Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Waszym zdaniem, które miasto potrzebuje więcej kontentu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Truciciel
    Dołączył
    27-06-2019
    Postów
    12

    Pomysł Waszym zdaniem, które miasto potrzebuje więcej kontentu

    Uważam Urkaden potrzebuje nieco dodatkowej zawartości. No bo 5 questów w porównaniu od takiego devos, które posiada 14 questów wypada bardzo słabo. W urkaden nie ma też zbytnio co robić po jego zaliczeniu (oprócz zamówień u czeladnika mariusza i bardzo rzadkich próśb o pomoc w ubiciu lokalnych minibossów). Brakuje mi również trochę lokacji bo, oprócz świątyni, jaskini, lochów i ewentualnie polany nie ma nic...

    Chętnie poczytam sobie wasze przemyślenia

  2. #2
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Dilli

  3. #3
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Urkaden było już rozbudowywane. Idąc twoim tokiem myślenia teraz trzeba wszystko rozbudować bo w Nordii jest łącznie 29 questów. Nie wiem czego jeszcze byś chciał w tych miastach

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jedynie Dilli mogłoby być bardziej przyjazne dla nowicjuszów, np. wyjście z domu rodzinnego bez zabrania bukietu na grób powinno być niemożliwe, mogłyby zostać dodane strzałki wskazujące gdzie się kierować na ten grób, taki bardziej "tutorial".

  5. #5
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    W Eliar jeszcze tak z jeden bossik i by było fajnie, bo jako osoba co dołączyła w tym roku i w sumie doleciała do Nordii, to właśnie Eliar wspominam tak jakoś jakby brakowało tam contentu.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Truciciel
    Dołączył
    27-06-2019
    Postów
    12
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Urkaden było już rozbudowywane. Idąc twoim tokiem myślenia teraz trzeba wszystko rozbudować bo w Nordii jest łącznie 29 questów. Nie wiem czego jeszcze byś chciał w tych miastach
    Chciałbym tego co w temacie, czyli nowego kontentu Ponadto chętnie bym pomógł go tworzyć...

  7. #7
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Urkaden było już rozbudowywane. Idąc twoim tokiem myślenia teraz trzeba wszystko rozbudować bo w Nordii jest łącznie 29 questów. Nie wiem czego jeszcze byś chciał w tych miastach
    Więcej opcji dialogowych z Patrycją

  8. #8
    Użytkownik Avatar Truciciel
    Dołączył
    27-06-2019
    Postów
    12
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Jedynie Dilli mogłoby być bardziej przyjazne dla nowicjuszów, np. wyjście z domu rodzinnego bez zabrania bukietu na grób powinno być niemożliwe, mogłyby zostać dodane strzałki wskazujące gdzie się kierować na ten grób, taki bardziej "tutorial".
    Tutorial już istnieje i ma się świetnie, natomiast z tymi "wskaźnikami do grobu" to już jest takie podawanie wszystkiego na tacy, myślę że nie powinno się odbierać "radości z eksploracji terenu"

  9. #9
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Wystarczy już rozbudowy starych miast. Zostanie dokończone to, co jest jeszcze rozgrzebane(Komnata przeniesienia) i koniec. A rozbudowywanie Dilli to już w ogóle pomysł chory i oderwany od rzeczywistości, jedyne co wchodzi w grę to jakieś ułatwienie podróżowania po nim dla nowych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •