Zobacz wyniki ankiety: Depozyty

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 78.57%
  • Nie

    6 21.43%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Depozyty

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Depozyty

    Proponuję dodanie depozytów w Igloo lub Mieście Krasnoludów.

  2. #2
    Bardzo mocno na TAK ,brak depozytu w tych dwóch miejscach bardzo boli moją energie.

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    F5, propozycja ma bardzo silne poparcie. Taki depozyt mozna bardzo łatwo wcisnąć fabularnie do którejś jaskini (np. u złotnika) lub np. igloo wodza.

    Mamy już precedensy depozytów poza miastami - Wioska Świąteczna czy Wyspa Wielkanocna, a poza eventem - jest depozyt w Kasynie.
    Ponieważ igloo i krasnale są takimi wielkimi lokacjami mającymi przypominać miasto, dobrym pomysłem jest, by miały też i depozyt.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 07-07-2020 o 16:28

  4. #4
    również na tak, przyda się tam depo

  5. #5
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Ja proponuję dodać depozyt w Igloo i Mieście Krasnoludów

  6. #6
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    F5, propozycja ma bardzo silne poparcie. Taki depozyt mozna bardzo łatwo wcisnąć fabularnie do którejś jaskini (np. u złotnika) lub np. igloo wodza.

    Mamy już precedensy depozytów poza miastami - Wioska Świąteczna czy Wyspa Wielkanocna, a poza eventem - jest depozyt w Kasynie.
    Ponieważ igloo i krasnale są takimi wielkimi lokacjami mającymi przypominać miasto, dobrym pomysłem jest, by miały też i depozyt.
    w sumie może mogłoby się to wcisnąć jako robota dla krasnoludów za dukaty, ale tutaj będzie to obarczone czasem dopóki nie znajdziemy kartek; nie wiem jak w igloo bo nie byłem, ale może za przynęty/ryby idk

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    w sumie może mogłoby się to wcisnąć jako robota dla krasnoludów za dukaty, ale tutaj będzie to obarczone czasem dopóki nie znajdziemy kartek; nie wiem jak w igloo bo nie byłem, ale może za przynęty/ryby idk
    Albo po prostu walnąć depozyt w mieście od tak o? Bo kinda jest to jedno z podstawowych wyposażeń każdego miasta, tak jak spawn?

  8. #8
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Wjechał depozycik do krasnali. W igloo nie będzie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •