Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Dodanie opcji w Tablicy Ogłoszeń

  1. #1
    Empiryk
    Konto usunięte

    Dodanie opcji w Tablicy Ogłoszeń

    Cześć!
    Obecnie przy tablicy ogłoszeń znajdują się tylko dwie opcje - "wymienię" oraz "pomogę". Uważam, że brakuje tam najważniejszej, mianowicie "potrzebuję pomocy". Na wymianę mogę czekać godzinami, natomiast kiedy tylko kogoś zapytam o pomoc, leci z prędkością światła. Myślę, że usprawniłoby to odrobinę wymiany. Można by było też posegregować na wymienię/pomogę/potrzebuję pomocy niż godzinowo.

    Zaproponowałbym również pojawienie się cutscenki w Eternii kiedy pierwszy raz mijamy tę tablicę. Coś na zasadzie informacji, która się pojawia, kiedy po raz pierwszy wchodzimy do Dilli bądź Langeburga.

    Wiem, że znajduje się także odpowiednia kategoria na czacie globalnym, natomiast jest ona dość rzadko uczęszczana. Pisząc tam jakąkolwiek wiadomość ona tam zostaje (ponieważ nie ma opcji edycji bądź kasacji), a pisząc sprostowanie (chociażby informację, że dany miniboss już został pokonany) sprawiamy, że czyjeś ogłoszenie z samej góry znika, zatem też to nie wygląda za ciekawie.

    Na mojej prezentacji używam formatu z tablicy z dodaniem paru informacji, które usprawniają bicie minibossów, wygląda to trochę czytelniej.

    Przeglądając lupkę, spostrzegłem na forum temat "Tabela wymian Mini-Bossów", super inicjatywa i zaraz się tam dopiszę, ale na niskie poziomy jest to coraz mniej użyteczne, biorąc pod uwagę chociażby obecną aktualizację. Obawiam się, że jest to również trochę mało widoczne i dostępne na forum, a można to samo poprawić w grze.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    371
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...enie-biulytenu

    Przeczytałeś zasady dodawania propozycji?

  3. #3
    Ogólnie ta tablica powinna zostać zastąpiona normalną zakładką w grze z opcjami szukania wymiany i pomocy.

    Mało kto pamięta, ale na początku tej gry, żeby walczyć na arenie trzeba było przyjść do miasta i przy niej stać, aż nie znajdzie się przeciwnik. Dopiero zrobienie zakładki spopularyzowało pojedynki.

  4. #4
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Ogólnie ta tablica powinna zostać zastąpiona normalną zakładką w grze z opcjami szukania wymiany i pomocy.

    Mało kto pamięta, ale na początku tej gry, żeby walczyć na arenie trzeba było przyjść do miasta i przy niej stać, aż nie znajdzie się przeciwnik. Dopiero zrobienie zakładki spopularyzowało pojedynki.
    Wszedłem tu żeby to właśnie napisać - zgadzam się w 100 procentach z tym.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •