Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 40

Temat: Nazwy Portali

  1. #16
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    albo ikona obok nazwy (pomniejszony skin minibossa, jego głowa... coś w tym stylu)

    można by też dodać podgląd mapy (po najechaniu, kliknięciu napisu [pokaż] po prawej, albo jeszcze inaczej)

    @edit: Może jeszcze info o tym czy boss jest zrespiony czy nie/ co jeszcze trzeba zrobić by się zrespił? na przykład po najechaniu/kliknięciu na ikonę o której mowa wyżej, czy w oknie podglądu mapy.
    Tylko problem w tym, że na starej kopalni: poziom 2 nie ma wdowy, tylko w sąsiadującej pajęczej grocie. To samo z demonem, jest specjalna lokacja. Prędzej tak, jak ksani napisał.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 24-11-2016 o 00:41

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Tylko problem w tym, że na starej kopalni: poziom 2 nie ma wdowy, tylko w sąsiadującej pajęczej grocie. To samo z demonem, jest specjalna lokacja.
    bo byłoby to podłączone do tp do lokacji najbliższej minibossowi a nie tp do minibossa?

    np przy tp do Lochów Urkaden byłaby ikona szczurołaka a przy tp na Samotne Wzgórze były by ikony Wywerny i Goblina

    można by też dodać do tego coś typu obrazka jadowitego ziela przy tp na Jadowite Wzniesienia ale to już zbędne

  3. #18
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    bo byłoby to podłączone do tp do lokacji najbliższej minibossowi a nie tp do minibossa?

    np przy tp do Lochów Urkaden byłaby ikona szczurołaka a przy tp na Samotne Wzgórze były by ikony Wywerny i Goblina

    można by też dodać do tego coś typu obrazka jadowitego ziela przy tp na Jadowite Wzniesienia ale to już zbędne
    Jak dla mnie lepsze byłoby zrobienie czegoś w stylu, że nazywa się portale, np. Demon, Wdowa, Kraken, itd. itp. w formie takiej, jak ksani napisał, że kilka tepeków i można nazwać. Ale to w sumie też spoko.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 24-11-2016 o 01:08

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To z najechaniem (jak na gracza najlepiej) z treścią:
    Minibossy w pobliżu: XXX, YYY, ZZZ
    Potwory unikatowe w pobliżu: XXX

    I myślę, że nie byłoby ani przegięte, ani nieużyteczne.
    Bididididid!

  5. #20

    Edytowanie nazw Portali Teleportacji

    Witam,

    Mam taką mala kosmetyczną propozycje co do nazw portali głównie chodzi o to że przybywa duzo lokacji z Mini Bossami czy fajnymi Polami do expa
    po czasie jak się nie gra to się zapomina a ta propozycja jest trochę by ułatwić zapominalskim Nazwa:  raz.png
Wyświetleń: 542
Rozmiar:  303.6 KB

    Co myslicie

  6. #21
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    jestem za

  7. #22
    Azekar
    Konto usunięte
    Na tak.

  8. #23
    Bardzo na TAK.

  9. #24
    W sumie mogłoby po najechaniu pokazywać się jaki miniboss występuje w tej lokacji lub w pobliżu i czy jest możliwy do ubicia (tzn. czy się odnowił/ubite mobki) i przy tych lokacjach w menu portali mogłaby być jakaś kropka czy coś

  10. #25
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    W sumie mogłoby po najechaniu pokazywać się jaki miniboss występuje w tej lokacji lub w pobliżu i czy jest możliwy do ubicia (tzn. czy się odnowił/ubite mobki) i przy tych lokacjach w menu portali mogłaby być jakaś kropka czy coś
    Przekombinowane lekko moim zdaniem. Najlepszą opcją byłoby wprowadzenie własnych nazw.

  11. #26
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Oj tak byczku Na TAKK

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał bicek Zobacz post
    witam,

    mam taką mala kosmetyczną propozycje co do nazw portali głównie chodzi o to że przybywa duzo lokacji z mini bossami czy fajnymi polami do expa
    po czasie jak się nie gra to się zapomina a ta propozycja jest trochę by ułatwić zapominalskim Nazwa:  raz.png
Wyświetleń: 542
Rozmiar:  303.6 KB

    co myslicie
    oj tak bicku +1 emef

    - - - - - - - - - -

    Dodaj ankietę

  13. #28
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    mnie osobiście się nie przyda, ale domyślam się, że byłoby to dość często wykorzystywane przez innych - na tak

  14. #29
    Bardzo fajny pomysł i to zupełnie nie przez nowe lokacje, których nazwy będziemy za tydzień znać na pamięć. Głównie mi się podoba ze względu na "stare" lokacje, czyli najczęściej minibossy samorespiące się. Wielokrotnie miałem tak, że spiesząc komuś z pomocą w bójce lub z chęcią wymiany czegoś (garudy na przykład), musiałem pytać, lub sprawdzać aktualną lokację współbijących gdyż po prostu nie pamiętałem, która to jaskinia czy która kopalnia.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Na tak.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •