2020 o 11:58

  8. #8
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Eh, dawno tutaj nie byłem. Wydawało mi się, że wyzwiska są zakazane ale same przekleństwa typu np. "kurwa" to nie są problemem.
    No jak widać, myliłem się - już dawno nie czytałem regulaminu.
    Tak czy inaczej, te podstawowe informacje podczas nadawania kary powinny być podawane zawsze.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 12-07-2020 o 12:07

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Z tego co widzę poszedł na 3 dni od YourShadow.

    Zamykam.

  10. #10
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Z tego co widzę poszedł na 3 dni od YourShadow.
    Okej. Czemu zatem moderator nie dał mi znać że nakłada na mnie mute, za co i na ile? Tylko muszę zakładać tematy żeby się o tym dowiadywać?

    Zamykam.
    Pytanie powstałe w temacie jest aktualne. Czy to ma tak wyglądać że użytkownicy nie są o niczym informowani czy może warto przemyśleć by jakoś użytkowników informować o tym co jest aktualnie robione z nimi. Jakiś minimalny szacunek miejmy do siebie.

  11. #11
    Ja dostałem bana za minecrafta, więc na tym forum wszystko jest możliwe

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Według polityki Krychy, sb to nagroda, więc jak ci nie przysługuje, to ci nie przysługuje i tyle. Nie ma i chyba nigdy, z wyjątkiem może pojedyńczych przypadków nie było info, na ile jest knebel. Jak dostałeś, to dostałeś, sam musiałeś się dowiadywać za co.

    - - - - - - - - - -

    Jakbyś mi nie wierzył, prosz
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ghlight=Knebel
    Od lat nie informowano.

  13. #13
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Ja dostałem bana za niewinność, a konkretnie za wstawienie skryptu na Arktosa, kiedy była już stoczona z nim walka, więc skrypt napisałem na jej podstawie

  14. #14
    Lilka II
    Konto usunięte

    Cool

    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Dokładnie tak, zero informacji zero wiadomości, moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.
    [QUOTE=Coni;321558]Ciężko mi porównać, bo w sumie naprawdę już tutaj dawno nie byłem i zapomniałem trochę jak było kiedyś. Ale chyba nawet kiedyś jako tako najpierw ostrzegali, upominali, a potem jak coś było nie tak to przynajmniej wiadomo było od kogo mute (wcześniej upominał) i za co.
    A tutaj po prostu mi zniknął shoutbox bez słowa i nie dostałem żadnej, ale to żadnej informacji na ten temat.


    No zawsze panował tu pewien nieład i niesprawiedliwość, ale uwierzcie mi że w porównaniu do innych systemów gier tu panuje jeszcze ład i porządek, dawno mnie tu nie było i dużo się pozmieniało na lepsze, ale nie można wymagać od gry która nie przynosi kolosalnych przychodów twórcom, że będzie idealna, a nawet te które taki przychód przynoszą idealnych systemów nie mają

  15. #15
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jak się ma zarządzanie forum do tego czy gra przynosi zyski czy nie? Skoro jest zarządzane i jest na to czas i chęci, to chyba lepiej żeby było zarządzane lepiej jak gorzej. Dlatego warto proponować poprawki, sugestie nt działania serwisu itd.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •