Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Potwierdzenie usunięcia skryptu

  1. #1

    Potwierdzenie usunięcia skryptu

    Proponuję dodać potwierdzenie usunięcia kiedy chcemy usunąć nasz skrypt. Właśnie przed chwilą usunąłem skrpyt nad którym pracowałem całe tygodnie na 2x cyklops...

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Może doprecyzuj co masz na myśli, ponieważ skrypt można "usunąć" na kilka sposobów, poprzez:
    - edycję skryptu,
    - usunięcie profilu, gdzie znajduje się skrypt.

  3. #3
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Może doprecyzuj co masz na myśli, ponieważ skrypt można "usunąć" na kilka sposobów, poprzez:
    - edycję skryptu,
    - usunięcie profilu, gdzie znajduje się skrypt.
    Ma na myśli to, Potwierdzenie Czy jesteś pewny że chcesz NP zmienić dany rodzaj EQ na inne (Wyskakujący komunikat)

    A co do propozycji jestem na tak, chociażby nie miałem jeszcze takiego problemu ale warto by było

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Może doprecyzuj co masz na myśli, ponieważ skrypt można "usunąć" na kilka sposobów, poprzez:
    - edycję skryptu,
    - usunięcie profilu, gdzie znajduje się skrypt.
    Chodzi chyba o usunięcie profilu. Jak dla mnie mógłby być komunikat, czy na pewno chcemy usunąć dany profil.

  5. #5
    Wchodząc w zarządzanie profilami mamy przycisk usuń. Usuwa bez żadnego ostrzerzenia, co można przypadkowo kliknąć i usunie się cały pforil.

  6. #6
    Bardzo było by to przydatne, na tak.

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Mi się wydaje że chodzi o usunięcie profilu, bo jak się usunie skrypt w kodzie to można nie zapisywać zmian, a w profilu jak wciśnie się usuń przez przypadek to znika.

    Dodaj ankietę

  8. #8
    Jestem na tak. Raz zrobiłem missclicka na duplikat skryptu i gdy go usunąłem, uświadomiłem sobie, jak niebezpieczny jest przycisk usunięcia, zwłaszcza przy potencjalnych missclickach.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •