Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    28 77.78%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 5.56%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 5.56%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 11.11%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: [P2] Lagi, cofanie do poprzednich lokacji

  1. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Wszyscy śpią mam net z kabla 9 pingu 110mbps pobierania 10 uploadu pewien kolega ma podobny problem

  2. #17
    No mi też się zdarza, ale bardzo rzadko.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #18
    mi bardzo często . głównie na evencie . jak jestem poza eventem to się zdarza o wiele rzadziej

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2021
    Postów
    1

    [P?] Zawieszony dialog (Areszt Eliar)

    Witam.
    Mam problem z grą, trafilem do Aresztu w Eliar i pogadałem z jakąś tam postacią a następnie wyskoczył mi dymek "Ktos się zbliża??" i trafiłem do szamana gdzie mogłem chodzić po całym szamańskim namiocie ale postacie nie wchodziły w żadną interakcję, dałem F5 bo mówie błąd. No i wtedy cofnęło mnie do aresztu i moja postać jest zablokowana, wyskakuje tylko ten dymek z "Ktoś się Zbliża" i dalej nie mogę się wcale ruszyć itd.
    Proszę o pomoc.

    Przeglądarka/OS: W10 Firefox

  5. #20
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Ogl. to błąd występuje w nordii, polega na tym że jesteś np w domu handlowym i nie możesz podjąć interakcji z npc, musisz dać f5 i okazuje się że jesteś w nordii.
    Nie chce banaa

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Ogl. to błąd występuje w nordii, polega na tym że jesteś np w domu handlowym i nie możesz podjąć interakcji z npc, musisz dać f5 i okazuje się że jesteś w nordii.
    Ten błąd nie występuje tylko w Nordii, z tego co zauważyłem to błąd występuje gdy podejmujemy zbyt wiele czynności w czasie przechodzenia z mapy na mapę. Błąd zostaje dopóki nie wejdziemy z czymś w interakcję. Podczas tej usterki czasami, jak ostatnio zauważyłem, wchodząc na strzałkę można w niej stanąć pozostając na tej samej mapie. Wtedy oczywiście uświadamiamy sobie o błędzie i wlatuje F5 które wszystko naprawia, ale cofa, czasami parę mapek w tył.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #22
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Co do błędu z pierwszego postu - widzę, że jednak postać jest już w innym miejscu.
    Co do tych cofek - można to na żądanie jakoś wywołać, czy jest to sporadycznie?

  8. #23
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co do tych cofek - można to na żądanie jakoś wywołać, czy jest to sporadycznie?
    Wygląda na to samo, co w tym temacie:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ednich-lokacji

  9. #24
    Co do tych cofek - można to na żądanie jakoś wywołać, czy jest to sporadycznie
    Mam wrażenie, że występują częściej jak ruszymy gdzieś postać i przełączymy kartę w przeglądarce zanim dojdzie do punktu docelowego.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #25
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co do tych cofek - można to na żądanie jakoś wywołać, czy jest to sporadycznie?
    Ogólnie korzystanie z chociażby kilku kart w moim doświadczeniu znacznie zwiększa szansę na wystąpienie tego błędu, ale tego nie gwarantuje.
    ::::​)

  11. #26
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ten błąd u mnie występował, gdy bardzo szybko przechodziliśmy z jednej mapy do innej, co powodowało ''cofkę'' naszej postaci na poprzedniej mapie i błąd wizualny że mapę zmieniliśmy i mogliśmy się po niej poruszać, również zdarzało się przy porażkach z mini bossami (również z Amaterasu). Jak wspomniał Kim wtedy nie możemy przechodzić przez strzałki do następnych lokacji, ale zwykłe F5 załatwia sprawę.

  12. #27
    Od wczoraj zawiesza mi się MFO i forum. Inne strony działają normalnie.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #28
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Co do cofek, mi się zdarza to tylko i wyłącznie gdy przeglądam inną kartę, a jestem w grze. Wracam do gry, wychodzę z lokacji, przechodzę kilka kroków i albo nie mogę przechodzić przez lokacje albo wyskakuje mi błąd połączenia z serwerem. Po F5 cofam się do miejsca gdzie afczyłem. Nie występuje to za często, ale jednak.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co do tych cofek - można to na żądanie jakoś wywołać, czy jest to sporadycznie?
    Nie jestem pewien czy ma to z tym jakiś związek, ale zazwyczaj błąd występuje jak podejmuję wiele czynności podczas zmiany mapki- profile innych graczy, zmienianie kart, pisanie na chacie.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  15. #30
    Użytkownik Avatar KOCUR
    Dołączył
    02-04-2020
    Postów
    104
    Też mam wyżej opisane problemy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •