Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [Inne] Niesłuszny ban za multikonto

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2019
    Postów
    2

    [Inne] Niesłuszny ban za multikonto

    Mam problem z: Niesłuszny ban za multikonto

    Opis problemu:
    Postanowiłem po dłuższej nieaktywności powrócić do gry. Kiedy jednak próbowałem się zalogować pojawił mi się następujący komunikat

    " Twoje konto zostało zablokowane bezterminowo z powodu "Multikonta FifaRafaBaa, SzwestaBrude, Verdon, Doonald" "

    Nie mam absolutnie ŻADNEGO powiązania z tymi trzema kontami.

    Do kogo mogę się zwrócić w sprawie niesłusznej blokady? Pisałem już maila do biuro@zemlo.net ale nie mam żadnego odzewu od nich.

    Prosiłbym zatem o pomoc i powiedzenie mi do kogo w tej sprawie powinienem napisać?

  2. #2
    Cytat Napisał Verdon Zobacz post
    Mam problem z: Niesłuszny ban za multikonto

    Opis problemu:
    Postanowiłem po dłuższej nieaktywności powrócić do gry. Kiedy jednak próbowałem się zalogować pojawił mi się następujący komunikat

    " Twoje konto zostało zablokowane bezterminowo z powodu "Multikonta FifaRafaBaa, SzwestaBrude, Verdon, Doonald" "

    Nie mam absolutnie ŻADNEGO powiązania z tymi trzema kontami.

    Do kogo mogę się zwrócić w sprawie niesłusznej blokady? Pisałem już maila do biuro@zemlo.net ale nie mam żadnego odzewu od nich.

    Prosiłbym zatem o pomoc i powiedzenie mi do kogo w tej sprawie powinienem napisać?
    Jeżeli naprawdę dostałeś niesłusznego bana ( nie wiem nie wypowiadam się ) to napisz do Tomiego ( Tomi ).

  3. #3
    Azekar
    Konto usunięte

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2019
    Postów
    2
    Dzięki za odpowiedź i pomoc jednak z żadnej strony nie otrzymałem odzewu. Mają takie sprawy w głębokim poważaniu. Ani nie napiszą na jakiej podstawie kara (a bardzo mnie ciekawi w jaki sposób powiązali moje konto z tamtymi kontami) ani nic. Czuje sie bardzo niesprawiedliwe potraktowany przez administracje tej gry. Nie miałem nieraz czasu i chęci do gry na jednym koncie (a co mówić o kilku).

  5. #5
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Verdon Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź i pomoc jednak z żadnej strony nie otrzymałem odzewu. Mają takie sprawy w głębokim poważaniu. Ani nie napiszą na jakiej podstawie kara (a bardzo mnie ciekawi w jaki sposób powiązali moje konto z tamtymi kontami) ani nic. Czuje sie bardzo niesprawiedliwe potraktowany przez administracje tej gry. Nie miałem nieraz czasu i chęci do gry na jednym koncie (a co mówić o kilku).
    Odpowiedź od Tomiego powinieneś dostać w ciągu tygodnia.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał Verdon Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź i pomoc jednak z żadnej strony nie otrzymałem odzewu. Mają takie sprawy w głębokim poważaniu. Ani nie napiszą na jakiej podstawie kara (a bardzo mnie ciekawi w jaki sposób powiązali moje konto z tamtymi kontami) ani nic. Czuje sie bardzo niesprawiedliwe potraktowany przez administracje tej gry. Nie miałem nieraz czasu i chęci do gry na jednym koncie (a co mówić o kilku).
    Spokojnie odpisze Ci. Gorzej z zrekompensowaniem strat.
    Jedna osoba która znam dostała bana przed eventem Wielkanocnym. Udało się jej udowodnić że to nie jej konto itp. Ale jak dostała unbana straciła event i nic jej nie dali żeby to wynagrodzić. A akurat miała ochotę wtedy zrobić reset stat i pograć sobie. Dodatkowo dostała zakaz grania w tym samym momencie co ja. Co jakby pokazuje że admini maja problemy z wykrywaniem multi kont i farm. Ja podobnie po banie dostałem zakaz handlowania z niektórymi graczami czy coś w tym stylu.
    Całkiem podobnie masz Teraz ty tracisz w każdy dzień to 400 punktów energii... Później może też dostaniesz takie zakazy. Proponuje Ci wspomnieć Tomiemu o jakimś wynagrodzeniu za strate kilku dni. A może nawet tygodni.

    Przez takie rzeczy wielu graczom po prostu odechciewa się grać...

  7. #7
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Proponuje Ci wspomnieć Tomiemu o jakimś wynagrodzeniu za strate kilku dni. A może nawet tygodni.
    W przypadku anulowania kary uznanej za bezzasadną, użytkownik nie ma prawa do ubiegania się o jakiekolwiek odszkodowanie z tego tytułu.
    Dlaczego namawiasz innych do łamania regulaminu?

  8. #8
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jeżeli napisałeś PW do Tomiego to nic więcej nie zrobisz, musisz czekać na odpowiedź.
    Nie ma określonego czasu w jakim administrator musi Ci odpowiedzieć.

    Nie ma tu nic więcej do dodania więc temat zamykam.

    I tak jak napisał gracz wyżej:
    Cytat Napisał Wykaz kar - który akceptujesz z regulaminem
    W przypadku anulowania kary uznanej za bezzasadną, użytkownik nie ma prawa do ubiegania się o jakiekolwiek odszkodowanie z tego tytułu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •